Net Mahal'i kaldıramıyorum
72 Cevap83339 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3 Mesaj
17 Şubat 2013; 5:06:31 

benrak87, bu sorunun netmahalle alakasi yok, calistir`a geldikten sonra `Chrome, Firefox, yada Internet Explorer` seceneklerinden herhangi birini secerek kaldirma aracini kullanabilirsin..

24 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:37:52 

quote:

Orijinalden alıntı: sinandeveciler

benrak87, bu sorunun netmahalle alakasi yok, calistir`a geldikten sonra `Chrome, Firefox, yada Internet Explorer` seceneklerinden herhangi birini secerek kaldirma aracini kullanabilirsin..

nasıl alakası yok ya? o dediğinizi nasıl yapıcam peki:?çalıştır dediğiniz bir komut yazılan bir yer değil mi?seçenek nereden çıkacak?

24 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:43:14 

ayrıca ben netmahale mail de yolladım cevap veren de olmadı....

24 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: edipakdere

Arkadaslar malesef muazzam bir bilgi kirliligi goruyorum, regedit ayarlarinda degisiklik yapinca tekrar sikinti olmasi normal, daha once yuklenmis olan eklenti bilgisayari her yeni baslatmanizda yada belli bir sure sonra tekrar geri gelecektir;

1. Oncelikle kesinlike regedit ayarlarinda bir degisiklik yapmayiniz EGER REGEDIT AYARLARINDA BIR DEGISIKLIK yaptiysaniz; http://www.yenidosya.co...pe%205.9.0.115%20TR.exe gibi bir indirme dosyasi ile tekrardan normal bir basarili bir kurulum yaptiktan sonra http://www.netmahal.com...nstall.exe?t=1360038022 anasayfasindan saglanan kaldirma aracini indirin.

2. Tum tarayicilarinizi kapatin.

3. netmahal`in anasayfasindan indirdiginiz yazilimi calistirin.

4. anasayfanizin eski haline dondugunu goreceksiniz.

Kolay gelsin...

netmahalin sayfasından indirdiğiniz dosyayı nasıl çalıştırdınız?uninstall dosyası için sadece aç seçeneği var ve ona tıklayınca açmak istediğiniz programı seçin diyor.allah için bir sürü insan bu şekilde yaptığını söylüyor birisi açıklayıversin..

24 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:58:09 

ben hallettim arakadaşlar.dosyanın adını uninstall.exe olarak değiştirince oluyor.rabbime şükürler olsun ki kendi başıma rabbimin yardımıyla bulabildim...

8 Mesaj
15 Mart 2013; 12:01:49 

Bilgisayara reklamıyla zarar veren bir programın kendisinin koyduğu "netmahali kaldır" seçeneğine gerçekten inandınız mı ? O verdikleri sadece yüzeysel kaldırmak. Netmahalı kökünden kaldırmak için : Görev yöneticisi/işlemler navegaki.exe yi seçip görevi sonlandırın. Sonra C:\Windows\System32 ye gidip navegaki.exe dosyasını bulun ve silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukifurki -- 15 Mart 2013; 12:02:34 >

1 Mesaj
21 Mart 2013; 9:24:11 

ben de opera ne yapa nilirim

65 Mesaj
28 Mart 2013; 16:57:54 

beyler sorun çözüldü

yalnız windows 7 ve 8 kullananlar en alttaki satır çubuğundan tarayıcınız ayırın ve masaüstündeki kısayoldan tarayıcı açıp tekrar o altakki bölüme ekleyin....yoksa sorun devam eder...

2 Mesaj
8 Nisan 2013; 23:57:12 

Arkadaşlar en güzel cüzöm yukarıda arkadaşların anlattığı gibi CHROME VEYA EXPLORER in butonlarını sağ tıklayın kısayol kısmındakilerini silin yerine istediğiniz arama motorunu yazın masa üstündeki arama motoru simgesini ve başlat menüsündekinide ayrıca yapmanız gerekiyor

Bu mesajda bahsedilenler: @benrak87

191 Mesaj
25 Ağustos 2013; 0:43:07 

yav konu hortlayacak ama allahsız site net mahalmıdır nedir kendini geliştirdi galiba burada yazılanların hepsini uyguladım sonuç vermedi ben şöyle çözdüm exp. ters tıkla önceki sürümler vardı yükledim düzeldi ne lanet bir şey ya

2778 Mesaj
25 Ağustos 2013; 1:03:42 

Hocam bahsettiğiniz modemden bende de vardı yıllar önce bozuldu.Siz ne zamandan beri kullanıyorsunuz.Gene iyi dayanmış.Çok dandik bir modem zaten yakında zortlar gider
Eğer kablosuz internette wpa2 şifreleme yapmanız gerekmiyorsa aztech dsl605ew öneririm modemin her türlü ayarını çözdüm anladım.İsterseniz wireleesi de kapatabilirsiniz

#MSI N660 Twin Frozr III##Corsair Vengeance LP 2x4 GB##FX 6100##Gigabyte 970A-DS3##High Power 500W##Seagate 500 GB##Samsung 19' Monitör##Nokia Lumi a 520#
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~

10 Mesaj
14 Kasım 2013; 9:57:18 

Merhaba, bir hort da benden olsun :)
Şimdi tüm yolları denedim benm de olmamıştı, yine pc her açışımda hem google chrome hem internet explorerda netmahal beni selamlıyordu. çözümüm şu oldu:

CCleaner açtım, oradan tools dedim, oradan startup dedim, windows listesinde en altta google chrome ve internet explorer var, onları disable ettim, artık pc her açışımda bu pencereler açılmıyor. bilgisayarda hala mevcut mu bu virüsümse şey bilmiyorum ama en azından artık görmemek benim için yeterli.

514 Mesaj
14 Kasım 2013; 11:48:53 

Madem hortlamış hala sorun yaşayanlara gelsin bu post :)

Netmahal nasıl kaldırılır?

Netmahal kaldırma

http://uzmanim.net/hakan
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Net Mahal'i kaldıramıyorum
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat