Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
2
Favori
299.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben 18'ime yeni girdim boyum 1.70 67 kiloyum boyumu 5-6 cm uzatmam mümkünmü bana biri mantıklı bir cevap verirse memnun olurum ne yapabilirim şuanda günde yarım litre süt içiyorum bide barfix aletinde 5 dk filan asılıyorum cevap bekliyorum yardım edin...

• danone ye bol bol.
  • bak kardes her gün 12 saat uyu olur
  • HEM DANONE YE HEM SÜT İÇ HEM 12 SAAT UYU HEMDE BOY UZATMA HAPI AL.BEN BOY UZATMA HAPI İÇİYORUM.GÜNDE BİR DEFA.DAHA YENİ ALDIĞIMIZ İÇİN BOYUMDA HENÜZ BİR DEĞİŞİKLİK YOK
  • bol bol kalsiyumlu yiyecek ve içecekler tüket...süt,yoğurt,peynir,keçiboynuzu,fasülye kalsiyum u bol olan birkaç besin maddesi
    bunlarla uğraşamam veya sevmem diosan.kalsiyum sandoz al ve her gün bi bardak iç günlük kalsiyum ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyo
    bir de barfiks çek ve uykuna düzen göster(hormonların çoğu gece salgılanır).
    iyi şanslarr
  • ben 15 yasında 187 boyunda 65 kilodayım basketbolcuyum ve boyumu daha da uzatmak istiyorum ne yapmalıyım cevaplarınızı bekliyorum
  • beyler lütfen ya ne hapı kesin sana l-arginin vermişlerdir bunlara gerek uyumak tamam ama süt eh oda tamam ama diğer şeylere girmeyin merak etmeyin zaten 18 den sonrada boy 3-4 cm uzar
    bu haplar para tuzağı dikkat edin kendinize.vucut geliştime için o şeyler boy uzamasına etkisi yok
  • bi de kola icme diye bir mevzu olmustu bilen var mi
  • hiç bir şey yapmanıza gerek yok kendiliğinden uzarsa uzar bu yaşlardan sonra sadece ağır sporlar yapmayın vücut geliştirmek için filan
  • beyler ya
    size göre bir guardın ideal boyu kaç olmalı?
  • guarda gore degisir. nese bende 15 yasindayim bi ay sonra 16 oluyorum boyum 1.82 daha uzamak istiom sizce napmaliyim????
  • danone ye filan diyorlar ama emin değilim
    yemekten zehirlenmeyeceğine göre ye gitsin
    uyku düzeni önmli bu arada bi de barfiks çekmeni öneriryorum denemedim amaişe yaradığını çok yerde duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: --duhan--

danone ye filan diyorlar ama emin değilim
    yemekten zehirlenmeyeceğine göre ye gitsin
    uyku düzeni önmli bu arada bi de barfiks çekmeni öneriryorum denemedim amaişe yaradığını çok yerde duydum

danone yi yanliz yemek ise yaramaz cunku danone daha cok d vitmini kalsiyumu kullanmak icin .yaninda bi de sut icmek lazim.bu arada iman cok hosuma gitti.
  • quote:

beyler ya
    size göre bir guardın ideal boyu kaç olmalı?

türkiye şartlarında 1.80ile 1.93 arası ama nba dersin 1.60 kadar iner bu tabi türkiyede basketbolu hala uzun oynucular ile oynanıyor zannedilyor koç odan maç başına gurad 10 top kaybı ile oynuyor spud weeb nate robinson bouges hiç görmemiş galiba
  • Büyümix işe yaramazmı hocam
  • teşekkür ederim sezaiAgbi
    büyümix filan harbiden işe yarar mı ya
    bi de benim 17 yi doldurmama 2 ay filan kaldı 178 normaldir heralde
    daha ne kadar uzarım sizce
  • Corn Flex ye gece yatmadan önce.Ama tadına değil de vitamin ve minerallerine göre al.Mesela nesquik felan var onların ne denli yararlı olduğunu bilmiyorum.Şu ballı olanlar güzelTadını sevmeyen arkadaşlarım var,sen de sevmeyenlerdensen sütün içine nesquik atabilirsin.
    Basket oyna diyecem zaten oynuyorsundur
    Dengeli beslen uykunu al.Aksi halde sonra boyun uzar kuru sıkı bişe kalırsın çubuk gibi,böyle olmak istemezsin sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 14 Temmuz 2006; 13:34:59 >
  • nasty bana mı konuştun hocam?
    bu arada cornflakes biraz saçma geldi yahu
    kusura bakmayın
  • quote:

nasty bana mı konuştun hocam?
    bu arada cornflakes biraz saçma geldi yahu
    kusura bakmayın

Neden hocam??
  • sordum sadece ya merak ettim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.