Şimdi Ara

Samsung, Music Hub hizmetini diğer üreticilere de açmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un Galaxy S3 ve Galaxy Note II modelleri ile birlikte sunulan ve internet üzerinden müzik akışlarını alabilme imkanı sunan Music Hub hizmeti, Spotify, Deezer gibi hizmetlere rakip olarak gösterilse de şimdilik 6 ülke ile sınırlı durumda.

Samsung bu yıl hizmeti daha yaygın bir şekilde sunmayı planlarken, diğer üreticilere de kapıları açmayı planlıyor.

Samsung medya hizmetleri başkan yardımcısı TJ Kang, Music Hub hizmetini sadece akıllı telefonlar değil, tabletler, akıllı TV'ler ve hatta Android tabanlı buzdolapları gibi cihazlara yaymak istediklerini belirtti. Ayrıca farklı üreticilerin Android cihazlarına sahip kullanıcılar da Music Hub hizmetinden yararlanmaya başlayacak. 

Müzik akışları dinleme, çevrimiçi radyo, müzik parçalarını indirebilme gibi pek çok özellik sunan Music Hub, farklı marka desteği sunarak Amazon ve Google gibi rakiplerinin de karşısına çıkacak.

Çevimiçi müzik hizmeti sunan Sony, Spotify, Deezer, Amazon gibi firmalar çapraz platform desteği sunarak kullanıcı veritabanını sürekli geliştiriyor. Bu bakımdan Samsung'un hamlesi oldukça önemli.

Firma yıl boyunca Music Hub hizmetini pek çok bölgede kullanıma sunarken, plak şirketleri ve dağıtımcıları ile bölgeye özel anlaşmalar yapmayı planlıyor. Hizmet firmanın bu yıl ki amiral gemi modellerinde de yer alacak. 

Music Hub, firmanın geçen yıl satın aldığı mSpot girişimi ile birlikte ortaya çıkmıştı.  

• çokta iyi olur çokta güzel olur

• turkiyede kullanilmiyoki

• önce bi türkiye ye açsın!!!

• Hayırlısı olsun

• Xbox Music ve Nokia Music var bende Türkiye'de sınırsız kullanılıyor, hem telefonda hem bilgisayarda MP3 bulundurmuyorum.

• Merhaba arkadaşlar. Ya açıkçası her türlü yorumları okuyorum , anlamaya çalışıyorum fakat her biri başka başka yorumlarda bulunuyor. Neyi alacağımı şaşırdım artık .. Bana bu konuda yardım edemisiniz arkadaşlar ? :))
  • Bada'da da var Music Hub sadece Android ile sınırlı değil!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.