Şimdi Ara

HTC, Mini adlı Bluetooth kontrol ünitesini tanıttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC, Mini adlı Bluetooth kontrol ünitesini tanıttı

Büyük ekranlı telefonlar konusunda çıtayı iyice yükselten HTC, bununla birlikte artan kullanım zorluğuna yönelik farklı çözüm arayışına giriyor.

5 inçlik Full HD ekranlı Butterfly modelini Çin pazarına sunan HTC, yanında yeni bir Bluetooth kontrol ünitesi de tanıttı.

HTC Mini adı verilen aksesuar, Bluetooth yoluyla cihaza bağlanıyor ve tuş takımı ile arama yapıp, gelen aramaları kabul etme imkanı veriyor. Ürün sadece sesli çağrı için her seferinde telefonu kullanma zorluğunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor. NFC desteği olan ürün, telefon harici ekranlara bağlanırsa uzaktan kumanda görevi görüyor. Ayrıca uzaktan deklanşör kontrolü ve kayıp telefon bulma gibi özellikleri de var.

Aksesuar sadece Çin pazarına özgü iken kutu içine dahil edilmiş. Yani ürünü seçme gibi bir alternatif yok.

• Cep telefonuyla görüşme yapmak için 2. Bir cep telefonu taşır hale gelmek...

Boyut artışının getirdiği nokta hayırlı olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma gidiyor bu iş yaa biraz yavaş gitse kimseye zarar olmaz mobil dünyadaki teknoloji

• o kontrol ünitesi kadar olan telefonlar var..

• HTC nin yaptığı iş ferrarinin yanında az yaksın diye dizel clio hediye edilmesi gibi birşey olmuş.

Telefona asistan eklemek yerine 2.cep telefonunu hediye etmişler komik.

sesli asistan + bu kulaklık işinizi fazlasıyla görür.
    HTC, Mini adlı Bluetooth kontrol ünitesini tanıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 26 Ocak 2013; 11:44:50 >
  • bunun yerıne ıse yarar daha ıyı bırseyler koyabılırlerdı.....

• Nokia'da 3310 mu hediye etsin bu ne saçma bir düşüncedir yaa.

• cok garip.. neden boyle biseye ihtiyac duyulsun ki...

suna benzer : iphone um var bi de yaninda mp3 player tasiyorum... muzigi iphone dan degil mp3 player dan dinlemek, ne kadar gereksizse bu da bi o kadar luzumsuz..
  • Hayatımda gördüğüm en saçma cihaz.HTC yi bu konuda tebrik ediyorum.
  • bir kaç sene sonra bu yedek telefonları her marka çıkarmaya başlar, sonra bu telefonlar da büyür. 5.5-6 inçe merdiven dayayınca bu sefer 2. telefonu kullanmak için 3. bir telefon çıkarırlar. Bu iş de böyle sürer gider.

• Lüzûmsuz.
  • Apple yakında patent davası açarsa şaşırmamak lazım.

• banada biraz iyi bir dusunce gelmediiii

• İki ayrı cihazın şarjını kontrol etmek gerekecek!
    Cepte iki ayrı cihaz yer kaplayacak!

Bu tür hafif, tuş takımlı cihazları gsm özelliği olan tabletler yanında hediye etmeliler. Asus'un bir tabletinin yanında buna benzer bir ürün veriyorlar. 5" telefonlar için gereksiz.

• Benim de aklıma geldi böyle bir şey. Ama katlanabilir, ince ve sadece mesaj okunabilecek ekrana sahip bir şey düşünmüştüm. Tabi tabletler için.
    Bu baya büyük olmuş.

• HTC, Mini adlı Bluetooth kontrol ünitesini tanıttı

https://store.donanimhaber.com/c9/cd/63/c9cd63bfb0fe7a8a6369d317674000cc.jpg

Bu arada Mini XE/Plus'ı bekliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 26 Ocak 2013; 19:23:07 >
  • Öyle yapılacağına zaten 5" ve üstü telefonlar kot pantolonların cebe sığmıyor. Çantada taşıyacaksam normal tablet alırım yanına da cep için ufak şık bir akıllı telefon.
    Bu ikiliden çok daha iyi ve işlevsel olacağı kesin.
  • Htc firma yuneticilerinin ve arge departmaninin ne kadar salak oldugunu kanitlar nitelikte bir urun olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedow

cok garip.. neden boyle biseye ihtiyac duyulsun ki...

suna benzer : iphone um var bi de yaninda mp3 player tasiyorum... muzigi iphone dan degil mp3 player dan dinlemek, ne kadar gereksizse bu da bi o kadar luzumsuz..

İphone yanında İpod taşıyanlar var
  • bence fazla abartmayın Iphone kullanıcıları yanında Retro Ahize gezdirmesinden iyidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.