- x
Google chrome ve ie9 da netmahal.com diye bir virüs var " SS'li " YARDIM!!
16 Cevap5535 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

42 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:16:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Yav ben bunu bir silemedim gitti bir bilgisi olan var mı nasıl kaldırabilirim..
0

Ruyalarin yapildigi maddeden yapilmayiz biz ve uykuyla cevrilidir kucucuk hayatimiz. /// W. Shakespeare \\\

955 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:28:56 

program ekle kaldıra bak,toolbar felan yüklenmişse sil.sonra google chrome'nin sağındaki 3 çizgiye tıkla,ayarlara gir.ana sayfanı google felan yap.düzelmesi lazım

42 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:38:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

program ekle kaldıra bak,toolbar felan yüklenmişse sil.sonra google chrome'nin sağındaki 3 çizgiye tıkla,ayarlara gir.ana sayfanı google felan yap.düzelmesi lazım

valla onların hepsini yaptım başlattan arattırınca chrome application dosyasının üzerinde tarih yazan dosyayı gösteriyor silincede chrome bozuluyor. toolbar falan göremedim kaç kere baktım yoktu.ilginç olanda ana sayfa google ama bu netmahal çıkıyor..

Ruyalarin yapildigi maddeden yapilmayiz biz ve uykuyla cevrilidir kucucuk hayatimiz. /// W. Shakespeare \\\

955 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:40:25 

quote:

Orijinalden alıntı: leviossa

valla onların hepsini yaptım başlattan arattırınca chrome application dosyasının üzerinde tarih yazan dosyayı gösteriyor silincede chrome bozuluyor. toolbar falan göremedim kaç kere baktım yoktu.ilginç olanda ana sayfa google ama bu netmahal çıkıyor..

hiç bilmiyorum ki.ayarlarda başlangıçda belirli sayfaları aç seçeneği var ona tıkla.google yap.başka çözüm bilmiyorum

24 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:43:39 

Ne güzel işte bol kısayollu anasayfan olmuş eheheğüeüg

216 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:45:20 

http://netmahal.com/uninstall.htm burdaki adımlar uygula kurtulursun

Bir ezik bile çok sıkı çalışmayla bir dahiyi yenebilir

358 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:47:33 

quote:

Orijinalden alıntı: leviossa

Yav ben bunu bir silemedim gitti bir bilgisi olan var mı nasıl kaldırabilirim..
0

Keşke buraya yazacak kadar biraz da araştırmacı olsan.

http://forum.donanimhaber.com/m_70780990/tm.htm

Bu konudaki 2. mesaj sorununu çözüyor.

Galaxy S II, Toshiba L675-10Z, Macbook Air 13.3'', Toyota Corolla 2006 1.6, Bodybuilder, Computer Engineering

42 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:49:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

hiç bilmiyorum ki.ayarlarda başlangıçda belirli sayfaları aç seçeneği var ona tıkla.google yap.başka çözüm bilmiyorum

denedim ama olmadı çok sagol ilgilendigin için..

823 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:52:14 

anti malware dene

42 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Keşke buraya yazacak kadar biraz da araştırmacı olsan.

http://forum.donanimhaber.com/m_70780990/tm.htm

Bu konudaki 2. mesaj sorununu çözüyor.

BUradan bakmıştım özellikle DH dan ama bulamamıştım üzgünüm.. :S

42 Mesaj
27 Ocak 2013; 21:56:41 

quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

anti malware dene

onuda deniyecem..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ocak 2013; 22:02:15 

forumda 22find yada 22apple diye aratırsan bulursun

2 Mesaj
31 Ocak 2013; 8:11:23 

arkadaslar az once netmahal musteri hizmetlerinden bildirim aldim, beta versiyonda oldugu icin sanirim bug nedeniyle kaldirma aracinda sorunlar oldugunu belirttiler bazi kullanicilarin kaldiramadigini ozur dileyerek belirttiler, kaldirma aracindaki sorunu cozup guncellemisler ben sorunsuz olarak kaldirdim az once,, tekrardan google`i kullaniyorum. kaldirmak isteyen arkadaslar netmahal`in kendi sayfasindan kaldirma yazilimini indirebilir, http://www.netmahal.com/uninstall.htm , yine sorun yasarsaniz kaldirma sayfasina geldiginizde f5 yapip tekrar indirin,, kolay gelsin...

6 Mesaj
31 Ocak 2013; 8:19:37 

Aynısı bendede var :@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

160 Mesaj
31 Ocak 2013; 9:53:14 

uzantılardan bak bir de

3 Mesaj
17 Şubat 2013; 5:38:55 

1. Oncelikle kesinlike regedit ayarlarinda bir degisiklik yapmayiniz EGER REGEDIT AYARLARINDA BIR DEGISIKLIK yaptiysaniz; http://www.yenidosya.co...pe%205.9.0.115%20TR.exe gibi bir indirme dosyasi ile tekrardan normal bir basarili bir kurulum yaptiktan sonra http://www.netmahal.com...nstall.exe?t=1360038022 anasayfasindan saglanan kaldirma aracini indirin.

2. Tum tarayicilarinizi kapatin.

3. netmahal`in anasayfasindan indirdiginiz yazilimi calistirin.

4. anasayfanizin eski haline dondugunu goreceksiniz.

Kolay gelsin...

42 Mesaj
26 Mart 2013; 11:53:32 

netmahalin kendi sitesinden unınstall programını indirdim. birkaç sefer tekrarladı o programı kullandım düzeldi sonra kayboldu birde torrent ve java programlarını kaldırdım sorun düzeldi.. İlgilenenlere Teşekkür ederim.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Google chrome ve ie9 da netmahal.com diye bir virüs var " SS'li " YARDIM!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359