Conms.exe çalışmayı durdurdu hatası
35 Cevap3756 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

39 Mesaj
28 Ocak 2013; 21:15:51 

S.a arkadaslar

bilgisayarda son zamanlarda conms.exe calısmayı durdurdu gıbı bı hata alıyorum oyundan cıktıgımda veya uykudan uyandırdıgımda sureklı bu hata cıkıyor görev yönetisinden takip ettim exeyi dosyayı buldum sildim ama herseferinde tekrardan cıkıyor.Nasıl duzeltırım bı bılgınız var mı arastırdım ınternette ama bişi bulamadım..

*virus ve anti-malware yazılımlarıyla taradım bulamadılar bişi ama hata olarak sureklı cıkması sinir bozucu

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

I. Selim
Yavuz Sultân Selim Han - Gazi
[/link]
" Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür."

77 Mesaj
29 Ocak 2013; 13:06:56 

dmc 5 oynadıktan sonra ortaya çıktı onla bağlantılı olabilirmi aynı sorun bendede var.

39 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:25:17 

quote:

Orijinalden alıntı: KaRioMa

dmc 5 oynadıktan sonra ortaya çıktı onla bağlantılı olabilirmi aynı sorun bendede var.

yüklü deil bende dmc 5 hiç oynamadım da sanmıyorum onla bı baglantısı oldugunu

I. Selim
[/link]

213 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:38:41 

Bende dün yükledim DMC 5 ondan sonra çıkmaya başladı conms.exe. Sanırım onunla alakalı.

77 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:38:50 

AAmp update gibi bişeyle dmcx.exe çalışiyordu onları kapattım görev yöneticisinden şuan sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2679 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:38:57 

conms.exe olduğuna emin misin???*

39 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: KaRioMa

AAmp update gibi bişeyle dmcx.exe çalışiyordu onları kapattım görev yöneticisinden şuan sorun yok.

bende çıktığı zaman exeyı takıp edip oldugu klasoru tamamen sılıyorum sonra sonlandırıyorum ıslemı fakat her seferınde tekrardan cıkıyor....

I. Selim
[/link]

39 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:45:37 

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion_ysc

conms.exe olduğuna emin misin???*

evet eminim conms.exe calısmayı sonlandırdı yazıyor

I. Selim
[/link]

2679 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:59:04 

öyle bi exe dosyayı bulamadım nette...????

39 Mesaj
29 Ocak 2013; 15:06:45 

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion_ysc

öyle bi exe dosyayı bulamadım nette...????

bende bakındım baya bulamadım dedim acaba bende mi cıkıyor sadece arkadaslardada cıkıyormus yabancı sıtelerede baktım yok hicbiyerde nerden cıktıysa ..

I. Selim
[/link]

41 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:14:47 

conms.exe sorunu bende de var geçen haftadan beri. sürekli conms.exe çalışmayı durdurdu uyarısı geliyor. bi de kendi kendine qqqqqqq ya basıyor pc :) MSE ile virüs tarattım ancak bişey bulamadı.

41 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:24:55 

C:\Users\user\AppData\Local\Temp\fvdzfnvkd\conms.exe
TR/Kazy.133936
kaynak: http://forum.avast.com/index.php?topic=113795.0

39 Mesaj
29 Ocak 2013; 18:22:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Mysterecho

C:\Users\user\AppData\Local\Temp\fvdzfnvkd\conms.exe
TR/Kazy.133936
kaynak: http://forum.avast.com/index.php?topic=113795.0

yerini bende buldum sildim fakat dedıgım gıbı sureklı yenılıyor kendını onlarda çözüm bulamamıslar ccleaner fln kullandım hersey bı turlu cozemedım arkadas ....

I. Selim
[/link]

213 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
starkiller1234
30 Ocak 2013; 1:06:23 

bugün dmc5 kurdum ve oyunu henüz hiç çalıştırmadım conms.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. çözümü bulan çıkarsa paylaşırsa seviniriz : >

one love

96 Mesaj
30 Ocak 2013; 5:17:51 

mrb anladığım kadarı ile virüsün adı Malware; TR/Kazy.133936 caresi combofix kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codered1983 -- 30 Ocak 2013; 5:19:00 >

77 Mesaj
30 Ocak 2013; 11:31:44 

indirdiğimiz link büyük ihtimal virüslüydü (torrentoyun)
ayrıca sizdedemi öyle bilmiyorum ama 7870 en fazla normalde 27de30dayken sıcaklığı şuan 62leri görüyorum

41 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:16:02 

sorundan kurtulabilen var mı?

39 Mesaj
30 Ocak 2013; 15:41:20 

combofix programını deneyen var mı ?

I. Selim
[/link]

39 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:28:04 

up

I. Selim
[/link]

41 Mesaj
31 Ocak 2013; 0:17:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Gerile3

combofix programını deneyen var mı ?

güncel versiyonu indirilemiyordu bu sabaha kadar.
indirip çalıştırdım combofixi. oluşturduğu log dosyasına bakarken wnms.exe dikkatimi çekti. görev yöneticisinde de wnms.exe diye bi işlem çalışıyo gözüküyodu. wnms.exe görevi sonlandırıp c'deki tüm wnms.exe leri sildim. 4-5 saattir conms.exe ile ilgili bi hata almadım. sen de bakabilir misin wnms.exe diye bi task var mı görev yöneticisinde?

39 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:26:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Mysterecho

güncel versiyonu indirilemiyordu bu sabaha kadar.
indirip çalıştırdım combofixi. oluşturduğu log dosyasına bakarken wnms.exe dikkatimi çekti. görev yöneticisinde de wnms.exe diye bi işlem çalışıyo gözüküyodu. wnms.exe görevi sonlandırıp c'deki tüm wnms.exe leri sildim. 4-5 saattir conms.exe ile ilgili bi hata almadım. sen de bakabilir misin wnms.exe diye bi task var mı görev yöneticisinde?

evet bendede var wnms.exe ...

I. Selim
[/link]

933 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:38:34 

Ben DMC 5 yükleyince geldi bu conms.exe bu dosyayı sildim artık düzeldi. Ancak bu yeni çıkan oyunlara artık virüs mü koyuyorlar ya AC3 rus versiyonunda da aynı virüs vardı onun adı farklıydı nod32 buluyordu o virüsü..

82 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:54:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Gerile3

S.a arkadaslar

bilgisayarda son zamanlarda conms.exe calısmayı durdurdu gıbı bı hata alıyorum oyundan cıktıgımda veya uykudan uyandırdıgımda sureklı bu hata cıkıyor görev yönetisinden takip ettim exeyi dosyayı buldum sildim ama herseferinde tekrardan cıkıyor.Nasıl duzeltırım bı bılgınız var mı arastırdım ınternette ama bişi bulamadım..

*virus ve anti-malware yazılımlarıyla taradım bulamadılar bişi ama hata olarak sureklı cıkması sinir bozucu

başlat çalıştır msconfig yaz başlatma sekmesine bak. programların uzantısında conms.exe olanları başlangıçtan kaldır. Umarım bu yardımcı olur. Advanced SystemCare 6 bu program ile sistemini taramanı öneririm.

Ayrıntı, önem arz ettiğinde ortaya çıkar.

2593 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:41:10 

Bendede çıktı bu conms.exe ,çaresini bulamadım wnms.exe diye bişeyde yok işlem listesinde çıldırıcam kendini tempe atıp duruyo siliyorum geri geliıyo.

838 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:59:37 

dmcx.exe var görev yöneticisinden kaldırınca gelmedi banada

Origin : safademirel_TR

39 Mesaj
31 Ocak 2013; 17:06:38 

wnms.exe yi sildim düzeldi bende

I. Selim
[/link]

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 52 dk. kadarı kaldı.
31 Ocak 2013; 20:54:08 

quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Bendede çıktı bu conms.exe ,çaresini bulamadım wnms.exe diye bişeyde yok işlem listesinde çıldırıcam kendini tempe atıp duruyo siliyorum geri geliıyo.

aynen banada çözüm lazım

bu sorunu çözenler nasıl yaptığını yazabilir mi ?

39 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:34:12 

Kesin bi çözümü henüz yok ancak sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem

C:\Users\xxx\appdata daki klasörleri incelesinler bilmediğiniz exeleri googlede aratıp duruma göre silersiniz ayrıyeten temizlik yapmıs olursunuz daha onceden yukleyıp sıldıgınız programların vb. klasorlerı oralarda tutuluyor bide torrent kullananlar özellikle torrent klasorune baksın dedıgım yerdekı bendeki exe ordan cıktı çünkü

I. Selim
[/link]

41 Mesaj
31 Ocak 2013; 22:50:31 

combofix indirip taratın. tarama bittiğinde bi log dosyası çıkarıcak. o log dosyasında normal gözükmeyen .exe leri görev yöneticisinde çalışanlarla karşılaştırın. eşleşen .exe'yi görevi sonlandır dedikten sonra silin. bende wnms.exe'ydi viruslu olan.

pcdeki lokasyonu da bu şekildeydi:
[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"System Driver"="c:\users\Mysterecho\AppData\Roaming\Pogo\wnms.exe"

183 Mesaj
3 Şubat 2013; 23:19:00 

bende bundan dertliyim. norton kullanıyorum ve diyorki aşırı cpu kullanan uygulama diyo. genelde interentten bi,şeyler izlerken oluyo. mausu oynatmayınca çıkıyo.

1906 Mesaj
13 Şubat 2013; 18:33:44 

millet bu virüslerin temelli çözümünü bulan var mı?
conms.exe
wnms.exe

785 Mesaj
13 Şubat 2013; 18:57:17 

combofix indir kur ne zaman virüs sorununuz olursa combofix kullanın köklerini kurutuyor

390 Mesaj
19 Mart 2013; 12:24:06 

bu hata bendede cikiyor bu virusu kim yayiyorsa savciliga vericem vallaha conomus exe hatasindan biktim ya

388 Mesaj
2 Temmuz 2013; 17:16:25 

belki yardımcı olur diye yazıyorum. devil may cry (5) oyununa orijinal olarak sahibim ve oyunu kurup çalıştırmaya çalıştığımda DMC-devilmaycry.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyordum. internet üzerinden araştırdım ne kadar çözüm yolu varsa hepsini denedim ama sorunumu çözmedi. saçma bir çözüm yolu buldum şans eseri. bilgisayarıma takılı olan logitech driving force gt direksiyonumu pcden söktüğümde sorun çözüldü ve oyun açıldı. teyit etmek açısından tekrar usb üzerinden bağlayıp oyunu açtığımda aynı şekilde .exe çalışmayı durdurdu hatası aldım. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar pclerinde bu tarz tak çıkar donanımlar var ise söküp tekrar denesinler derim.

12 Mesaj
12 Eylül 2013; 1:24:40 

Ben conms.exe çalışmayı durdurdu hatası almadım aldıysam da hatırlamıyorum ama geçen bir oyuna girmeye çalıştığımda girmiyordu. Daha sonra arkadaş ile minecraft oynayalım dedik minecraft serverını açtım çok fazla lag vardı ve bilgisayar kasıyordu. Görev yöneticisini açtım bir de ne göreyim conms.exe diye saçma sapan bir dosya cpu'nun 100% ünü kullanıyor. Sonlandırdım işlemi rahatladı bilgisayar. Arada sırada çıkıp duruyor bu exe ve işlemcinin tam ortasına anladınız siz onu.

49 Mesaj
10 Kasım 2013; 19:42:26 

quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

belki yardımcı olur diye yazıyorum. devil may cry (5) oyununa orijinal olarak sahibim ve oyunu kurup çalıştırmaya çalıştığımda DMC-devilmaycry.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyordum. internet üzerinden araştırdım ne kadar çözüm yolu varsa hepsini denedim ama sorunumu çözmedi. saçma bir çözüm yolu buldum şans eseri. bilgisayarıma takılı olan logitech driving force gt direksiyonumu pcden söktüğümde sorun çözüldü ve oyun açıldı. teyit etmek açısından tekrar usb üzerinden bağlayıp oyunu açtığımda aynı şekilde .exe çalışmayı durdurdu hatası aldım. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar pclerinde bu tarz tak çıkar donanımlar var ise söküp tekrar denesinler derim.

Abi harbiden işe yaradı ya, 2 saattir uğraşıyorum, Logitech G25 var bendede oyun bi türlü çalışmıyordu, bilgisayarla bağlantısını kestim ve oyun çalışmaya başladı, böyle ilginç bir hatayla da ilk defa karşılaşıyorum. Nasıl tespit ettin bilmiyorum ama sağolasın çok işe yaradı.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Conms.exe çalışmayı durdurdu hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.346