Şimdi Ara

Samsung Galaxy Camera video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung Galaxy Camerayı inceliyoruz. Videoda yer alan fotoğraf örneklerinin orjinal boyutları için buraya tıklayın.

Not: Dosya boyutu 283 MB

• Ama bir Canon değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 28 Ocak 2013; 11:08:49 >
  • samsung yapmis yine yapacagini...
  • İnceleme için teşekkürler Kamera Piyasasında Canon un tahtını sallayabilir mi göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Ama bir Canon değil

Kesinlikle degil,ama reklam ve pazarlamayla daha çok satacagi kesin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımı cok hos android desteği olması ayrı bir güzellik. sınırsız internet paketi olanlar icin fotoğrafları anında paylasmak ideal fakat benim gibi 1gb internet kullananlar icin cok sıkıntı yaratıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geç olsada guzel bir inceleme.fiyati biraz düşmeden alinmaz ama.cok aman aman çekim kalitesi yok

• Fiyatı yüksektir bunun. Canon'u sallayabilir bence.
  • Fotograf makinesi incelemesinde teknik özellik tablosu. Allahım teknoloji nereye gidiyor? :D

• S3 e fotoğraf makinesi ekleyip satıyolar :)

• Öncelikle inceleme detaylı, süper olmuş. Bir sorum olacak. İnceleme ürünlerini size firmalar gönderiyor değil mi? Bu ürünler geri gönderiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: quartx

Öncelikle inceleme detaylı, süper olmuş. Bir sorum olacak. İnceleme ürünlerini size firmalar gönderiyor değil mi? Bu ürünler geri gönderiliyor mu?

Evet, inceleme süresinin ardından firmaya geri gönderiliyor.

• Gercekten cok kapsamli bir inceleme olmus, elinize saglik.

• Chrome kullanıyorum videoyu tam ekran yapıp hafif ileri veya geri aldığımda video ufalıyor merkezde ufacık kalıyor düzeltmek için tekrardan ekranı ufaltım sonra tekrardan tam ekran yapmam gerekiyor. Uzun zamandır böyle şikayetler geliyordur düzelir diye bekliyordum ama hala aynı DonanımHaber gibi bir siteye yakışmıyor. Düzeltilir umarım yakında

• bu incelemeyi izledikten sonra sahibi olduğum panasonic marka compact fotograf makinamı unuttuğumu farkettim akıllı telefon aldığımdan beri kullanmamışım. yeni fark ettim. profsynl olmayanlar için akıllı telefonlar çoğu yerde yeterli. bence fazla satmaz

• bi foto makinasının bu kadar özellikli olması gereksiz.samsungun gelecek ürünleri arasında çektiği görüntüyü direk akıllı telefonunuza wifi üzerinden yollayan modeller var.onlar bence daha makul.işleme yapacaksan telefondan yap paylaşacaksan telefondan paylaş.bunun yanında uzaktan deklanşör gibi bi çok farklı özellikte sunacak.galaxy camera bana göre bir fantezi ürün.gövde gösterisi.

• HDR video ve HDR fotoğraf çekme yeteneği olmayan bir cihaz...Günümüz teknolojisinde yetersiz kalacaktır

• 48:00 'da koskoca tripotta sabit durmasına rağmen 21x'de netleyemedi. Demekki elle kullanırken hiç netleyemeyecek.

• o paraya daha iyileri alınır..sırf üstünde androdi var diye koca ekran var diye bu kadar para verilmez...
    Samsung Galaxy Camera video inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 28 Ocak 2013; 15:50:05 >
  • aslında merak edilen kısmı kamera performansı ve kendine özgü fiziksel, yazılımsal özellikleri ancak videoda android kısmı da oldukca üzerinde durularak gereksiz demeyim de biraz sabır gerektiren bir video olmuş...ama o sabredenlerden olabildim...

cihaza gelirsek ,

cihaz kamera segmentinde yer almasına rağmen videoda biraz iyimser davranılmış gibi geldi bana.eğer bu segmentdeki cihaz için kamera konusunda bu kadar iyimser olabiliyorsak çok daha kullanışlı daha taşınabilir daha uzun kullanım süreleri vaadeden akıllı telefonlara bence ayıp etmiş oluruz...

hele hele kabul edemeyeceğim bir nokta var ki cihazın yapısı segmenti itibari ile optik zoom gibi ceptelefonlarından ayırıcı kamera özelliği olmasına rağmen zoom yapıldığında uzun süren odaklanma sorunu segmenti itibari ile kabul edilemez bir durum.diğer yandan daha az ehemmiyetlide olsa fotoğraflardaki macro performansı keskinlik sorunu gibi öğeler de segmenti itibari ile ciddi eksi puan aldığı noktalar olmuş...

diğer bir eleştiriyide pil kapasitesi üzerinden yapabiliriz.böylesine bir kasada 1600 küsürlük pil gerçekten fail yani başka ne denilebilir? samsung s3 kadar donanım koyacaksın daha kalın ve daha ağır olma gibi bir sorunu olmayan bir segmentde pili düşük koyacaksın?olmamış tabiki benim kadar samsung da düşünebiliyor elbetde bu bir pazarlama stratejisi ancak öyle bariz ki samsungun düşünemediği nokta güncel kullanıcıların o pile pek sıcak bakmayacağı...cihazdan soğumak için kamera performansını saymazsak başlıbaşına bir sebep...

@olağan_şüpheli

nin eklediği fotoğraf aslında herşeyi açıklıyor.(teşekkürler benden önce davramışsın)

kısaca evet piyasa da bir ilk kameralar fırınlar saatler akıllanıyor yavaş yavaş.bu bakış açısıyla kabul edilebilir bir cihaz zira başlangıç...
    videoda bir sözden bahsedilmiş.herşeyin olduğu cihazda segmentinin en iyisi olamaz gibi bir söylemdi (tam olarak böyle değildi) ben buna katılmıyorum.herşeyin olduğu cihaz belli bir noktada özelleşmiş cihazdan daha iyi olabilir.pazarlama stratejisi olarak bu doğrulanabilir ancak teknolojik açıdan bu bakış açısı katılığını yitirdi. baksanıza telefon kameradan daha iyi çekiyor ses kayıt özellikleride iddalı bknz(nokia 808)

eğer bu cihaza talip olan birileri varsa tavisyem nokia lumia 808i beklesin. (kesinlik kazanmasada) galaksi kamera evet teknoloji piyasasına renk kattı bir katkısı oldu ancak son kullanıcı için mantık birinci kriterdir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.