Şimdi Ara

Lumia 620, 749TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 620, 749TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu

Nokia ve Turkcell ortaklığında bugün yapılan etkinlik ile ülkemizde resmi olarak satışa sunulan Lumia 620 modelinin fiyatı da belli oldu.

Lumia 620'nin teknik özelliklerini hatırlayacak olursak, 28 nm üretim sürecine ve 1 GHz saat hızına sahip çift çekirdekli Qualcomm MSM8227 Snapdragon S4 Plus işlemci, Adreno 305 grafik birimi, 512MB RAM, 8GB depolama kapasitesi, microSD kart girişi, 3.8 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlükte ClearBlack ekran, 5MP çözünürlükte arka kamera, 720p video kaydı, VGA ön kamera, 1300mAh gücünde batarya şeklinde sayılabilir.

Modelin Rusya satış fiyatını 699TL olarak belirtmiştik. Nokia Türkiye ise perakende satış fiyatını 749TL olarak belirledi ve Avrupa ile fazla bir fiyat farkı ortaya çıkmadı. Model an itibariyle Turkcell Mağaza üzerinden satışa sunuldu. Modelin tarifeye ek paketleri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. Ürünün teslimatları 1 Şubat itibariyle başlayacak.

Bugün Turkcell Kanyon'dan Lumia cihazı satın alan ilk 50 kişiye de Purity 930 kulaklık modeli hediye edildi.

• Tam fiyat performans ürünü olacağı kesin :) Nokia güzel işler yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı ve özellikleri güzel ve yanında fiyatıda uygun.

• Nokia'nın bu serisinin pek tutacağını zannetmiyorum. Rakipleri daha iyi ürünler çıkartıyorlar

• Bu cihaz tutar.Çünkü fiyat gayet güzel.

• Güzel fiyat.Lumia 920'de Adreno 225 var yanılmıyorsam.Bunda ise Adreno 305.3xx seriler, 2xx serilerinden daha mı düşük performans veriyor ? Bilen arkadaşlar alıntı yaparak cevaplayabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Nokia'nın bu serisinin pek tutacağını zannetmiyorum. Rakipleri daha iyi ürünler çıkartıyorlar

O fiyata kim ne çıkarıyor artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShafakCool

quote:

Nokia'nın bu serisinin pek tutacağını zannetmiyorum. Rakipleri daha iyi ürünler çıkartıyorlar

nexus bu fiyat aralığına ve buna 10 basar.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men Nokianın bu serisinin pek tutacağını zannetmiyorum. Rakipleri daha iyi ürünler çıkartıyorlar

ülkemizde nexus bu fiyat aralığındamı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Güzel fiyat.Lumia 920de Adreno 225 var yanılmıyorsam.Bunda ise Adreno 305.3xx seriler, 2xx serilerinden daha mı düşük performans veriyor ? Bilen arkadaşlar alıntı yaparak cevaplayabilir mi ?

3xx seviyesinin giriş gpu su adreno 305 yani adreno 225den yüksek performans veremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Normsoner

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men Nokianın bu serisinin pek tutacağını zannetmiyorum. Rakipleri daha iyi ürünler çıkartıyorlar

Biraz daha pahalı ama diğer cep telefonlarına göre daha ucuz ve daha iyi,

Bana göre bu nokia lumia ile piyasaya tutunamaz

• quote:

Güzel fiyat.Lumia 920de Adreno 225 var yanılmıyorsam.Bunda ise Adreno 305.3xx seriler, 2xx serilerinden daha mı düşük performans veriyor ? Bilen arkadaşlar alıntı yaparak cevaplayabilir mi ?

920 de adreno 320 var :S

• quote:

Orijinalden alıntı: IamGambLer

quote:

920 de adreno 320 var :S

Gsmarena'da 225 yazıyor.

www.gsmarena.com/nokia_lumia_920-4967.php

• zaten L920 de tutmazd diyenler Turkcell Genel müdürünün L920 yetiştiremiyoruz dışardan ek sipariş verdik dediğini de duymuyor milletin yeşil çirkin robottan da sıklıdğının farkında değiller boşverin siz kendi dünyanızda yaşamayaa devam edin 1 000 000 virüsünüzle

• Fiyatı itibariyle android tarafındaki rakipleri Galaxy ace 2, HTC desire x ve sony xperia sola.

Artık Orta segmentte androidin yalnız olmaması en büyük gelişme.

Ben microsoftun uygulama tarafındaki eksikliklerini kapatacağını düşünüyorum ve nokia'nın kendine has özelliklerini düşündüğümde, rakipleri arasında Nokia lumia 620 ağır basıyor.

Ayrıca fiyat olarak wp8 platformunun yayılabilmesi için çok önemli bir telefon olduğu kanaatindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 28 Ocak 2013; 13:40:05 >
  • Çok güzel bir alternatif olmuş bence.
    HTC 8S'den ekran ve batarya küçüklüğü dışında fazlaları var. Ve fiyatı da yaklaşık 200 TL daha ucuz. Ama işte batarya da artık en önemli alım kriteri olmaya başladı.
    İncelemesini en kısa zamanda bekliyoruz...

• Cihaz biraz kalın görünüyor yandan bakıldığında onun dışında serinin diğer telefonlarına göre boyutuda küçük zaten.Ben bu fiyatlardan satılacağını pek düşünmüyorum açıkcası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Normsoner
    quote:

quote:

quote:

Biraz daha pahalı ama diğer cep telefonlarına göre daha ucuz ve daha iyi, Bana göre bu nokia lumia ile piyasaya tutunamaz

Hocam Türkiye'de nexus 1400 liraya satılıyor. 2 katı fiyat farkı var senin bi yanlışın olmasın hesap yaparken? :D

• Satılır arkadaşlar Hemde çatır çatır satılır Nokia bu seri ile toparladı.

• Fiyat gayet uygun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.