[PBE] PVP.net Patcher Kernel Çalışmayı Durdurdu Hatası [SS Geldi]
40 Cevap22405 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
25 Ocak 2013; 8:30:39 

Evet bu hatayı sadece PBE'de alıyorum. İnternette gördüğüm her yolu denedim ama düzelmedi. Normal client'ta hiçbir sorun yok oysa. Launcher.admin'den yönetici olarak açıyorum ama League Of Legends yazısı geldikten sonra bir süre hiçbir şey olmuyor ve yazının üstüne tıklayınca bahsettiğim hatayı veriyor. Çözüm önerilerini bekliyorum, şimdiden sağolun.

Client açmaya çalıştığımda şöyleyken:

Bu şekilde kaldıktan 3-4 saniye sonra şuna dönüşüyor:

Bir 3-4 saniye sonra da başlıkta bahsettiğim yazı çıkıyor. Belki SS koyunca yardım edebilecek birileri çıkar dedim, şimdiden sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliisot -- 30 Ocak 2013; 23:57:59 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5613 LOL Mesajı
9845 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
T.C. khanjui
25 Ocak 2013; 11:06:05 

Server'e bağlanamadığı için o hatayı verip kapanıyor. Genel sorun.

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."

LG Nexus 4 | [4.4.2] ParanoidAndroid 4.2 [BETA4] - Hell's Doctor Kernel r29 - | Pa Contrasty Color Profile | Viper4Android Fx | # Lenovo Z500 # Kron XC 250 V 16" # Steelseries 6gv2 #

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
25 Ocak 2013; 11:16:56 

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ben de öyle düşündüm ama dün birçok kişi PBE'de oynayabildiğini söylemişti, ben ise dünden beri giremiyorum. O yüzden sorayım dedim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5613 LOL Mesajı
9845 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
T.C. khanjui
25 Ocak 2013; 11:27:27 

quote:

Orijinalden alıntı: aliisot

quote:

Ben de öyle düşündüm ama dün birçok kişi PBE'de oynayabildiğini söylemişti, ben ise dünden beri giremiyorum. O yüzden sorayım dedim.

Ben de giremiyorum şuan.

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."

LG Nexus 4 | [4.4.2] ParanoidAndroid 4.2 [BETA4] - Hell's Doctor Kernel r29 - | Pa Contrasty Color Profile | Viper4Android Fx | # Lenovo Z500 # Kron XC 250 V 16" # Steelseries 6gv2 #

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:35:24 

quote:

quote:

quote:

Ben de giremiyorum şuan.

Tamam o zaman sağolun cevap verdiğiniz için

3 LOL Mesajı
971 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:57:55 

quote:

Evet bu hatayı sadece PBE'de alıyorum. İnternette gördüğüm her yolu denedim ama düzelmedi. Normal client'ta hiçbir sorun yok oysa. Launcher.admin'den yönetici olarak açıyorum ama League Of Legends yazısı geldikten sonra bir süre hiçbir şey olmuyor ve yazının üstüne tıklayınca bahsettiğim hatayı veriyor. Çözüm önerilerini bekliyorum, şimdiden sağolun.

bende de oluyor bazen o sorun onun için yönetici olarak çalıştır diyorum hiç birşey demiyor

Allonzy

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:19:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Commando Kayle

quote:

bende de oluyor bazen o sorun onun için yönetici olarak çalıştır diyorum hiç birşey demiyor

Onu da denedim ama olmadı maalesef. Ayrıca halen giremiyorum, genel sorun devam mı ediyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:00:04 

Yukarı, sorun hala devam ediyor.

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:40:19 

Yukarı.

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
26 Ocak 2013; 19:34:18 

Yukarı.

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
26 Ocak 2013; 23:02:01 

Yukarı. Benden başka yaşayan var mı onu söyleyin bari?

22 LOL Mesajı
2106 Mesaj
26 Ocak 2013; 23:05:26 

Bendede var patch geldi ama hala sorun devam

TR : Eupheria XII G

Main : Support

Road to diamond .

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
30 Ocak 2013; 19:42:15 

Hala çözüm yok, bu sorunu yaşayan başkaları varsa onlardan da ricam konuya cevap yazıp yukarı taşımaları

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
30 Ocak 2013; 23:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Bendede var patch geldi ama hala sorun devam

Hocam, siz sorunu normal client'ta mı yaşıyorsunuz, PBE'de mi?

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:42:36 

Sorun normal clientta da ortaya çıktı, yardım edecek biri çıkmayacak gibi duruyor ama yine de yukarı.

224 LOL Mesajı
2236 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:46:56 

EUW dün geceden beri bu durumda.

3 LOL Mesajı
4 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:50:30 

quote:

ben uyumluluk sorunu gider dedim sonra lol launcher dan gırdım ve açıldı denemeni tavsiye ederim

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:51:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

EUW dün geceden beri bu durumda.

Dün gece ve hatta 1 saat önce bu sorun yoktu, hem şu an West değil oyunun kendisi açılmıyor.

224 LOL Mesajı
2236 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:57:40 

Oyun açılmıyor ve http://euw.leagueoflege...ice-status?rid=sidebar. Son gelen patchten sonra bu hale geldi.

11 LOL Mesajı
808 Mesaj
2 Şubat 2013; 13:58:53 

Asıl client'taki sorun şu şekilde geçici süreliğine çözdüm sanırım:

http://l3cdn.riotgames....em/rads_user_kernel.exe

şu dosyayı oyunun kurulum yerindeki RADS/system yolundaki dosyayla değiştirmek gerekliymiş. PBE sorunu hala devam ediyor ama.

3 LOL Mesajı
4 Mesaj
2 Şubat 2013; 14:00:23 

uyumluluk sorunu ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyin

224 LOL Mesajı
2236 Mesaj
2 Şubat 2013; 14:03:17 

Arkadaşın dediği gibi uyumluluk sorununu gider diyerek biraz bekledim açıldı tekrar 30mb'lık patchi atmaya başladı.

24 LOL Mesajı
24 Mesaj
2 Şubat 2013; 14:29:06 

ya pbe çarın olan varmı fazladan 2 haftadır üyelik arıyom nolur

206 LOL Mesajı
213 Mesaj
2 Şubat 2013; 14:34:49 

Aynı sorun bende de var şuanda.

3 LOL Mesajı
4 Mesaj
2 Şubat 2013; 15:45:57 

uyumluluk sorunu gıdermeyı deneyın

444 LOL Mesajı
429 Mesaj
2 Şubat 2013; 15:47:56 

quote:

quote:

quote:

Ben de giremiyorum şuan.

Ben cok rahat giriyorum.repair

imzama link'ten bakabilirsiniz.

.éLTaric

http://l1310.hizliresim.com/1g/n/trz72.jpg

5613 LOL Mesajı
9845 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
T.C. khanjui
2 Şubat 2013; 15:52:46 

quote:

Orijinalden alıntı: enesemre98

quote:

quote:

quote:

Ben de giremiyorum şuan.

Ben cok rahat giriyorum.repair

25 Ocak 2013; 11:27:27

Fail.

24 LOL Mesajı
24 Mesaj
3 Şubat 2013; 20:49:13 

abi bende sorun morun yok verin bana çar bende çar yok

40 LOL Mesajı
54 Mesaj
10 Mart 2013; 13:32:48 

aynı sorun bendede var hala çözemedim

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
13 Nisan 2013; 0:31:26 

Arkadaslar oyunun üzerine sağ tık yapın özellikler diyin ve uyumluluğa gelin uyumluluğu windowsunuza göre ayarlayın ve oyuna girin işe yaricak bende yaradı. :D

1 LOL Mesajı
6 Mesaj
10 Haziran 2013; 23:33:50 

iyi akşamlar beyler .. ilk önce uyumluluk sorununu giderme dedim .. biraz bekledikten sonra önerilen ayarları tıkladım bir sonra ki aşamada da programı sına dedim .. biraz bekledim acılmadı sonra oyuna yönetici olarak çalıştır dedim oyun açıldı ve şuanda güncelleştirme yapıyor...

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
1 Ağustos 2013; 11:19:25 

Ben yaptım, yönetici olarak çalıştır dedim yine kernel hatası çıktı programı kapata bastım açıldı :D

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
9 Eylül 2013; 22:57:20 

BENDEDE AYNI SORUN VARDI YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR DEDİM AYNI SORUN ÇIKTI Bİ DAHA AÇMAYI DENEDİM AÇILDI

Bu mesajda bahsedilenler: Kauppatore

7 LOL Mesajı
82 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:35:30 

bana da böyle bir sorun çıktı. kesin çözümü var mı?
yönetici olarak çalıştır işe yaramadı.

1114 LOL Mesajı
1692 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:00:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Muuuck

Bugun bendede sorun cıktı giremiyorum suan

Tam yazdığım anda çözüm buldum bütün patchleri sildim launcher açıldı bir daha yüklüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaZooM -- 11 Eylül 2013; 0:02:03 >

Yanlış bir argûmanın ilacı, daha iyi bir argûmandır. Fikirlerin bastırılması değil.
Carl Sagan

324 LOL Mesajı
378 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:14:52 

Kurulu olan klasördeki RADS klasörünü alıp masaüstüne taşıdım,sonra tekrardan klasöre geri taşıdım.Çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breathofhorus -- 11 Eylül 2013; 0:15:55 >

I Am The Eye In The Sky
Looking At You
I Can Read Your Mind

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
11 Eylül 2013; 12:54:05 

Arkadaşlar uyumluluk sorunu giderme yapın tekrar çalıştırın patch yapacak sonra iyi oyunlar :)

611 LOL Mesajı
600 Mesaj
11 Eylül 2013; 12:54:55 

patchleri silin yönetici modunda çalıştırın

7 LOL Mesajı
82 Mesaj
11 Eylül 2013; 14:32:46 

quote:

Orijinalden alıntı: KaZooM

quote:

Orijinalden alıntı: Muuuck

Bugun bendede sorun cıktı giremiyorum suan
a
Tam yazdığım anda çözüm buldum bütün patchleri sildim launcher açıldı bir daha yüklüyorum

uymluluk sorunu varmış. özelliklerden değiştim, daha pratik

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
24 Mart 2014; 15:06:43 

arkadaşlar bendede aynı sorun vardı ama oyunun üzerine sağ tıklayıp sorun gider dedim açıldı

1 LOL Mesajı
1 Mesaj
31 Mart 2014; 11:27:58 

Arkadaşlar youtubeda video var sesli anlatım linkini atayım buyrun hala aynı hatayı alan varsa http://www.youtube.com/watch?v=HR5VibXVJe0
216.55.186.206
216.55.186.207 HIZLI YOUTUBE DNS LERİ
Video benimdir yorum veya like atarsanız ne mutlu bana ;)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » [PBE] PVP.net Patcher Kernel Çalışmayı Durdurdu Hatası [SS Geldi]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344