Şimdi Ara

Conms.exe çalışmayı durdurdu hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bilgisayarda son zamanlarda conms.exe calısmayı durdurdu gıbı bı hata alıyorum oyundan cıktıgımda veya uykudan uyandırdıgımda sureklı bu hata cıkıyor görev yönetisinden takip ettim exeyi dosyayı buldum sildim ama herseferinde tekrardan cıkıyor.Nasıl duzeltırım bı bılgınız var mı arastırdım ınternette ama bişi bulamadım..

*virus ve anti-malware yazılımlarıyla taradım bulamadılar bişi ama hata olarak sureklı cıkması sinir bozucu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dmc 5 oynadıktan sonra ortaya çıktı onla bağlantılı olabilirmi aynı sorun bendede var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRioMa

dmc 5 oynadıktan sonra ortaya çıktı onla bağlantılı olabilirmi aynı sorun bendede var.

yüklü deil bende dmc 5 hiç oynamadım da sanmıyorum onla bı baglantısı oldugunu
  • Bende dün yükledim DMC 5 ondan sonra çıkmaya başladı conms.exe. Sanırım onunla alakalı.
  • AAmp update gibi bişeyle dmcx.exe çalışiyordu onları kapattım görev yöneticisinden şuan sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • conms.exe olduğuna emin misin???*
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRioMa

AAmp update gibi bişeyle dmcx.exe çalışiyordu onları kapattım görev yöneticisinden şuan sorun yok.

bende çıktığı zaman exeyı takıp edip oldugu klasoru tamamen sılıyorum sonra sonlandırıyorum ıslemı fakat her seferınde tekrardan cıkıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion_ysc

conms.exe olduğuna emin misin???*

evet eminim conms.exe calısmayı sonlandırdı yazıyor
  • öyle bi exe dosyayı bulamadım nette...????
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion_ysc

öyle bi exe dosyayı bulamadım nette...????

bende bakındım baya bulamadım dedim acaba bende mi cıkıyor sadece arkadaslardada cıkıyormus yabancı sıtelerede baktım yok hicbiyerde nerden cıktıysa ..
  • conms.exe sorunu bende de var geçen haftadan beri. sürekli conms.exe çalışmayı durdurdu uyarısı geliyor. bi de kendi kendine qqqqqqq ya basıyor pc :) MSE ile virüs tarattım ancak bişey bulamadı.
  • C:\Users\user\AppData\Local\Temp\fvdzfnvkd\conms.exe
    TR/Kazy.133936
    kaynak:http://forum.avast.com/index.php?topic=113795.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterecho

C:\Users\user\AppData\Local\Temp\fvdzfnvkd\conms.exe
    TR/Kazy.133936
    kaynak:http://forum.avast.com/index.php?topic=113795.0

yerini bende buldum sildim fakat dedıgım gıbı sureklı yenılıyor kendını onlarda çözüm bulamamıslar ccleaner fln kullandım hersey bı turlu cozemedım arkadas ....
  • bugün dmc5 kurdum ve oyunu henüz hiç çalıştırmadım conms.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. çözümü bulan çıkarsa paylaşırsa seviniriz : >
  • mrb anladığım kadarı ile virüsün adı Malware; TR/Kazy.133936 caresi combofix kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codered1983 -- 30 Ocak 2013; 5:19:00 >
  • indirdiğimiz link büyük ihtimal virüslüydü (torrentoyun)
    ayrıca sizdedemi öyle bilmiyorum ama 7870 en fazla normalde 27de30dayken sıcaklığı şuan 62leri görüyorum
  • sorundan kurtulabilen var mı?
  • combofix programını deneyen var mı ?
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerile3

combofix programını deneyen var mı ?

güncel versiyonu indirilemiyordu bu sabaha kadar.
    indirip çalıştırdım combofixi. oluşturduğu log dosyasına bakarken wnms.exe dikkatimi çekti. görev yöneticisinde de wnms.exe diye bi işlem çalışıyo gözüküyodu. wnms.exe görevi sonlandırıp c'deki tüm wnms.exe leri sildim. 4-5 saattir conms.exe ile ilgili bi hata almadım. sen de bakabilir misin wnms.exe diye bi task var mı görev yöneticisinde?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.