Şimdi Ara

Gigabyte Z77-D3H Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Arkadaşlar Elimde Z77-D3H mevcut anakartta sıkıntılar vardı üründe pc kitlenmeler mevcuttu 3 kere garantiye gitti ve üründe sorun olmadığı söylendi Sistemimde uyumsuzluk olabileceğini söylediler bende artık satmaya kara verdim ve Sonuç olarak ürünü alacak arkadaş bu söylediklerimi dikkate alarak alırsa sevinirim Garantisi devam etmektedir 36 ay garanti süresi mevcut ve nerden baksanız 29-30 ay garantisi devam etmektedir Faturası ve kutu içeriği vardır garanti belgesi mevcut fiyat xxx kargo alıcı karşılar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG15 -- 12 Şubat 2013; 22:51:12 >

• Öncelikle geçmiş olsun diyorum.
    Ben de Gigabyte ile sorunlar yaşıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_69618976/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70923147
  • bende yaşadım 750watt power aldım taktım tıkır tıkır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remlak

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.
    Ben de Gigabyte ile sorunlar yaşıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_69618976/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70923147

Saolun Hocam Neden kitlendiğini bulamadım en sonunda satmaya karar verdim Yapacak bişey kalmadı 330 tl almıştım param çöpe gitti parayıda boşver gigabyte' ın ALLAH belasını versin Başka Bişey demiyorum

• Sizin garanti hangi firmadan? Arena mı?
  • quote:

Sizin garanti hangi firmadan? Arena mı?

Evet Hocam Arene ya ait
  • yurtdışı ile görüşün bence durumu anlatın genelde bu tarz durumlarda firmalar ayağa kalkıyor. mağdur olduğunuzu ve firmanın işini düzgün yapmadığını söyleyin
  • Gigabyte Türkiyeye yazdım ama lütfedip yanıt vermediler.
    İngilizcem olsa oraya da yazardım.
  • quote:

Gigabyte Türkiyeye yazdım ama lütfedip yanıt vermediler.

Aynen hocam Benimde İngilizcem iyi değil
  • gigabyte almayın, aldırmayın!beni de 8 ay oyalamışlardı.gönderdiğim arızalı ve full kutulu anakarta karşılık kutusuz, seri numarası farklı tamirden çıkmış başka bir anakart gönderdiler.bende kabul etmedim tamir olmuyorsa sıfır gönderin dedim.gigabyte taiwan ne derse onu yapıyoruz demişlerdi.ne kadar doğru bilemem fakat servis olarak bu kadar kötü bir firma görmedim.benim faturayı bulmam çok uzun sürmüştü, araya birilerini koyup nerden alındığı zar zor bulduk.istanbulda küçük bir bilgisayarcıdan alınmış,o da exadan almış.bilgisayarcıdan faturayı scan olarak isteyip exaya mail olarak gönderdim ve +50tl fark vererek asus almıştık arkadaşa.

eğer anakartın sorunlu olduğuna kesin eminsen tüketici hakem heyetine başvur fatura ve 3 servis kaydıyla birlikte.ancak bu şekilde paranı geri alabilirsin.bunlara paranızı kaptırmayın ve işin peşini asla bırakmayın yoksa müşteriyi koyun yerine koymaya devam edecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

gigabyte almayın, aldırmayın!beni de 8 ay oyalamışlardı.gönderdiğim arızalı ve full kutulu anakarta karşılık kutusuz, seri numarası farklı tamirden çıkmış başka bir anakart gönderdiler.bende kabul etmedim tamir olmuyorsa sıfır gönderin dedim.gigabyte taiwan ne derse onu yapıyoruz demişlerdi.ne kadar doğru bilemem fakat servis olarak bu kadar kötü bir firma görmedim.benim faturayı bulmam çok uzun sürmüştü, araya birilerini koyup nerden alındığı zar zor bulduk.istanbulda küçük bir bilgisayarcıdan alınmış,o da exadan almış.bilgisayarcıdan faturayı scan olarak isteyip exaya mail olarak gönderdim ve +50tl fark vererek asus almıştık arkadaşa.

eğer anakartın sorunlu olduğuna kesin eminsen tüketici hakem heyetine başvur fatura ve 3 servis kaydıyla birlikte.ancak bu şekilde paranı geri alabilirsin.bunlara paranızı kaptırmayın ve işin peşini asla bırakmayın yoksa müşteriyi koyun yerine koymaya devam edecekler.

Hocam İşin Kötü Tarafı servis kaydının çıktılarını yok atmıştım al işte tekrar sorun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bytehlike15

quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

gigabyte almayın, aldırmayın!beni de 8 ay oyalamışlardı.gönderdiğim arızalı ve full kutulu anakarta karşılık kutusuz, seri numarası farklı tamirden çıkmış başka bir anakart gönderdiler.bende kabul etmedim tamir olmuyorsa sıfır gönderin dedim.gigabyte taiwan ne derse onu yapıyoruz demişlerdi.ne kadar doğru bilemem fakat servis olarak bu kadar kötü bir firma görmedim.benim faturayı bulmam çok uzun sürmüştü, araya birilerini koyup nerden alındığı zar zor bulduk.istanbulda küçük bir bilgisayarcıdan alınmış,o da exadan almış.bilgisayarcıdan faturayı scan olarak isteyip exaya mail olarak gönderdim ve +50tl fark vererek asus almıştık arkadaşa.

Hocam İşin Kötü Tarafı servis kaydının çıktılarını yok atmıştım al işte tekrar sorun :)

vatan bilgisayardan tekrar isteyebilirsin servis kayıtlarını.ayrıca kargoyla gönderdiysen ordan da kargo fişlerinin kopyasını alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bytehlike15

quote:

Gigabyte Türkiyeye yazdım ama lütfedip yanıt vermediler.

Aynen hocam Benimde İngilizcem iyi değil

tekrar yazın bende ilk yazdığımda yanıt alamamıştım ama sonra mağduriyetimin giderilmesi için direkt kendi adreslerini vererek göndermemi istediler.
  • http://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-870a-g54-fiyati,377531.html

nasıl bu fiyatı istiyorsunuz hayret doğrusu!
  • hocam o sorun bios güncellemesiyle çözülüyor.bende çok uğraştım farklı model kullanıyorum ve bios güncellemesiyle çözüldü.anakartınızın biosunu güncellemeyi deneyin bence
  • son biosu yükle ardından PEG Gen3 Slot Configuration modunu autodan gen3'e ayarla . olmazsa gen2ye o da olmazsa gen1 ... sorunun çözülecektir büyük ihtimalle
  • Gigabyte firmasının Anakartları piyasada peynir ekmek gibi satıyor
  • disk kilitleniyordur.. dostum.. başka bişey olmaaaz. bios güncellemesi yaptıysan ana kart sağlamdır. kesin disk hatalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatdaki

disk kilitleniyordur.. dostum.. başka bişey olmaaaz. bios güncellemesi yaptıysan ana kart sağlamdır. kesin disk hatalıdır.

3 Defa Garantiye Gitti Sorun Yok Dediler ya bilmiyorum İşin Açığını Alacak arkadaş İnş Dediğiniz Doğrudurda Sıkıntı Yaşamaz 150 TL Oldu Benim Sistemde Donuyordu Başka sistem Denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG15 -- 6 Şubat 2013; 11:12:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.