Şimdi Ara

Onda v812 Destek ve Geliştirme (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
10
Favori
28.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: frux

ONDA V812 ile ONDA V811 arasındaki fark ne acaba? Bilen var mı? Bir arkadaş satın almış, az kullandı satacak sanırım..

v811 işlemci ram gpu yetermi ?

İslemci ve ram aynı.. Çin fiyatı, V812 > 179 dolar.. V811 > 159 dolar V812'nin kamerası, auto focus sanırım.

http://www.onda-tablet.com/onda-v811-dual-core-1-5ghz-tablet-pc-android-wifi-hd-ips-screen-2160p-16gb.html

• Arkadaşlar Onda V812 yurt içinden alamazsak Türkiye'de satılan garantili,risksiz mağazalardan Onda V812 tabletin yerine birebir aynı özelliklere sahip hangi tablet/tabletler var? Eğer varsa hangi markayı önerirsiniz? Mağaza adı,site adı verirseniz sevinirim. Lütfen
  • onda bunda sunda...

bunu da ilk defa duydum.. onda :)

Onda var, sende de onda var mi? :)

kafayi yemeden bi an evvel bi tablet almaliyim..
  • bu tableti hdmi kablosu ile tv'ye bağlarsak görüntü çözünürlüğü maksimum kaç piksel oluyor acaba ?
  • ve cihazın custom romu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerayuzun -- 19 Şubat 2013; 16:07:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Dün bende sipariş ettim pandawill'den ama büyük bi hata yaparak üye olmadan satın aldın webmoney kullanarak, hem pahalı almış oldum hemde siparişi takip etme gibi bi şansımda yok, yollamazlar belkide tamamen insanflarına kaldım.

Hocam bi sorum olacak bu skype üstünden görüntülü konuşma yaparken karşı tarafa ses iletiliyor mu ? Tablette mikrofon yok gibi sanki özelliklerinde bulamadım da ben. Gerçi bana zor gelir o tablet, bi bildirim maili dahi gelmedi:S

hocam aynı hataya geçen hafta bende düştüm pandawill foruma başlık açtım bir sıkıntı olmuyacağını ve maile takip numaralarının geleceğini söyledi.Fakat onda v812 stoklarda bulunmadığını söylediler.Daha sonra canlı yardımdan temsilciyle görüşmemde ne zaman geleceği konusunda tarih veremediler.Siparişimi iptal etmek istediğimi söyledim hem pandawillden hem paypaldan iptal etmeye çalıştım ve her ikiside hemen geri dönüş yaptı.Siparişim 1 saat içinde iptal oldu ve param paypal hesabıma geri yatırıldı.

@shineon25 aliexpresste hangi satıcıdan alışveriş yaptınız?
    %1satisfaction diye başlayan bir satıcı var geridönüşü fena değil yüzde 97 seviyesinde.Bu satıcıdan alışveriş yapan arkadaşlar oldumu hiç??

• quote:

Orijinalden alıntı: kerayuzun

bu tableti hdmi kablosu ile tv'ye bağlarsak görüntü çözünürlüğü maksimum kaç piksel oluyor acaba ?

4k destekliyor diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukson

quote:

Dün bende sipariş ettim pandawill'den ama büyük bi hata yaparak üye olmadan satın aldın webmoney kullanarak, hem pahalı almış oldum hemde siparişi takip etme gibi bi şansımda yok, yollamazlar belkide tamamen insanflarına kaldım.

Hocam bi sorum olacak bu skype üstünden görüntülü konuşma yaparken karşı tarafa ses iletiliyor mu ? Tablette mikrofon yok gibi sanki özelliklerinde bulamadım da ben. Gerçi bana zor gelir o tablet, bi bildirim maili dahi gelmedi:S

hocam aynı hataya geçen hafta bende düştüm pandawill foruma başlık açtım bir sıkıntı olmuyacağını ve maile takip numaralarının geleceğini söyledi.Fakat onda v812 stoklarda bulunmadığını söylediler.Daha sonra canlı yardımdan temsilciyle görüşmemde ne zaman geleceği konusunda tarih veremediler.Siparişimi iptal etmek istediğimi söyledim hem pandawillden hem paypaldan iptal etmeye çalıştım ve her ikiside hemen geri dönüş yaptı.Siparişim 1 saat içinde iptal oldu ve param paypal hesabıma geri yatırıldı.

%1satisfaction diye başlayan bir satıcı var geridönüşü fena değil yüzde 97 seviyesinde.Bu satıcıdan alışveriş yapan arkadaşlar oldumu hiç??

ben oradan aldım iyiler gayet ama e-reader yazdıkları zaman direk kalıyor gumrukte.. Baska birşey yazdırmak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukson

quote:

ben oradan aldım iyiler gayet ama e-reader yazdıkları zaman direk kalıyor gumrukte.. Baska birşey yazdırmak lazım

teşekkür ederim bende oradan sipariş vermeyi düşünüyorum ama paypal yok.
    Aliexpress korumasına güvenmek zorunda kalıcaz...

• quote:

nfs mostwanted test videosu eklendi
    http://www.youtube.com/watch?v=cDKXpjReSY0&feature=youtu.be

eger performansı böyleyse rk3066dan iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

rk3066dan tabi ki iyi hocam 1.2ghz 4cekirdek ayrıca gpu su katlıyor mali400ü
  • quote:

quote:

quote:

rk3066dan tabi ki iyi hocam 1.2ghz 4cekirdek ayrıca gpu su katlıyor mali400ü

most wantedda iyi de retinasına çok nadir atlama oluyormus

• quote:

quote:

bu tableti hdmi kablosu ile tv'ye bağlarsak görüntü çözünürlüğü maksimum kaç piksel oluyor acaba ?

4k destekliyor diyor

4k destekliyor diyor ama tvlerde max çözünürlük 1080p olduğu için 4k sadece tablet üstünde geçerlidir. imkanı olan varsa deneyip yazarlarsa sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

4k destekliyor diyor

4k destekliyor diyor ama tvlerde max çözünürlük 1080p olduğu için 4k sadece tablet üstünde geçerlidir. imkanı olan varsa deneyip yazarlarsa sevinirim.

4k tablet çıkmadı zaten 4k tv ler çıktıgı için 4k yı çıkardılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

4k destekliyor diyor

4k tablet çıkmadı zaten 4k tv ler çıktıgı için 4k yı çıkardılar

Bunu bilmiyordum :D yani o zaman 1080p yi destekliyebiliyor cihaz tv'ye bağlandığında

• Onda v812 tablet aldım. tabletburada.com dan.

Ancak geldiğinde sadece Onda -Since 1989- yazan bir ekrandan sonra öylece kalıyordu. Sanırım android işletim sistemi yüklenmeden gönderilmiş.

Türkçe root yapmam gerekiyor sanırım, Türkçe root için link verebilir misiniz?

Root nasıl yapılır kısaca bilgilendirirseniz minettar kalırım.
  • Beyler onda V811 450 tl 1 adet kalmış hemen yarın sipariş ediyorum alıcam görüşleriniz nedir ?

eğer kalitelidir,sağlamdır,kısa zamanda şarj olur geç biter derseniz anında sipariş vericem her şey size bağlı Allah rızası için batırmayı beni .

MUTLAKA CEVAP YAZIN

• quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Onda v812 tablet aldım. tabletburada.com dan.

Ancak geldiğinde sadece Onda -Since 1989- yazan bir ekrandan sonra öylece kalıyordu. Sanırım android işletim sistemi yüklenmeden gönderilmiş.

root değil rom atıcaksınız ona kendi sitesinde yazıılım bölümünde vardır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Onda v812 tablet aldım. tabletburada.com dan.

root değil rom atıcaksınız ona kendi sitesinde yazıılım bölümünde vardır

bu sanırsam ordan tr diline çevirip ayarlardan sonrada gereksiz çince programları sileceksiniz genelde öyle yaparlar ama kesin denemedim etmedim bendede bu tabletten yok yazılımlar bunlar sanırsam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.