- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Net Mahal'i kaldıramıyorum
98 Cevap173343 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3 Mesaj
17 Şubat 2013; 5:06:31 

benrak87, bu sorunun netmahalle alakasi yok, calistir`a geldikten sonra `Chrome, Firefox, yada Internet Explorer` seceneklerinden herhangi birini secerek kaldirma aracini kullanabilirsin..

26 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:37:52 

quote:

Orijinalden alıntı: sinandeveciler

benrak87, bu sorunun netmahalle alakasi yok, calistir`a geldikten sonra `Chrome, Firefox, yada Internet Explorer` seceneklerinden herhangi birini secerek kaldirma aracini kullanabilirsin..

nasıl alakası yok ya? o dediğinizi nasıl yapıcam peki:?çalıştır dediğiniz bir komut yazılan bir yer değil mi?seçenek nereden çıkacak?

26 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:43:14 

ayrıca ben netmahale mail de yolladım cevap veren de olmadı....

26 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: edipakdere

Arkadaslar malesef muazzam bir bilgi kirliligi goruyorum, regedit ayarlarinda degisiklik yapinca tekrar sikinti olmasi normal, daha once yuklenmis olan eklenti bilgisayari her yeni baslatmanizda yada belli bir sure sonra tekrar geri gelecektir;

1. Oncelikle kesinlike regedit ayarlarinda bir degisiklik yapmayiniz EGER REGEDIT AYARLARINDA BIR DEGISIKLIK yaptiysaniz; http://www.yenidosya.co...pe%205.9.0.115%20TR.exe gibi bir indirme dosyasi ile tekrardan normal bir basarili bir kurulum yaptiktan sonra http://www.netmahal.com...nstall.exe?t=1360038022 anasayfasindan saglanan kaldirma aracini indirin.

2. Tum tarayicilarinizi kapatin.

3. netmahal`in anasayfasindan indirdiginiz yazilimi calistirin.

4. anasayfanizin eski haline dondugunu goreceksiniz.

Kolay gelsin...

netmahalin sayfasından indirdiğiniz dosyayı nasıl çalıştırdınız?uninstall dosyası için sadece aç seçeneği var ve ona tıklayınca açmak istediğiniz programı seçin diyor.allah için bir sürü insan bu şekilde yaptığını söylüyor birisi açıklayıversin..

26 Mesaj
22 Şubat 2013; 16:58:09 

ben hallettim arakadaşlar.dosyanın adını uninstall.exe olarak değiştirince oluyor.rabbime şükürler olsun ki kendi başıma rabbimin yardımıyla bulabildim...

8 Mesaj
15 Mart 2013; 12:01:49 

Bilgisayara reklamıyla zarar veren bir programın kendisinin koyduğu "netmahali kaldır" seçeneğine gerçekten inandınız mı ? O verdikleri sadece yüzeysel kaldırmak. Netmahalı kökünden kaldırmak için : Görev yöneticisi/işlemler navegaki.exe yi seçip görevi sonlandırın. Sonra C:\Windows\System32 ye gidip navegaki.exe dosyasını bulun ve silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukifurki -- 15 Mart 2013; 12:02:34 >

1 Mesaj
21 Mart 2013; 9:24:11 

ben de opera ne yapa nilirim

67 Mesaj
28 Mart 2013; 16:57:54 

beyler sorun çözüldü

yalnız windows 7 ve 8 kullananlar en alttaki satır çubuğundan tarayıcınız ayırın ve masaüstündeki kısayoldan tarayıcı açıp tekrar o altakki bölüme ekleyin....yoksa sorun devam eder...

2 Mesaj
8 Nisan 2013; 23:57:12 

Arkadaşlar en güzel cüzöm yukarıda arkadaşların anlattığı gibi CHROME VEYA EXPLORER in butonlarını sağ tıklayın kısayol kısmındakilerini silin yerine istediğiniz arama motorunu yazın masa üstündeki arama motoru simgesini ve başlat menüsündekinide ayrıca yapmanız gerekiyor

Bu mesajda bahsedilenler: @benrak87

243 Mesaj
25 Ağustos 2013; 0:43:07 

yav konu hortlayacak ama allahsız site net mahalmıdır nedir kendini geliştirdi galiba burada yazılanların hepsini uyguladım sonuç vermedi ben şöyle çözdüm exp. ters tıkla önceki sürümler vardı yükledim düzeldi ne lanet bir şey ya

3225 Mesaj
25 Ağustos 2013; 1:03:42 

Hocam bahsettiğiniz modemden bende de vardı yıllar önce bozuldu.Siz ne zamandan beri kullanıyorsunuz.Gene iyi dayanmış.Çok dandik bir modem zaten yakında zortlar gider
Eğer kablosuz internette wpa2 şifreleme yapmanız gerekmiyorsa aztech dsl605ew öneririm modemin her türlü ayarını çözdüm anladım.İsterseniz wireleesi de kapatabilirsiniz

# AMD Fx 6100 # MSI Twin Frozr III GTX 660 # Corsair Vengeance 1600 Mhz 2x4 GB # Gigabyte 970A-DS3 # High Power 500 W # Seagate 500 GB # Samsung SyncMaster 943 NW 1440x900 #
& Nokia Lumia 520 &
~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~ Prison Break ~ House M.D. ~

11 Mesaj
14 Kasım 2013; 9:57:18 

Merhaba, bir hort da benden olsun :)
Şimdi tüm yolları denedim benm de olmamıştı, yine pc her açışımda hem google chrome hem internet explorerda netmahal beni selamlıyordu. çözümüm şu oldu:

CCleaner açtım, oradan tools dedim, oradan startup dedim, windows listesinde en altta google chrome ve internet explorer var, onları disable ettim, artık pc her açışımda bu pencereler açılmıyor. bilgisayarda hala mevcut mu bu virüsümse şey bilmiyorum ama en azından artık görmemek benim için yeterli.

615 Mesaj
14 Kasım 2013; 11:48:53 

Madem hortlamış hala sorun yaşayanlara gelsin bu post :)

Netmahal nasıl kaldırılır?

Netmahal kaldırma

http://uzmanim.net/hakan

50 Mesaj
19 Haziran 2014; 10:59:22 

Aynı sorun bende de var yeni konu açmamak için burayı hortlatıyorum. Bunun yok mu başka çözümü yazılanları yapmama rağmen kaldıramadım bu illeti.

Ayrıca denizmavusoglu, rinakalyoncu , oyun_severim , edipakdere fake bunlar 40 mt öteden belli oluyo

3 Mesaj
19 Haziran 2014; 11:35:03 

abi yapmak kolay da bende chrome.exe den sonra bişe yok yardım edin ya :(

Bu mesajda bahsedilenler: Windmark

3 Mesaj
19 Haziran 2014; 11:37:40 

olmadı

Bu mesajda bahsedilenler: Devrimcans35

3 Mesaj
19 Haziran 2014; 11:45:15 

ya chrome.exe den sonra bişe yazmıyorrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu mesajda bahsedilenler: refikilhan

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2014; 12:45:12 

1 Mesaj
19 Haziran 2014; 13:21:15 

Merhaba sizin gösterdiğiniz şekilde deniyorum ama ne programlarda netmahalle ilgili bir şey var ne sağ tık özellikler hedefte chrome.exe den sonra bir şey de yazmıyor yardımcı olur musunuz?

Bu mesajda bahsedilenler: refikilhan

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2014; 14:03:26 

Nasıl bir şeydir bu arkadaş çözümü yok mu bu lanet şeyin yahu!!!!!

Edit: Combofix taramasından sonra virüs kalkmış durumda arkadaşlar.
Deneyen arkadaşlar için sorun umarım çözülmüş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majhoea -- 19 Haziran 2014; 15:25:44 >

100 Mesaj
19 Haziran 2014; 16:38:55 

Sabahtan baktım bana da bulaşmış. Denemediğim kalmadı. Hatta iletişim adreslerine kaydım da nerden geldiğini bir türlü bulamadım sinirlendim bastım formatı
yukarıda söylenilenleri yaptın hala olmadıysa yapacak birşey yok

1 Mesaj
19 Haziran 2014; 17:36:59 

Allah rızası için biri beni bu netmahalden kurtarsın ne yaptıysam olmuyor çıldırmak üzereyim

4 Mesaj
19 Haziran 2014; 18:00:29 

Beyler acil yardım. Ben de sabahtan beri uğraşıyorum !

4085 Mesaj
19 Haziran 2014; 21:38:55 

Banada bulaştı bu lanet bende ne yaptıysam hala kurtulamadım.
Edit: Sistemi geri yükledim kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godolphin -- 19 Haziran 2014; 22:58:23 >

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

4 Mesaj
20 Haziran 2014; 11:56:07 

Arkadaşlar. Ben de ne yaptıysam silinmedi. Format atmayı bile düşünmüştüm.
Ama şu sitedeki anlatılanları harfiyen uygulayınca, nihayet kurtuldum bu beladan. Kesin çözümdür ama harfiyen uygulayın...

http://uzmanim.net/soru...i-nasil-temizlenir/5470

5 Mesaj
20 Haziran 2014; 22:03:38 

dostum netmaha l uninstall dosyasını kaldırmış. başıma bela oldu. arkadaşın dediği yöntemi de denedim olmadı. başlangıç sayfasından silemedim.

Bu mesajda bahsedilenler: sinandeveciler

5 Mesaj
20 Haziran 2014; 22:05:22 

işin zor tarafı geri yükleme de yapamıyorum. uğraşıyorum bakalım ne zaman çözeceğiz?

1 Mesaj
20 Haziran 2014; 22:06:36 

Bütün anlatımlar çok karısık ve zor ben bu kadar basit anlatım görmedim aynı sorunu yaşayanlara öneririm
http://www.ozengen.com/...fadan-nasil-kaldirilir/

1 Mesaj
21 Haziran 2014; 14:33:12 

Arkadaşlar selamlar. bu net mahal denen illet bana yeni bulaştı. bunun kaldırılması ile ilgili söylenen hiç bir şey fayda etmedi bana bu konu da yardım ederseniz sevinirim. burada söylenen ve söylenmeyen her şeyi denedim.

724 Mesaj
26 Ağustos 2014; 21:53:20 

dostlar konu yine hortlar. netmahal sorunu yaşıyorum. acil yardımmmmm

105 Mesaj
26 Ağustos 2014; 23:50:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Ana sayfana musallat olduysa alttaki gibi tarayıcıya sağ tıklayıp chrome.exe yazan yerden sonraki bölümü sil http://www.google.com.tr/ yap firefoxda firefox.exe yazar

1

ALLAH razı olsun senden.Bir türlü kaldıramıyordum.Çok da uyuz olurum başlangıçta böyle sitelerin açılmasına.Senin sayende kurtuldum.Çok sağol.

105 Mesaj
26 Ağustos 2014; 23:52:18 

quote:

Orijinalden alıntı: barantula

dostlar konu yine hortlar. netmahal sorunu yaşıyorum. acil yardımmmmm

Resimli işlemi gerçekleştir çözülüyor sorun.

105 Mesaj
27 Ağustos 2014; 0:53:38 

Beyler sorunu çözdüm.Önce arkadaşın attığı resimli işlemleri gerçekleştirin.Sonra masaüstündeki simgeden giriş yapın google'a.

NOT:Görev çubuğundan değil.

Masaüstünden giriş yapınca sorunun çözüldüğünü farkedeceksiniz muhtemelen.Ama görev çubuğundan girince sorun devam edecektir.Onuda şöyle hallediyoruz.

Önce görev çbuğundan google chrome veya mozilla ne kullanıyorsanız kaldırıyoruz.Sağ tık ile (Bu programı görev çubuğundan ayır) diyoruz.Sonra masaüstündeki google'a sağ tık yapıp görev çubuğuna sabitle diyoruz.

Sorun çözülmüştür.

SON NOT:Bu arada resimli işlemleri sadece masaüstündeki google'da değil aynı zamanda başlat menüsündeki google'a da aynı işlemleri yapmamız gerekiyor.

VE BU LANET ŞEYDEN KURTULDUNUZ!!!

4 Mesaj
8 Eylül 2014; 18:25:45 

Arkadaşlar "ntsvc.exe" diye bir dosya ya kadar gelebildim, çözecez inşallah.

4 Mesaj
9 Eylül 2014; 10:43:20 

Boşa o kadar uğraştık ya,
NETMAHAL KALDIRMA KESİN ÇÖZÜM - Avast free antivirüs'ü indirin -durum - tarayıcı temizliği - tüm eklentileri kaldır, bitti bedavaya
"kesin, tarafımdan denendi"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfaaa -- 9 Eylül 2014; 10:44:35 >

1 Mesaj
9 Eylül 2014; 15:09:10 

Arkadaşlar konunun ayrıtılı detayları haberda verilmiştir teşekkürler.https://www.facebook.com/video.php?v=10203802198607350

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Net Mahal'i kaldıramıyorum
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344