Şimdi Ara

2si1: 'Yeni Nesil Teknoloji ve Oyun Programı' Yeni nesil Ekran kartları, konsollar ve fazlası video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde AMD ve Nvidia'nın yeni nesil ekran kartlarını, God of War Ascension ile ilgili son gelişmeleri, iPad-iPhone aksesuarlarını ve fazlasını bulacaksınız. Son 1 haftada oyun ve teknoloji dünyasında gündeme oturan ne varsa ekranlarınıza taşıyoruz.

• God of War Ascension sırf bu oyun yüzünden ps3 alasım var :) mobile gelmesini en cok istediğim oyunlardan biri inş gelir en azından ps mobile gelsin .

• geldi geldi.

• yerimizi alalım diyenler gibi bende alıyorum yerimi :)

• izleyelim hemen teşekkürler..

• editörlet izleyemiyoz videoyu
    indiremiyoruz da saçma salak bi siteniz var bu video konusunda youtube den verin artık şunları arkadaş

• hemen izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang8960

editörlet izleyemiyoz videoyuindiremiyoruz da saçma salak bi siteniz var bu video konusunda youtube den verin artık şunları arkadaş

Yok arkadaş bu millete yaranılmaz.Adamların yaptığı işe diyecek yok senin dediğin lafa bak beğenmiyosan izleme git bi sürü site var git ordan takip et teknolojiyi (nasıl takip edeceksen bu zihniyetle) ha yok eleştericeksen de uslübuna dikkat et

• donanimhaberin chrome ile kavgasını anlıyamıyorum her hafta videoları başka bir internet tarayıcısından izlemek zorunda kalıyorum,malesef bu gibi durumar kalitenize yakışmıyor
  • Süpersiniz :))

• Chrome kullanıyorum ve video'yu izliyorum gayet rahat hemen insanlıktan çıkmayın...

• Ps3 emulator ü istiyoruz :D

• MMS fazla kullanılmıyor çünkü türkiyede iletişim çok pahalı, Avrupada para yükleyince sms ve mms bedava oluyor bizde belli miktar para ödeyip sms paketi alıyoruz ki sadece sms!!

• Anakart pazarında intel gider inter gelir boş bırakmazlar.Marka fanatiklerininde özellikle bu videoyu izlemelerini istiyorum.Erkekler ve bayanların istatislik muhabbeti çok güzeldi.Takip edici kamerayı ben olsam öyle ortalık yerde bırakmam götürürler.Emeğinize sağlık bütün videoyu keyifle izledim.

• seslendirmeyi kimin yaptığı değilde abi akıcılık ve aradaki argo kelimeler daha önemli oluyor :) bu arada izmirin kızları muhabbetine koptum :)

• ..Önemli olan boyu değil işlevi..Tahla Aynacı..

:D

• Siz söyleyince aklıma geldi. En son ne zaman MMS attım diye düşündüm , nedense aklıma bir cevap gelmedi. Önce korktum hayatım boyunca hiç mi mms atmadım diye,
    sonra bir tane MMS attığımı hatırladım rahatladım.
    Şu magazin olayına gelirsek bende çok merak ederim , ünlüler ne yapmış falan diye benim gibi bir çok kişi varmış tek değilmişim. (Hatunlara bakmak için değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 25 Ocak 2013; 20:50:15 >
  • Firefox'da problem yok.

• masaüstü sistemlerin yok olacağına hiç inanmıyorum, intel boşu boşuna pazar payını kaybetmiş

oyunlarda seslendirmenin kim tarafından yapıldığı bence önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicool

donanimhaberin chrome ile kavgasını anlıyamıyorum her hafta videoları başka bir internet tarayıcısından izlemek zorunda kalıyorum,malesef bu gibi durumar kalitenize yakışmıyor

bende chrome kullanıyorum ve videolarda hiç sıkıntı yaşamıyorum bence sen pc'ne bir göz at
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.