Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
212
Cevap
2
Favori
299.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ya beyler boy 187 kilo 77 ama smac basamiyorum.neden derseniz topu potanin icine tutturamiyorum.3 metreye de anca iki elle asilinca basabiliyorum.topu potanin panyeye baglandigi demire vuruyorum hep
  • dün 2.50ye deirmen yaptımama babam videoyu çekememişbaşlat yerine yanlışlıkla kırmızı tuşa basmışona tel.i veren de hata!!

• quote:

Orjinalden alıntı: nomnsecreteam

dün 2.50ye deirmen yaptımama babam videoyu çekememişbaşlat yerine yanlışlıkla kırmızı tuşa basmışona tel.i veren de hata!!

sende vura vura 2.50 e mi vuruon ben bile 2.75 e 2.80 e falan vuruom kilom 88 boy 1.83

• oyle kısa potaları nerde bulayosunuz ki
    benim boy 175 panyaya degebiliyomm
  • kısa pota çok far eskişehirde bi pota yapmışlar 190 nım zıplamadan değebiliyorum ( sadece bileklerimi esneterek değebiliyorum ) çok süper smaçlar basıoz
  • _XeXation_ sen gercek otaya vuramion mu o boyla??? hadi ben kisayimda sana yakismadi
  • pau konusmak kolay ben de 187 yim ama bende vuramiyorum ama benim sorunum topu tutmakta top elimden kayiyo.ustelik xexation un seninkinin tam tersi bir kilo sorunu var sadece 65 kilo yani benden 3 cm uzun 11 kilo zayif .zira kilo konusunda ustat sensin
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

_XeXation_ sen gercek otaya vuramion mu o boyla??? hadi ben kisayimda sana yakismadi

harbiden vuramıom ama az kaldı bi de çok zayıfım SezaiAgbi nin dediği gibi pek kas yoq
  • yalnız benim boy 1.62 yaş:14.ve p.guard ım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SezaiAgbi

pau konusmak kolay ben de 187 yim ama bende vuramiyorum ama benim sorunum topu tutmakta top elimden kayiyo.ustelik xexation un seninkinin tam tersi bir kilo sorunu var sadece 65 kilo yani benden 3 cm uzun 11 kilo zayif .zira kilo konusunda ustat sensin

lutfen kilo konusunda benimle dalga gecmeyiniz

• nie la 85 kilo olmak icin neler vermezdim simdi(buraya dikkart vermezdim
  • ben kilomdan memnunum dicem simdi ama yalan olucak o lsun ya ben ole sorun yapmiom
  • bıy uzatmak için boy uzama hormonlarını salgılanmaya basladıgı saatlerde yani 10:30 gibi uyumuş olmanız lazım tabi bu buyume cagındakiler için gecerli sut içmek ve barfiks aletine asılmakda birer yontem ama kesinlikle hap almayın sizi moronlaştırır o haplar bn 15 yasındayım 1.90 boyum 74 kilom var ve ben hayatım boyunca bunlarad ikkat ettim su anda zaten altyapıda basketbl oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: south1313

bıy uzatmak için boy uzama hormonlarını salgılanmaya basladıgı saatlerde yani 10:30 gibi uyumuş olmanız lazım tabi bu buyume cagındakiler için gecerli sut içmek ve barfiks aletine asılmakda birer yontem ama kesinlikle hap almayın sizi moronlaştırır o haplar bn 15 yasındayım 1.90 boyum 74 kilom var ve ben hayatım boyunca bunlarad ikkat ettim su anda zaten altyapıda basketbl oynuyorum

bilgiler için saol ben de 91 liyim ( işime gelince 16 yaşındayım diorum ) 190 boy ama 65 kiloyum yaw senin gibi 74-75 falan olsa ii olur...

Kas olarak nasıl kilo alabilirim ?

• bu isine gelme olayi bende de var ben 90 aralik dogumluyum isime gelince 15 isime gelince(kizlara) 16 yasindayim.ustelik ikisi de yalan degil
  • ya bole 1.90 falan duyunca icim gidio keske bende 1.90 olsam ama ben daha 1.83 um
  • bnm boy da 1.62 geleceğin earl boykins iyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nomnsecreteam

bnm boy da 1.62 geleceğin earl boykins iyim.

yok be uzarsin ama ben gelecegin shaqi bile olamadim
  • nie la boydan olmazsa enden olursun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.