Şimdi Ara

Fotoğraf Uygulamaları Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullandığınız ve gerçekten başarılı ücretsiz fotoğraf uygulamalarından hangilerini tavsiye edersiniz?

Hatta fotoğraf uygulamalarınızı bir bölüme toplamışsanız ekran görüntüsünü de yollayabilirsiniz. Çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 25 Ocak 2013; 21:13:07 >

• tek kullandığım uygulama instagram.

amacınız nedir yani ne yapmak istiyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

tek kullandığım uygulama instagram.

amacınız nedir yani ne yapmak istiyorsunuz ki?

Instagram kullanıyorum ben de ara ara Pixlromatic; ama daha profesyonel fotoğraf makinesi tadında görüntü kalitesi sunan (efektlerle vs) bilmediğimiz uygulamalar da vardır diye düşündüğümden tavsiye istiyorum.
  • Güzel efektler veren en çok kullanılan kullandığınız varsa bende alabilirim önerileri. Kaliteli güzel efekt varsa ücretli de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Güzel efektler veren en çok kullanılan kullandığınız varsa bende alabilirim önerileri. Kaliteli güzel efekt varsa ücretli de olabilir.

snapseed tavsiye ederim ücretsiz.bunların dışında pixlr express+ ve streamzoo gibi uygulamalar da işinizi görecektir
  • Teşekkürler. Başka tavsiye edecek olan varsa beklerim.
  • snapseed ve pixlromatic+ bu ikisi isteklerini fazlasıyla karşılayacak düşüncesindeyim.
  • Pek size kaçmaz ama denemenizi öneririm PowerCam güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Güzel efektler veren en çok kullanılan kullandığınız varsa bende alabilirim önerileri. Kaliteli güzel efekt varsa ücretli de olabilir.

Camera+ ve Pro HDR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Fotoğraf Uygulamaları Tavsiyeleri

Bunları kullanıyordum Aviary ve PicShop da güzel uygulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 25 Ocak 2013; 23:40:42 >
  • Bana bunlar yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinZhull -- 25 Ocak 2013; 23:53:19 >
  • Arkadaşlar Shop yapabilen bir uygulama var mı ? Rötus yapabilen vs. fotoğraf uygulaması var mı bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZorB3yi

Arkadaşlar Shop yapabilen bir uygulama var mı ? Rötus yapabilen vs. fotoğraf uygulaması var mı bildiğiniz ?

Fotoğrafta olmasını istemediğin kişi veya şeyleri siliyor. İşinş görür mü bilmem ama Şaşırtıcı bir uygulama...

https://itunes.apple.com/tr/app/touchretouch-free/id381048870?l=tr&mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Arkadaşlar Shop yapabilen bir uygulama var mı ? Rötus yapabilen vs. fotoğraf uygulaması var mı bildiğiniz ?

Fotoğrafta olmasını istemediğin kişi veya şeyleri siliyor. İşinş görür mü bilmem ama Şaşırtıcı bir uygulama...

Tesekkür ederim. Free indirmedim ücretli indirdim tam istediğim gibi kaybediyor süpermiş. Senin bildiğin başka foto programı var mı instigram ve bu verdiğin program dışında. Birkaç tane olsun istiyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSun Tzu -- 18 Şubat 2013; 22:45:05 >

• quote:

quote:

quote:

Tesekkür ederim. Free indirmedim ücretli indirdim tam istediğim gibi kaybediyor süpermiş. Senin bildiğin başka foto programı var mı instigram ve bu verdiğin program dışında. Birkaç tane olsun istiyorum :))

Şu an bende yüklü değil ama kolay bir kullanımı var diye hatırımda kalmış.

Amacı kısaca: diyelim bir fotoğraf çektin. Her şey çok hoş. Ama bir baktın kadraja alakasız biri kafasını uzatmış. İşte onu silebiliyorsun. Tabi pc de silmekten şu üstünlüğü var; sildiğin yerde boşluk olmuyor. Oraya çevredeki objelere uygun döşeme yapıyor. Böylece o kısımdan birşey silindiğini kimse anlamıyor.

Şu tanıtım resminde de bu durumu görebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu an bende yüklü değil ama kolay bir kullanımı var diye hatırımda kalmış.

Amacı kısaca: diyelim bir fotoğraf çektin. Her şey çok hoş. Ama bir baktın kadraja alakasız biri kafasını uzatmış. İşte onu silebiliyorsun. Tabi pc de silmekten şu üstünlüğü var; sildiğin yerde boşluk olmuyor. Oraya çevredeki objelere uygun döşeme yapıyor. Böylece o kısımdan birşey silindiğini kimse anlamıyor.

Şu tanıtım resminde de bu durumu görebilirsin.

Başka önerdiğin var mı farklı özellikleri olan fotoları değiştiren :) Bu uygulamayı indirdim. Bir kaç fotoyla ilgili uygulama olsun istiyorum. Farklı özelliklerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSun Tzu -- 19 Şubat 2013; 2:57:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.