Şimdi Ara

Yardım : Megane II Benzinli mi Dizel mi Alayım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir yılda en fazla 8.000 - 10.000 km anca yaparız. Yani bu kmyi kesinlikle geçmez.

Piyasadaki bu fiyata dizeller 130.000 km üzerinde.

Dizel mi yoksa benzin mi önerirsiniz? Şuan kafamız çok karışık. Lütfen görüşlerinizi esirgemeyin. Teşekkürler.

• Yıllarca Megane II dizel kullandım. Sonra sattım dizel C5 aldım. Ve bin pişman oldum. Megane II dizel motorla mükemmel idi, inat ettim, gece istanbuldan izmire 3,9 lt/100 km ort. ile geldim. kesinlikle dizel derim ama servise baktırın. dizeller iyi hoş motorlar ama dert açarlarsa dertleri de pahalı.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

Yıllarca Megane II dizel kullandım. Sonra sattım dizel C5 aldım. Ve bin pişman oldum. Megane II dizel motorla mükemmel idi, inat ettim, gece istanbuldan izmire 3,9 lt/100 km ort. ile geldim. kesinlikle dizel derim ama servise baktırın. dizeller iyi hoş motorlar ama dert açarlarsa dertleri de pahalı.

Saygılarımla,

cevabın için teşekkür ederim dostum..araştırmalarım sonucu şunu öğrendim.piyasada temiz dizel kalmamış..hep kmleriyle oynanmış ve %80'i galerin elinde.

megane 15 dci galerin ticaret aracı gibi olmuş..sogudum acıkcası dizel megandan.tüm gösterdiklerimiz ya oynanmış,ya km düşürülmüş ya da pert çıktı.

Özellikle dizellerin kmler acayip oynanmış.baktıgımız 12 arabanın 8inin km yanlış çıktıgını tesbit ettik.

ille de megane alacagımız için LPG'li 1.6 maganeye yöneldik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.