Şimdi Ara

Windows Phone 8X by HTC video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin Windows Phone 8 işletim sistemine sahip tepe modeli Windows Phone 8X by HTC, özel ses çıkış entegresi, yüksek piksel yoğunluğuna sahip ekranı, hafif ve ince kasası yanında F2.0 lensli kamerasıyla göz dolduruyor. Bu videomuzda 8X'i ayrıntılı bir şekilde ele alıyor, Windows Phone 8 platformunu denemek isteyenler için platformun detaylarına da yer veriyoruz.

• Neden wp8 lerin tasarımı genellikle köşeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köşeli tasarımlar daha hoş gözüküyor diye düşünüyorum.

• Ah Sony ahh... Bi Xperia Z çıkardın içimdeki tüm tüm Windows Phone hevesi kaçtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cidelee -- 24 Ocak 2013; 21:29:33 >
  • video tam ekranken ileri aldıgımda ekran küçülüyo. bu benden kaynaklımı başkasında olan da varmı.
    not: her video böyle.

• 08:30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 24 Ocak 2013; 20:31:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bir platform geliştirilse daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.Htc gene hakkını vermiş telefonun birde android tarafındaki güncelleştirmelere destek verse.

• meraba ben jale :D

• Dikkatimi çekti de 14. dakika başlarında ekranda garip renk değişimi oluyor. Morumsu ve mavimsi. Bunun nedeni kameradan mı ekrandan mı?

• her şeyi geçtim de kendinizi çekmenize çok güldüm :D bu samimiyet beni bağlıyor foruma,hep böyle devam edin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: huso44

video tam ekranken ileri aldıgımda ekran küçülüyo. bu benden kaynaklımı başkasında olan da varmı.
    not: her video böyle.

Donanım haber ana sayfasından izlediğimde aynı sorun bende de var ama forum sayfasından izlediğimde öyle bi sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkans33

Dikkatimi çekti de 14. dakika başlarında ekranda garip renk değişimi oluyor. Morumsu ve mavimsi. Bunun nedeni kameradan mı ekrandan mı?

hocam o telefonun ekranı ile alakalı değil video kayıt sırasın oluşan bi olay

ufak bi düzeltme dk=13:03 beast audio ilk senseation xe ve xl ile kullanıcılara sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekno_gus -- 24 Ocak 2013; 21:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

quote:

Orijinalden alıntı: huso44 video tam ekranken ileri aldıgımda ekran küçülüyo. bu benden kaynaklımı başkasında olan da varmı. not: her video böyle.
    Donanım haber ana sayfasından izlediğimde aynı sorun bende de var ama forum sayfasından izlediğimde öyle bi sorun yok

Aynen öyle. Sıkıntı bende de var.

• Oyun ve uygulama bakımından çok yoksun.Donanımı çok çok iyi olsa ne olur ki ? Ne yapıcaz o telefonda ?

• belki yeri degil ama mesut bey ve erdi beyden detaylı bir xperia z incelemesi ve objektif yorumlar bekliyorum s3 ten xperia z ye terfi etmeyi düşünüyorum

• güzel telefon.

• sayın editörler şöle bi şarz süresi uzun giden 200-300 tl arası android tabler incelemeleri yapsanız varya dadınızdan yinmez

• Vallahi ağzım açık kaldı Mesut Çeviğin Twitterdaki bahsettiği tankıtılı WP8 manyağı olarak :) Kıyamet yakın galiba :D

• şu firma yok olup gitse rahat etcez 3 ayda bir amiral gemisi tanıtıyorlar sırf haber kirliliği

• Telefon yeterli bir telefon ama şu an telefon alsam w8 almam. Daha yeni bir işletim sistemi , çok hızlı gelişiyor ama daha çok eksiği var. Şu anlık ben kimsenin w8 işletim sistemli bir telefon alacaklarını düşünmüyorum.(Elbette alan vardır)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.