Şimdi Ara

onyo tabletim açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
14.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • onyo 7'' powerpad marka tabletim var çocuk oynarken nasıl kapattı bilmiyorum ama açılmıyor onyo yazısı geliyor sonra android yazısında takılıp kalıyor
    ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: 6734

onyo 7'' powerpad marka tabletim var çocuk oynarken nasıl kapattı bilmiyorum ama açılmıyor onyo yazısı geliyor sonra android yazısında takılıp kalıyor
    ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

cihazınızın şarjı var mı?şarja takıldığında herhangi bir yazı ,şekil ekrana yansıyor mu?eğer varsa bir az şarjda kalmasını sağlayın.tekrar açmayı deneyin.eğer yine aynı şey oluyorsa power ve artı ses tuşu ile ya da varsa home tuşu ve power tuşu ile bu tuşlara aynı anda basarak recovery modda açmaya çalışın.
  • cevabınız için teşekkürler
    dediklerinizi yaptım şarza takınca önce onyo yazısı geliyor sonra android yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor,bahsettiğiniz tuş kombinasyonlarını yaptım ama
    hiç bir şekilde hareket yok servise göndereyimmi acaba yapacak başka birşey varmı
  • tablette sd kart takılımı eğer varsa birde çıkartıp deneyin.yoksa servise yollamaktan başka çare yok.ayrıca bu markanın bazı modellerinde recovery mode özelliği çiple engellenmiş.belki o yüzden tuş kombinasyonları çalışmıyor olabilir.
  • cevabınız için teşekkürler,tableti servise götürdüm yazılım güncellenmesi yaptılar problem düzeldi
  • mahx M kullanıcısına yanıt
    meraba benimde onyo tabletim var ama açılmıyor en son tabletin üstünde hani şarzına bakarız daya dolumu diye işte onun üzerinde çarpı çıktı ve şimdide açılmıyor bana yardımcı olurmusun
  • 6734 6 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var peki birşey sorucam bir ücret talep ettilermi yazılım yükledikten sonra ?
  • Bu ilk aşama. Benim de Onyo tablet vardı. İlk aşamada Onyo açılmamakta inat ediyordu. Benimki anakart hatası deyip değiştirdiler. Anakart değişti ama bizim tablet de değişti. escape tuşu menü tuşuna dönüştü. Dokunmatikte sorunlar çıkmaya başladı. Sonra kendi kendine uygulamaları açmaya veya kapatmaya basmadığım yerlere kendi kendine basılıp değişiklik yapmaya başladı. Hatta bir gün dili Çinceye değiştirdi. Yine gönderdim servise. Dokunmatik kırıp para gönder dediler. 120TL para istediler. Ben de bir daha asla Onyo almayacağım. Hatta markası bilinenler ötesinde hiç bir marka almayacağım. Ucuz diye aldık (Ucuz dediğimde 550TL, ben aldıktan bir hafta sonra 400TL'ye düştü) toplasan bir yıl kullanmışlığım yok tableti. Onun yerine 800 - 900TL'ye çok güzel tablet bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudanyali77

Aynı sorun bendede var peki birşey sorucam bir ücret talep ettilermi yazılım yükledikten sonra ?

kusura bakmayın cevap biraz geç oldu yazılımla ilgili işlemlerde ücret almıyorlar
  • okanunal kullanıcısına yanıt
    Sizinki kaç inçti ve hangi modeldi bilmiyorum ama bende 2 tane 7 inç powerpad duo var ve maşallah taş gibi..

Bazı modeller sorunlu bazısı sorunsuz çıkabiliyor.. sonuçta fason üretilen mallar bunlar.. bugün A şirketine birkaç milyon tane tablet ürettirip üzerine ONYO markasını basar, yarın B şirketine farklı bir modeli birkaç milyon adet ürettirir ona ONYO basar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Sizinki kaç inçti ve hangi modeldi bilmiyorum ama bende 2 tane 7 inç powerpad duo var ve maşallah taş gibi..

Bazı modeller sorunlu bazısı sorunsuz çıkabiliyor.. sonuçta fason üretilen mallar bunlar.. bugün A şirketine birkaç milyon tane tablet ürettirip üzerine ONYO markasını basar, yarın B şirketine farklı bir modeli birkaç milyon adet ürettirir ona ONYO basar..

Elektronik tamamen şans işidir. En iyi markanın bile iki gün sonra bozulan bir ürününü alabilirsin. Kaliteli markalarda ürünler kolay kolay bozuk çıkmasa dahi bozuk olma ihtimali vardır. Ancak ürünün bozuk olması değil garnati servisi çok önemlidir. Sürekli garanti için gönderdiğim ve sürekli sorun yaşadığım tablette kaliteli bir marka olsa değişime gider bu kadar sorun çıkartmazdı. Ama Onyo garantide değiştirmek yerine benden ücret taleb etti. Halbuki dokunmatiği ekranı kırmadan benim kırmam mümkün mü? Eğer ben kırdıysam önce ekranı kırarım dokunmatik de yanında kırılır. Hiç bir şey olmadığı halde dokunmatik bozulduysa bu malın kalitesiz olduğunu gösterir. Özellikle böyle yerlere yazdım. Şikayet var'a yazdım. Amacım benim dilim yandı ama başkasının dili yanmasın. Neyse ki internet var. Eskiden en iyi firmalar bile müşteri memnuniyetinden uzak çalışırdı. Şimdi bir olay oluyor herkes haberdar. O nedenle firmalar da işini düzgün yapmak zorundalar. Yoksa anında deşifre olurlar.

Buna rağmen ilk tabletim 7 inçlik poly pad ti. Ekranı kırıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.