Şimdi Ara

Quadro Soft Touch 7 inç Tablet PC Önerirmisniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belli bir Bütçeyle Quadro Soft Touch 7 inç Tablet PC almayı düşünüorum ancak ürün hakkında bilgisi olan kullanmış kişilerin yorumlarını almak istedim. Yardım ederseniz sevinirim.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    » Quadro Soft Touch 7 inç Tablet PC, mükemmel tasarımı ve özellikleriyle benzersiz bir tablet deneyimi sunuyor. ALLWINNER A10 yüksek performanslı Cortex A8 işlemcisi, 7 inç 5 noktalı kapasitif dokunmatik ekranıyla, modern çağın yansımasının tam karşılığıyla parmaklarınızın ucunda.
    » Android 4.0 Türkçe işletim sistemi ile beklentilerinizi yerine getirebilmek için ideal bir cihazdır.
    » Google Play uygulaması ile 600.000 den fazla Oyun ve Uygulamayı bilgisayarınıza yükleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
    » 1024 MB DDR3 bellek özelliği ,dahili 8GB hafızasının yanısıra MicroSD kart ile 32 GB kadar yükseltilebilir.
    » Ayrıca USB HOST OTG desteği ile doğrudan USB Flash bellek , USB Klavye ve Mouse ,USB üzerinden SD Card gibi bellek birimlerini kullanmanıza olanak sağlar.
    » Multimedya uygulamalarda keyifle ve her yerde kullanabileceğiniz bir platform sunmaktadır.
    » 3G USB modem desteği ve WIFI kablosuz ağ bağlantıları ile internete sınırsızca bağlanabilirsiniz
    » HDMI 1.3 yüksek tanıtımlı video çıkışı sayesinde tüm video formatlarını destekleyip başka HDMI cihazlar ile bağlanmanızı kolaylaştırır.(Tv,Dvd...v.b)
    » 16 milyon renk pikseli ile sizi kendisine hayran bırakacaktır.
    » FULL HD özelliği ile 1080P/3D Film ve tüm popüler video formatlarını destekleyip size istediğiniz yerde sinema keyfi yaşatır. (3d filmler tableti 3d uyumlu tv ye bağladığınızda izlenebilir)
    » Dahili Hoparlör özelliği ve 3.5mm kulaklık girişi ile seslerin dünyasında tatlı bir gezintiye çıkabilirsiniz.
    » 0.3 Mp dahili webcam ile video ve resim çekip sınırsızca paylaşabilirsiniz.
    » Skype , Msn , Yahoo gibi görüntülü konuşma imkanı veren programlar sayesinde tüm sevdikleriniz karşınızda olacaktır.
    » Türkçe klavye ve Çok yönlü Hareket Algılayıcısı sayesinde hiç olmadığınız kadar özgür olacaksınız.
    » 320 gr ağırlık , 10.4 mm incelik ve Lityum Polimer bataryası ile sizi ayrıcalıklı kılacaktır.
    » Siyah ve Beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra şık taşıma çantasıda hediyesidir.
    » İşlemci :1,6GHz ALLWINNER A10 1,2GHz Cortex A8 İşlemci + 400MHz MALI GPU
    » İşletim Sistemi :Android 4.0.4 Ice Cream Sandwitch
    » Hafıza :1GB DDR3
    » Depolama :Dahili 8GB - Harici hafıza kartı ile 32GB’a kadar yükseltilebilir.
    » Ekran Kartı :400MHz MALI İşlemci İle Tümleşik GPU, 3D Destekler.
    » Ekran :7"(5 Noktadan Dokunmatik Kapasitif Süper İnce Pane ) 800 x 480 Çözünürlük, 16.000.000 Renk.
    » Kamera :0,3MP 3G Görüşme Desteği.
    » Kablosuz Ağ :IEEE802.11b/g/n Kablosuz İnternet.
    » Usb :USB2.0 - OTG High Speed Arabirim.
    » Video Çıkışı :HDMI 1.3 Yüksek tanımlı video çıkışı. HD 1080p. Tüm popüler video formatlarını destekler.
    » Ses :Dahili Hoparlör - 3.5mm Kulaklık girişi - High Q Akustik ses - Dahili Mikrofon.
    » I/O Port :1 x Mini Usb, 1 x HDMI Port, 1 x DC-IN Girişi, 1 x Kulaklık Girişi.
    » 1 x Mikro SD Kart Girişi.
    » 3G Desteği :Harici 3G Desteği.
    » Ölçüler, Ağırlık :(Uzunluk × Genişlik × İncelik ) 193×114×10,4mm, 320gr.

Diğer Özellikler
    » Kutu İçeriği : Kulaklık,Şarj Adaptörü,Kullanım Klavuzu,USB Kablo,Şık Koruyucu Kılıf,Garanti Belgesi,USB dönüştürücü aparat,Araç Şarj Adaptörü,HDMI Kablosu.
    » Yürürlükteki tüketici kanunu gereği, ambalajı açılmış, var ise emniyet bandı çıkarılmış ve kullanılmış (bir miktar dahi olsa) olduğu hallerde ürüne dair iade veya değişim talepleri maalesef kabul edilemeyecektir.

Bunlar özellikleridir:
    Linki budur alıntı yaptım:http://www.herevelazim.com.tr/elektronikler/quadro-soft-touch-7-inc-tablet-pc

• d shopping de 199 tl ye satılıyor. uygun mudur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

d shopping de 199 tl ye satılıyor. uygun mudur acaba?

Hiçbir fikrim yok ben piranhaya yöneldim gayet memnunum.

Bu arada konu hort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.