Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II Plus fiyatlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un 10 Ocak'ta tanıtımını yaptığı Galaxy S II Plus'ın fiyatı ve çıkış tarihi üzerindeki sis perdesi nihayet aralandı. VR-Zone sitesinin bizlerle paylaştığı bilgiler ışığında, GT-I9105 model numaralı akıllı telefonun Tayvan'daki tavsiye edilen perakende satış fiyatı 13.900 Tayvan Doları olacak. Merak edenler için bu meblağın kendi para birimimizle karşılığı yaklaşık 839 TL. Galaxy S II Plus'ın mavi renkli modelinin satışına bu ay içinde başlanması planlanırken, beyaz renkli modelin satışı şubat ayına sarkacak.

Dünya genelinde önemli bir satış başarısı yakalayan Galaxy S II ile Galaxy S II Plus arasında pek çok ortak noktanın bulunduğunu söylemek mümkün. En büyük değişim işlemci tarafında yaşanmış. Samsung, Galaxy S II Plus'ta, ARM'ın Cortex-A9 tasarımını temel alan ve 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Broadcom BC28155 platformunu tercih etmiş.

Samsung Galaxy S II Plus fiyatlandı

4.3-inç büyüklüğündeki dokunmatik kapasitif Super AMOLED Plus ekranı, 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlük sunan akıllı telefon, 1 GB RAM'e ve 8 GB'lık dahili depolama alanına sahip. Kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda, microSD kartlar (64 GB'a kadar) devreye giriyor. Yine karşılaştırma yapmak gerekirse Galaxy S II, 16 GB'lık ve 32 GB'lık dahili depolama alanı seçenekleriyle geliyordu.

Ön yüzünde 2 megapiksel çözünürlüğünde, arka yüzünde ise 8 megapiksel çözünürlüğünde olmak üzere iki adet kameraya yer verilen akıllı telefonun mobil işletim sistemi Android 4.1.2 ''Jelly Bean''. Tasarım tarafında göze çarpan tek farklılık ise 1.650 mAh'lik bataryanın kapağının yüzeyinin pürüzsüz olması. Galaxy S II Plus ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

• Ülemizde ne yazık ki 839 tl ye satılması imkansız :(

• Neresi + (plus) ?

• boş işler boşşşşş ah samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

boş işler boşşşşş ah samsung

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

boş işler boşşşşş ah samsung

aynen

bence ellerinde kalan s2 leri güncelleyip plus diye satıyorlar zaten başka bi açıklaması olamaz
  • S2 satışları patlar artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 839 lira tabii ki vergisiz olacak.Bize kaça mal olacak acaba ? Ahh Türkiye ahhh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Unknown

Neresi + (plus) ?

En azindan duz s2'den daha uzun sure guncelleme alacak bu bakimdan tercih edenler olabilir.

• geçen hataydan 300 liraya iphone 5 aldım içinde angri birdis, feys ve incil yüklü geldi. ben dedim koroyum ama para bende, 1200 lirayı gözden çıkarmışım dedim ama 300 e bulunca da almadan geçemedih. işin kıssası o fiyyata s2 alan fena kazıklanır 300 e böyle iphone telefon dururkennn

• devir 2gb ram li telefonlarda ayrica 4 cekirdekli telefonlarda bu telefon tutmaz
    lg nexus 4
    samsung galaxy s4
    xperia z
    lg optimus g devir bunlarin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 28 Ocak 2013; 21:37:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

devir 2gb ram li telefonlarda ayrica 4 cekirdekli telefonlarda bu telefon tutmaz
    lg nexus 4
    samsung galaxy s4
    xperia 4
    lg optimus g devir bunlarin

sen de haklisin xperia 4 mukemmel bir cihaz bu arada
  • bence çok alınabilir. eğer 1000 TLye gelirse s3 mini falan hep kikaye olur. tabi 1000 TLye gelirse

• Beyler s3 mini alacaktim subat ortalarinda.
    Sizce bu telefon tr de ne kadar olur teknoloji marketlerinde?
    Hangisini tercih etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

bence çok alınabilir. eğer 1000 TLye gelirse s3 mini falan hep kikaye olur. tabi 1000 TLye gelirse

En fazla 1350.
  • S2 - diye isimlendirilseydi daha iyi olurdu.

• İki yıl geçti S2 halen ölmedi. Ne bereketliymiş bee .
    Bu arada jelly bean güncellemesi ilaç gibi geldi:)

• Burada 1299 TL olur.

• 1249 liradan girer ülkemize...

• bazı arkadaşlar özellikler çok düşük demiş herkesin 2000 lira 1600 lira verecek gücü olduğunu sanmıyorum.piyasada ne kadar ürün olursa piyasa o kadar canlanır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.