Şimdi Ara

Uygulama Haber 37. Bölüm karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve oynayabileceğiniz oyun ve uygulamalara yer verdiğimiz Uygulama Haber programımızın 37. bölümü yine dopdolu. Cihazlarınızın depolama alanında yer açmaya hazır olun.

• Stars vs Paparazzi güzele benziyor.
  • Demek ki neymiş, Android'e özel oyunlar da varmış ve bunlar da oldukça iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 26 Ocak 2013; 17:59:30 >
  • Big Win'i beğendim
  • ios yakinda symbiana doner

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

ios yakinda symbiana doner

İos symbiana dönmez ama İphone lar Nokia telefonlara döner.

• Şu programın adını bence oyun haber diye değiştirseniz daha uygun olacak gibi.

• Gpumark indiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar haftada bir adette Wp8 uygulaması tanıtsanız ne güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 26 Ocak 2013; 23:37:47 >
  • bu hafta cok boş geldi program

• windows phone platformuna küçük küçük yer verilmeye başlanmadığı sürece hiç bir uygulama haberini izlememe kararı aldım...

açık açık tavır koyuyorum kimin umrunda olursa artık :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

windows phone platformuna küçük küçük yer verilmeye başlanmadığı sürece hiç bir uygulama haberini izlememe kararı aldım...açık açık tavır koyuyorum kimin umrunda olursa artık :D

Windows Phone'da oyun & uygulama var mı sanki?
    En iyi oyunu, 11 TL'ye satılan, geçen senenin "Haftanın En İyi Android Oyunları" programında incelemesi yapılan, Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD.

WP gelişsin, WP Store gelişsin yaygınlaşsın, DH zaten videolarında yer verir.
    Ancak şu anki hâliyle bu imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

ios yakinda symbiana doner

Yaw Bunlar böyle cahilce boşca konuşunca sinirlerim fırlıyor iOS Symbiana dönecekmiş haha iOS Androidden 3 sene daha ileride iOS gibi mobil işletim sistemi varmı bu android kötü dese bile artık ben bunu hesaba katmam.

• Sadece Androidde olan oyunların olması hiçde beni şaşırtmadı çünkü gereksiz boş amatör uygulama o uygulamalarda anca galaxy ailesine veya diğer android telefonlara yakışır

• sanki cok sikilmislar gibi program yapmislar o da bana oyle geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyHell

Sadece Androidde olan oyunların olması hiçde beni şaşırtmadı çünkü gereksiz boş amatör uygulama o uygulamalarda anca galaxy ailesine veya diğer android telefonlara yakışır

Yeni bir fiş öğrendim paylaşmak isterim ali kulakları çınlayınca zevk alan cinstendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serverdx

quote:

Orijinalden alıntı: HolyHellSadece Androidde olan oyunların olması hiçde beni şaşırtmadı çünkü gereksiz boş amatör uygulama o uygulamalarda anca galaxy ailesine veya diğer android telefonlara yakışır
    Yeni bir fiş öğrendim paylaşmak isterim ali kulakları çınlayınca zevk alan cinstendi.

Ne saçmalıyon boş boş konuşma hadi

• Her uygulama haberinin yorumlarında şu gereksiz tartışmalar olmak zorundamı. İsteyen android bir tlf kullanır isteyen ios isteyen wp. Bu kadar fan olmak sizlerin cebinize para koyuyuormu bilmiyorum. Bırakın isteyen istediğini istediği yerde oynasın, kullansın. Burdada oyunları uygulamaları tartışsın...

• Çok bilinmeyen ama mükemmel bir oyun tavsiye edeceğim.Pokemon oyunu ile neredeyse birebir.Sadece adı başka diyebilirim . Herkes nintendoda zevkle pokemon oyunu oynarken biz neden marum kalalım . .ios ve android için free to play online modu çok iyi çok kapsamlı çok eğlenceli bir oyun kesinlikle uygulama haberde olmalı Mighty Monsters!https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uken.android.elementals

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.