Şimdi Ara

Hyundai'den Exynos 4 Quad işlemcili bütçe dostu Android tablet: T7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai'den Exynos 4 Quad işlemcili bütçe dostu Android tablet: T7

Asus ile Google işbirliğiyle hazırlanan Nexus 7, 200$ altı tabletlerde rekabet fitilini tek başına ateşlemeyi başarmıştı. Şimdi ise Hyundai, kısa bir süre önce üzerindeki örtüleri kaldırdığı T7 modeliyle ''Yarışta ben de varım'' diyor.

Çevrimiçi satış sitelerinden PandaWill'de 165.99$'dan satışına başlanan T7'ye, 32 nm High-K Metal Gate üretim süreci teknolojiyle geliştirilen ve 1.4 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli (ARM Cortex-A9) Exynos 4 Quad platformu, dört çekirdekli ARM Mali-400MP4 grafik işlem birimi ve 1 GB DDR3 RAM hayat veriyor. 196 mm uzunluğunda, 118 mm genişliğinde, 10.9 mm kalınlığında ve 303 gram ağırlığında tasarlanan T7, ilk bakışta Samsung Galaxy S III'ün ebatları büyütülmüş bir modelini akıllara getirmiyor değil. 

Mobil işletim sistemi olarak Android'in 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich'' sürümünün tercih edildiği T7, 7-inç büyüklüğünde ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif IPS ekranı ve 8 GB'lık ROM'u beraberinde getiriyor. Tabletin kapasitesi microSD kartlar yardımıyla arttırılabiliyor.

USB arabirimli 3G modemlere destek veren tabletin ön yüzüne görüntülü ve sesli iletişim için 0.3 megapiksel çözünürlüğünde, arka yüzüne ise anı yakalamak için 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera yeterli görülmüş durumda. Ana kameranın LED flaşı da mevcut. Son olarak tabletin 3300 mAh kapasiteli bataryası 5 saate varan kullanım süresi vadediyor. 

• Samsung Galaxy Note 8 gördüm sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 25 Ocak 2013; 19:12:46 >
  • guzel tablet ama A9 alinmaz artik yeni donemde bakalim neler cikcak

• herhalde samsung elınde kalan exynos 4 quat ıslemcılerını baskalarına kakalamayı dusunuyor.. bu aralar exynos 4 quat lı tabletler fazla oldu :D

• Samsung kasalarıda yapıvermiş heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

Samsung Galaxy Note 8 gördüm sanki

Evet tipkisi neredeyse. Tasarımı Samsung yaptı heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen note 8'in aynısı resmen. Arkadan öne kadar.
  • Ramos w30 da var...Hızlı tablet bulmak kolay,nereye bakacağını bilirsen...

• Cihazın pekçok güzel yanı var fakat alttaki küçük ama önemli ayrıntılar cihazı alınmaz kılıyor:
    -Pil oldukça düşük
    -İşletim sistemi kesinlikle 4.1 olmalıydı
    -Ram 2 GB olmalıydı
    -Dahili hafıza her ne kadar cihaz sd kart desteği sunsa da daha yüksek olmalıydı. çok düşük.
    BU EKSİKLERİN HEPSİNİ GİDEREN VE ARTI SUNAN BİR TABLET VAR:
    - O DA NOTE 8. BEN BU CİHAZI ALIRIM DİYE NEXUS 7'Mİ SATTIM.

• Çok faydalı hareketler. Yaşasın tablet ve telefonların bütçe dostu çeşitliliği:)

• Hyundai bildiğim otomobil hyndai ymı :D

• öncedeb 165 doların 300 e ulkeme gelmesi hayaldı simdi gercek olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: sherlock66

Hyundai bildiğim otomobil hyndai ymı :D

Benim aklıma da aynısı geldi.
  • exnos 4 quad işlemci çok güçlü bir işlemci şu an çin pazarında yeni çıkan işlemcilere her konuda 5Basar fiyatı çok uygun eğer hdmi ve usb otg ve harici 3g dongle desteği varsa ainol mainol hikaye bunun yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Samsung kasalarıda yapıvermiş heralde

aynen.. :)
  • samsung taklit edildiğine göre baya ilerlemiş demekki:)

• Şaka mı bu?Bildiğin Samsung Galaxy Note bu!
  • Mazda ve Mitsubishi den de ivedilikle bu atağı Bekliyoruz :))

• Bir sen eksiktin hyundai. Simdi tam oldu

• Yukarıda geçmemiş ama bluetooth, gps ve HDMI da var cihazda. 7 inç tabletler arasında fiyatına göre en iyilerden biri olmuş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.