Şimdi Ara

sizce en kullanislı en heseplı en ıyı yanı en en en dvd wrıter?(sadece bilenler cvplasın lutfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm kardesim bi dvd yazıcı alıcagım fakat markalar kafamı karıstırdı(lg-nec-phılıps-asus) sence ne almalıyım ama lutfen bılıyosan cevapla yanlıs anlama ama yanlıs bılgı ıle yanıltılmak ıstemıyorum cunku bu sıteye cok guvenıyorum sımdıden tesekkurler(ha bide bu urun ıcın oem alsam sorun olurmu?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_yilmaz -- 14 Mayıs 2006; 15:41:24 >

• Nec 45** serisi güzel.Tavsiye ederim.
  • BENQ 1640 versiyonu.bunların yapısı plextor 740a ile aynı.
  • asus
  • Philips'i kesinlikle önermiyorum..Ben LG kullanıyorum ve birçok tanıdığıma da LG aldırdır hepsi gayet memnun,bugün bi tanıdığa gittim o bana sormadan philips almış,3.kez değiştirmişler dwmlı sorun çıkarıyormuş,Bu yüzden Philips alma da ne alırsan al,tawsiyem LG
  • />

ASUS
    quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

asus

sizce en kullanislı en heseplı en ıyı yanı en en en dvd wrıter?(sadece bilenler cvplasın lutfen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasok -- 14 Mayıs 2006; 17:07:28 >

• Nec Dvd Writer Dual Layer

• Nec, Lg ,asus... kalite olarak çok iyiler.Aralarında gözle görülebilecek bir fark yok
  • bu tartısmanın bir sonuca vardıgını gormedim daha herkes kendi kullandıgını soyluyo genelde..
    ayrıca aralarındada oyle cok bir fark oldugunuda dusunmuyorum
  • herkes kendi kulllandığını söylüyorsa benimkide sony şu ana kadar sorunum olmadı.
    Yaknız hakiki meşhur cem yılmaz isen yanlış marka alıp sonra dwdrw ağladı be deme
  • 1. Asus
    2. Nec

tercih senin
  • zaten herkes kullandığını söyler..kullanmadığını söyleyemez ..çünkü nasıldır bilmiyor.. bana gelince lg ile başladım ve lg ile devam ediyorum..sorunum olmadığı için değiştirmedim hiç markayı..bir ara philips combo kullandım.. bir haftada bozuldu ve yenisi ile değiştirildi. philipse karşı önyargım var o nedenle..ama nec de testlerde iyi çıkmış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasok

/>

ASUS
    quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

asus

birebir aynısı ben de var gayet iyi, ya NEC yada ASUS

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.