Şimdi Ara

IOS 6.1 yayınlandı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
4
Favori
9.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Orijinalden alıntı: vincee

quote:

Orijinalden alıntı: notropil1

OTA yapılan güncelleştirme ?

DFU mod ?

shsh ?

iPhone 5 (GSM) ?

iPhone 5 (CDMA) ?

cihazımı yeni aldım arkadaşlar sizlerden ricam yukarda yazdıklarım ne anlama geliyor bana yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla.

OTA telefon üzerinden yapılan güncelleme.

DFU ios yükleneceği zaman aldığımız bir mod bu. nasıl alındığını google'dan öğrenebilirsin.

SHSH downgrade için manuel veya otomatik olarak alınan kayıtlar.

GSM sim kartlı kullandığımız model.

CDMA sim kartsız kullanılan model.

cdma da bir yanlıslık var sanırım.

* GSM model A1428*:

UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 4 and 17)

* CDMA model A1429*:

CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900, 2100 MHz); UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5, 13, 25)

Bende verizon 1429 cdma var Sim kartla alakalı birşey yok.

Haklısınız, yanlış olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckMa†e™

Gelen yenilikler:

Bu güncelleme aşağıdakiler de dahil olmak üzere iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içerir:
    Daha fazla operatör için LTE desteği (desteklenen operatörlerin tam listesiwww.apple.com/iphone/LTE/ adresinde bulunabilir)
    iTunes Match aboneleri artık iCloud’dan parçaları tek tek indirebilirler
    Reklam Tanıtıcısı'nı sıfırlamak için yeni bir düğme

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:
    http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Haritaların araçlar kısmına eklenen “Sorun Bildir” butonu ile zaten sorunlu olan haritalar uygulamasının gelişimine ve hataların giderilmesine yardımcı olabileceksiniz.

Haritalarda Arama sonuçlarının doğru olmadığına inandığınız durumlarda, yahut uydu görüntüsü ile alakalı olarak sorun yaşadığınızda kullanabileceğiniz iki tane bildirim butonu ile listede yer almayan başka bir sorunu bildirebileceğiniz bir bildirim butonu yer alıyor.

Apple store daki hızlandırmalar tüm cihazlarda mevcut olarak arttırılmış durumda., ayıca ipad de bu hızlndırma daha belirgin durumda düzeltilmiştir.

Müzik uygulamasında sanatçı sekmesinde tuturlılık açısından daha iyi bir şekilde revize edildi.

iPad 3 ve iPhone 4S ile daha akıcı bir deneyim yaşanması için geliştirmeler yapıldı.

3D haritalara yeni şehirler eklendi.

Yine haritalar uygulamasında bir çok ülkeye ait uydu görüntüleri yeniden elden geçirildi.

Albüm kapağı kilit ekranına ortalandı (müzik dinleme aktifken)
    İngiltere için 4G LTE “EE” ağı geliştirildi.

Danimarka’da bir ağ 4G LTE’ye eklendi.

ve daha br çok ülke için 4g desteği..

Wi-Fi üzerinden geliştirilmiş Siri işlevselliği.

iPhone 4S ve iPhone 5 panaroma modu kapanma sorunu düzeltildi.

Tüm bunların yanında genel olaran bilinen bir çok bug ın düzeltilmeside mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 28 Ocak 2013; 23:37:07 >

• 4S'te ciddi bir hızlanma oldu diyebilirim, Yeni iPad'te ise çok aşırı bir fark görmedim. Umarım şarj performansı da yükselmiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende guncelleyecegim iphone 5i ama takip simdilik, yorumlara gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız falan yok, aynı, 4s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

4S'i iTunes üzerinden güncelledim ve ilk dikkatimi çeken eskiden 500mb ramin herhangi bir uygulama açık değilken (6.0.1 ile)100mb civarı boşta kalıyordu şimdi ise 250 mb civarı boş gözüküyor ki buda sanırsam bazı uygulamalardan atması , bazen fotoğraf çekmek için uzunca bir süre beklemesi veya atması gibi durumları aşmış olmasını umuyorum.

Merhaba,
    İphone 4 de ciddi bir hizlanma goruyorum. Neredeyse iphone 5 gibi akici oldu su an. İphone 5 de ise zaten son derece stabil oldugundan bir fark goremedim. Sorum ise: bosta kalan ram miktarini nasil gorebilirim ?

• JB ne zaman gelir acaba?
  • İphone 5 icin ne fark var ?

• Kimler güncelledi beyler? Ben de geçeyim mi?

• Ben dün beta 5 i indirip yüklemiştim.şimdi güncellemeleri denetlediğimde cihazımın güncel olduğunu belirtiyor, pc ye indirip itunes danmı güncellemem lazım?

• İpad 4 hız artışı olmadı herşey aynı gibi şimdilik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 6.1 e geçmeden önce 3.1 gb boş alanım vardı 6.1 e geçince 3.3 olmuş 200 mb boşaltmış :)

• Şimdi başladım bende güncellemeye hadi hayırlısı

• ipod touch 4G modelinde deneyen oldumu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Kimler güncelledi beyler? Ben de geçeyim mi?

geçmeyp napıcaksınız ??

adamlar bir yenilik yapmış cihaz için sizde geçip bu yeniliklerden faydalanın diye.

tabiki geçiceksiniz.. beklemenizdeki amaç nedirki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: faysalkaya

Ben dün beta 5 i indirip yüklemiştim.şimdi güncellemeleri denetlediğimde cihazımın güncel olduğunu belirtiyor, pc ye indirip itunes danmı güncellemem lazım?

2 sürümde aynı. beta 5 i final olarak yayımladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueboyege

ios 6.1 e geçmeden önce 3.1 gb boş alanım vardı 6.1 e geçince 3.3 olmuş 200 mb boşaltmış :)

güncellemeden sonra temp dosyalarında sizinde önceden kalan dosyalarınız varsa onlarla beraber temizlenmiştir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Kimler güncelledi beyler? Ben de geçeyim mi?

geçmeyp napıcaksınız ??

adamlar bir yenilik yapmış cihaz için sizde geçip bu yeniliklerden faydalanın diye.

tabiki geçiceksiniz.. beklemenizdeki amaç nedirki..

JB
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Orijinalden alıntı: faysalkaya

Ben dün beta 5 i indirip yüklemiştim.şimdi güncellemeleri denetlediğimde cihazımın güncel olduğunu belirtiyor, pc ye indirip itunes danmı güncellemem lazım?

2 sürümde aynı. beta 5 i final olarak yayımladılar.

Öyleyse kullanmaya devam.

• ipad 3 herhangi bi değişiklik olmadı zaten makinanın şimdiye kadar 1 kere bile takıldıgını görmedim bu güncellemeyle uçacak değil ya jb beklemekyetim bu saaten sonra
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.