Şimdi Ara

Sony XperiaGo '689 TL ' Hızlıal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sony Xperia Go 8 Gb 689 TL'ye düşmüş hızlıalda
    Sony Türkiye Garantili Çeki olanlar için sıcak denilebilir.

http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0010/sony-xperia-go-8-gb

• quote:

Orijinalden alıntı: _*_SwEeT_*_

Arkadaşlar Sony Xperia Go 8 Gb 689 TL'ye düşmüş hızlıalda
    Sony Türkiye Garantili Çeki olanlar için sıcak denilebilir.

http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0010/sony-xperia-go-8-gb

P almak daha mantıklı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_uk -- 26 Ocak 2013; 23:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

xperia ray alırım daha iyi.

not: abd de xperia ray , go dan 90$ pahalı.Türkiye de tam tersi.

Ray'ın ekran çözünürlüğü, ppi değerleri, kamerası çok daha iyi Go'dan fakat 3.3 inç yani 3.5'den de küçük bir cihaz en kötü yanı o.
  • quote:

Amerika'da pahalı olması daha iyi bi telefon olduğunu mu gösteriyor..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

quote:

ben öyle bir şey söylemedim sadece not düştüm.

ray daha ucuz ve daha iyi telefon diyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rude.

quote:

ben öyle bir şey söylemedim sadece not düştüm.

ray daha ucuz ve daha iyi telefon diyorum.

Yok hayır bende merak ettim o yüzden sordum..

• Bir de şu IP67 telefonu IP67 olmayanlarla karşılaştıranlar var, komik olduklarını mı sanıyorlar acaba? Elma-armut farkını hâlâ öğrenememişler.
  • Mağazamızda Satılan Sony Cep Telefonları, Sony Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Sony Resmi Distribütörleri tarafından ithal edilmektedir.

demişler ama Gold kendi ithal ediyor telefonları. Benim için pek önemi yok ama müşteriyi aldatıcı bir bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Mağazamızda Satılan Sony Cep Telefonları, Sony Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Sony Resmi Distribütörleri tarafından ithal edilmektedir.

demişler ama Gold kendi ithal ediyor telefonları. Benim için pek önemi yok ama müşteriyi aldatıcı bir bilgi.

ne güzel işte bişi oldugu zaman goldu resmi yollardan öttürme fırsatı doğuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _*_SwEeT_*_

quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Mağazamızda Satılan Sony Cep Telefonları, Sony Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Sony Resmi Distribütörleri tarafından ithal edilmektedir.

ne güzel işte bişi oldugu zaman goldu resmi yollardan öttürme fırsatı doğuyor.

Telefonu alacak olanlar ekran görüntüsünü kaydetmeyi unutmasınlar o zaman :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowist

Bir de şu IP67 telefonu IP67 olmayanlarla karşılaştıranlar var, komik olduklarını mı sanıyorlar acaba? Elma-armut farkını hâlâ öğrenememişler.

+1
  • Benim kuzen almış Fransadan...15€ luk tarifeye 2 sene taahüt ile 100€ ya vermişler...Suya dayanıklı olmasına rağmen çok kibar bir cihaz...
  • siyahı tükenmiş.
  • Distribütör değilse çok daha uygun fiyatlar var zaten. Sıcak fırsat değil bence. Donanımı da zayıf. Özellikle rami güncelleme almayacağını söylüyor. Eğer özellikle sağlam dayanıklı bir telefon ihtiyacı olanlar varsa tamam ama bence çok albenisi yok. Ben asıl mini'nin güncel ve ericsson olmayanını bekliyorum. Hem küçük hem güçlü bir android lazım piyasaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 26 Ocak 2013; 17:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Distribütör değilse çok daha uygun fiyatlar var zaten. Sıcak fırsat değil bence.

paylaşın da bizde öğrenelim o fiyatları.
  • arkadaşlar ben de bu fiyat aralığında bir telefon alacağım da, sizce alınabilir bir telefon mu?
  • quote:

quote:

Distribütör değilse çok daha uygun fiyatlar var zaten. Sıcak fırsat değil bence.

Hayır ilk akla gelecek şey zaten fiyat siteleri. O kadar zor değil bu fiyatlara bulmak. Ama distribütörse ona bişey diyemem.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-go-st27i-fiyati,837441.html

• quote:

quote:

quote:

Hayır ilk akla gelecek şey zaten fiyat siteleri. O kadar zor değil bu fiyatlara bulmak. Ama distribütörse ona bişey diyemem.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-go-st27i-fiyati,837441.html

verdiğin linkte en ucuz 673 liraya geliyor. (taksitli fiyatlarda)

hızlıalda çek , avantajix vs. durumları var.

10 lira için riske girmeye değmez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

verdiğin linkte en ucuz 673 liraya geliyor. (taksitli fiyatlarda)

hızlıalda çek , avantajix vs. durumları var.

10 lira için riske girmeye değmez.

Herkeste çek yok ve çek normal bir üründe de kullanılabilir ve ürünü sıcak fiyatlı yapmaz. Avantajixi filan bilmiyorum yorum yapamam. Ama çok irdelemeden 3. siteyi açtım ve 639 liraya taksitli satılıyor (axess ve maximuma 6, bonus ve worlde 9 taksit). KArgo da ücretsizmiş. Dediğim gibi distirübütör değilse başlık kapanabilir.

http://www.sanalreyonum.com/urun/sony-xperia-go-st27i_954535.aspx?CatId=27177&ref=akakce&v=1.82.7

• quote:

Orijinalden alıntı: asb96

arkadaşlar ben de bu fiyat aralığında bir telefon alacağım da, sizce alınabilir bir telefon mu?

bence piyasada bu fiyatabulunabilecek en iyi telefon bu benim kendi düşüncem saçma sapan yorumlar gelmesinde bu sözüme
    hemde dayanıklı düşünülebilir bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.