- x
ßaslıca para kasma yolları...(Acıkladım)
170 Cevap80815 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mayıs 2006; 2:43:51 

Arkadaslar...Bu topicde para kasma yollarını anlatmak istedim.Neden mi?Aramızda son zamanlarda gördüm ki paraya ihtiyacı olan bircok arkadasımız var...İnsallah yardımcı olur.Alıntı değildir.Kendm yazdım.

1) Abyss

Arkadaslar abyss te para kasmak demek icinden parayı toplamak demek değildir.Abyss de para kasılmaz
abyss kasıp satarsınız.İcinden cıkan para cok azdır cünkü.1 hafta boyunca abyss te kasıp satarsanız cidden cok büyük kar a gecmis olursunuz.150-200 Abyss e Shard IB vs. Değisen var .Ve abyss leri toplayıp kırdırıp cıkan item ları upgrade edebilir ya da satabilirsiniz. Ayrıca Provoker warrior olursanız abyss de cok hızlı para ve abyss kasabilirsinz.

2)Boss(Warriorlar icin)

Warirorlar icin en iyi para kasma yolu Boss avlamaktır.Sağlam bir clanınız olursa ve charınızda sağlamsa
BolBol boss kesip item cıkartır ve satarsınız.Bu sekilde cok hızlı para ede edebilirsiniz .

3)Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

60 LeveL olan bir warrior un healer bir arkadası varsa aksama kadar DM kesmesi 1 ayda onu milyarder ve item manyağı yapabilir.Her 15 DM den en az 3 tane High class item düsüyo.Bu sekilde cok hızlı para yapabilir warriorlar .

4)Goblin

İste benim tercih ettiğim yöntem!Aksama kadar 150-200 tane Goblin kasıp satarsanız zamanla cok zengin olursunuz.Cok kolay satılıyo zaten Goblinler.Tavsiye ettiğim yöntem bu .

5)Upgrade
Geldin en hızlı ve yüksek para kazandıran bölüme.Oyunda eğer sanslıysanız Upgrade edip item satmanızı tavsiye ederim.Upgrade kücük basıyabilirisniz +7/70 Sword Breaker basıp satarak.Zamanla +8 basıp satarsınız ve sonra Mirage Dagger upgrade edersiniz.Cok para kazandıran upgrade bölümünde gün gelir cok sans sız olursunuz ve cok büyük zararlara girebilirsiniz.6)Pot. Basıp satma(Healer 60+ Priest lar icin)
Healer 60+Priest lar sundriesten fawors yapma kağıdını alıp yanlarına ayriyetten en dandik 45 lik pot. alıyolar
ve tam bilmiyorum.Sanıyorum ki great priest helena ya veriyolar.kac tane 45 lik ve scroll verdiyseniz o kadar 720 HP pot oluyo

7)StoneOfLife(ReZzeR lar icin)

Rezzer olup aksama kadar ölen adamları kaldırıp tas kasabiliriniz.bir tası 19 k dan satar

günde 250 tas kasarsanız=5 m para eder ki bu günde inanılmaz bir kar olur ve hergün aynı kar ı elde edebilirisiniz.

8)Lunar War
Arkadaslar belki biliyosunuzdur.Lunar war olunca arenada her kestiğiniz kisiden 10 k geliyo.Bu sekilde cok hızlı para kasabilirsiniz.Ama charınızın sağlam olması lazım.Kolay gelsin

9)Enchant Scroll...
Arkadaslar kalluga da bulunan ancient ve treant ları keserek Enchant scroll düsürebilirsiniz.Armor Enchant scroll Ancient lardan.Weapon Enchant scroll Treant lardan düser.Treant lar su anda Bug da olduğu icin sadece Armor Enhant Scroll kasabilirsiniz.

10)Ticaret...
Ticaret aynı upgrade gibi cok hızlı ve yüklü miktarda para kazandırır.Piyasayı takip edip item alıp satmanız.Sizi zamanla zengin yapacaktır.Bunu yaparken sabırlı olmanız lazım.Bazen kazık yiyebilirsinz.Ya da aldığınız item dupe cıkabilir.Ama her ne olursa olsun cok iyi bi para kasma yöntemi.

Elestirilere acığım...Olumlu ya da olumsuz görüsler olabilir...Sonucta zevkler ve renkler tartısılmaz

İnsallah foruma yararı dokunur .Yazım hataları icin simdiden özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K2MosTHackeR -- 19 Mayıs 2006; 19:07:53 >

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 3:02:41 

güzel bir çalışma sağol

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 3:41:10 

güzel açıklama saol

2019 Mesaj
14 Mayıs 2006; 4:00:37 

bilgisi olmayanlar icin ek bilgi . guzel ellerinize saglik :)

45 Mesaj
14 Mayıs 2006; 4:19:26 

Afferim abim ii olmuş

Selamlar Saygılar

1017 Mesaj
14 Mayıs 2006; 4:20:01 

Tabi ticaretde var. Ama maradondan çıkmamanız lazım. (Bi ara günlerimi maradonda gecirdim diyebilirim :)
Bazı oyuncular çok ucuza mal koyabiliyolar (piyasayı çok iyi takip etmeniz lazım) onları alıp normal fiyattan satarsanız güzel kar etmiş olursunuz. Sadece elinden cıkarmak için ucuza mal koyanların dışında kimisi yanlış fiyat da yazabiliyor (örnek: Bi zamanlar olarak 130 milyonluk +6 ix i, 13 milyona almıştım ve bunun gibi daha niceleri olabiliyor)

Kısaca ex yada np kasmaktan sıkıldığınızda piyasayı turlayın derim.

GERÇEK ŞEYTAN İÇİMİZDEKİ ŞEYTANDIR..İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN İYİ İNSANLARIN KÖTÜLÜK KARŞISINDAKİ VURDUMDUYMAZLIĞIDIR

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 8:16:03 

bence en iyisi abyss çünkü 1 ayda 100 tane abyss topladım 3 milyondan sattı8m zengin oldum

424 Mesaj
14 Mayıs 2006; 8:26:27 

SAGOL YENI BASLAYANLARI ICIN GUZEL BILGILER.EVET BU PARA OLAYI CEYBERDA BITIYOR NEREDEYSE MILLET KASMAK ICIN MANA PARASI BILE BULAMIYOR ARTIK MARKETTE SATILMAYAN MALLAR MARKETE KONULUYOR ARTIK BUDA FENA OLMUYOR MILLET NE ITEMLER SAKLAMIS OLE YAWWW SIMDI HEPSI PIYASADA YAKINDA +8 OLAN MARKETTEN SATILMAYAN ITEMLER MARKETE KONULACAK HERHALDE

LvL:81
Clan: GEZGİNLER
Nation:ORC
Server:carnak
Id:TheFaint

647 Mesaj
14 Mayıs 2006; 8:31:16 

UPGRADE YYONTEMİ WE ABYS TEN İİ PARA KAZANILIR BENCE

536 Mesaj
14 Mayıs 2006; 9:56:09 

senin dediğin yöntemler piyasaya göre değişir mesela edana piyasası ucuz olduğu için goblinden çıkan paralar sayesinde bile acayip kar sağlanıyor dier serverlarda ise daha çok goblinlerden çıkan para pot parası olarak kullanılır vede anca goblin parçaları sataşından para kazanırsın yani goblin parçasıda az para değil hani

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

268 Mesaj
14 Mayıs 2006; 10:14:40 

aynısını daha önce okumuştum.ama yinede saol.yani paraya ihtiyacı olan bir çok fakir oyun mağdurumuz var .

1144 Mesaj
14 Mayıs 2006; 10:19:25 

yararlı topicc !!

saolasın

Ağlayan gözler aslında
Gülermiş bakarken ardından

8 Mesaj
14 Mayıs 2006; 10:59:06 

BEYLER SİZE EN İYİ KARAKTER YÖNTEMİNİ SÖLEYEM.DİKKATLE OKUYUN

ŞİMDİ BİLİYORSUNUZKİ EDENA VAR.BURASI ÇOK FAZLA UCUZ.İLK ÖNCE BURADA BİR ADAM AÇIYORUZ.İNSANSAN ASGAYA GİT KÖPEKLERDE 35YAPIYOLAR ADAMALAR.DAHA SONRA ABYSS YAPACAN .BİRAZ PARA KASTIKTAN SONRA NORMALDE PAHALI OLUP EDENADA UCUZ OLAN BİŞİLER AL BANKAYA KOY.BEN MESELA MAGE AÇTIM 41LVL OLDU.3M E ELİXİR STAFF +2 ALDIM.KASAYA ATTIM.KENDİM KULLANIRIM LVL50DE ANCA.OKÇUNA İB ALDIM 2,5M.KASAYA ATTIM

ŞİMDİ ASIL AMAÇ.BU SERVER ENİ AÇILDIGINDAN DOLAYI ÇOK UCUZ YAZA DOĞRU PAHALANACAK.%100
GARANTİ EDERİM.EŞYALARI AL MAGEYESEN 35KAGIDIDA AL.KASANDA DURSUN YAZIN BEN O ELİXİRİ AN AZ 100M DEN VERİRİM İB İSE 50-60M EDER.GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN.

KİŞİSEL MESAJLARINIZI E-MAİLİME ATIN.
quote:

MADEM TÜRKSÜN GÖSTER ÜRKSÜN

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 11:01:41 

Teşekkürler ama ben şu yönden katımıyorum.sadece wariorlar bos keser diye bişey yok.arkasına healler koy 2 3 tane rogeoda keser...ama yinede sağol.

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 11:27:35 

Thank You Very Very | Kiss

627 Mesaj
14 Mayıs 2006; 11:31:46 

bugün gördüm rogue atilla kesti.arkada da novacı vardı ama aynı parti değil.kutu roguea çıktı.dedim ne düştü.adam kurdu dükkanı priest pendant düşmüş

DH Ultima Online Grubu

246 Mesaj
14 Mayıs 2006; 11:40:09 

güzel daha önce verilmiş ama konu çöplüğüne dönen bi forumda yeni arkadaşların gömesi açısından iyi olmuş.

Just remember tha a victory is not forever...

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 11:42:10 

Öyle boss lardan bahsetmiyorum...Talos Tk. vs..

24 Mesaj
14 Mayıs 2006; 12:26:02 

aga guzel olmus ellerıne saglık

link: :_BaD_BoY_LorD_
server :ARES
ırk :KARUS
job :ARCHEY
lwl :55 (artmakta)

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 12:36:31 

Her 15 DM den en az 3 High Class item düşüyor dedin yani eşitlersek 5 DM de bir high classmı düşüo? o zaman neden DM spotları hep boş oyunda binlerce +60 wariror war neden arkaya healler alıp DM dönmüolar?

536 Mesaj
14 Mayıs 2006; 12:39:42 

quote:

Orjinalden alıntı: oNLySpik3

Her 15 DM den en az 3 High Class item düşüyor dedin yani eşitlersek 5 DM de bir high classmı düşüo? o zaman neden DM spotları hep boş oyunda binlerce +60 wariror war neden arkaya healler alıp DM dönmüolar?

czye gitmeni öneririm ordakiler hep dolu oluyor çok az rastlarsın boş olduğuna ayrıca bize 2 dm den 1. sinden raptor 2. sinden shard düşmüştü birazda şans ve drop işi

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 12:39:45 

60 olan warrirolarda öyle bi metabolizma var ki sword dancing acınca +6 bardish li warrior bile

Direk cz ye gidiyo

Cok sağlam defans lazım DM icin ve healer ın güvendiğin bri olması lazım

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 12:45:45 

ellerine sağlık..

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 12:49:37 

Peki madem bu kadar olumlu mesaj'la gerekli olduğu anlasıldı.

Üst konu olabilirmi acaba_?

901 Mesaj
14 Mayıs 2006; 12:53:04 

Bu tür birsürü topic var ama y,nede ellerine sağlık!!

Stupidity is a talent for misconception...

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 13:03:44 

Önemli değil.

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 14:21:29 

quote:

Orjinalden alıntı: fen0men0

czye gitmeni öneririm ordakiler hep dolu oluyor çok az rastlarsın boş olduğuna ayrıca bize 2 dm den 1. sinden raptor 2. sinden shard düşmüştü birazda şans ve drop işi

Evet cidden Drop farkı cok büyük.

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 14:45:48 

quote:

Orjinalden alıntı: MajesticEndavur

EMEĞE SAYGI

Sağol

531 Mesaj
14 Mayıs 2006; 14:47:52 

Abys de ayrıca bronze coin, Gold coin, silverbar , gold bar dusme olasılıgı olan canavarlarda var katına ve lvline göre değişiyor

http://www.youtube.com/watch?v=_nMfTAGE10A - izle öğren int priest asası napar +7 dual shardli
http://www.youtube.com/watch?v=Own0rU2etIM -Ardream Battle int Priest Pk movie 2 HeavyStrong

2533 Mesaj
14 Mayıs 2006; 14:47:59 

bilmeyenler için güzel olmuştur sanırım
+1

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 14:53:43 

bilgiler için saol

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 15:16:28 

quote:

Orjinalden alıntı: DreadMare

''ULTİMATE İNVİTER'' taktiği ben uygulamıom yanlıs anlamayın)
tk gelio eslanta tam adam kescekken invite atıom item bana düsüyo
''ELİTE KAZIKÇI'' taktiği
ilk wormden stiletto düsürüyoruz sonra 10 tane falan +1 stiletto alıyoruz
+8 gösterip +1 veriyoruz
''PRO DİLENCİ'' taktiği
char acıp potları 100k dan koyuyoruz sonra abi nolur 100k ya pot koydum lwl 1 diyoruz
bunu copy paste yapıp geçiniyoruz...
''FEAR MAN'' taktiği
gidiyoruz moradona wormlere koxp kuruyoruz nası oturarak ok atıon diyen civcivlere ben gm im ulaan bööö
diyoruz sonrada silk bundleleri topluyoruz
BUNLARIN HİÇBİRİNİ UYGULAMADIM DUYRULUR

Hepside illegal...Niye anlatıyosun ki?

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 15:17:09 

Puahahha özgür çok iyidi

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 15:18:49 

quote:

Orjinalden alıntı: DreadMare

uygulayın demiom

Aferin sana...İnsan yapmiycaksa bile yapar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K2MosTHackeR -- 14 Mayıs 2006; 15:19:19 >

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 15:19:37 

quote:

Orjinalden alıntı: K2MosTHackeR

Peki madem bu kadar olumlu mesaj'la gerekli olduğu anlasıldı.

Üst konu olabilirmi acaba_?

Sende Şimdi Çok Şey İstedin Ama

219 Mesaj
14 Mayıs 2006; 15:20:26 

warrior + priest ve 1gün boyunca troll berserker,troll captain kessen rahat 1aylık geçim parası çıkar full shell düşüo...

i tried killing a spider with hairspray. he's still alive, but his hair looks outstanding..

2382 Mesaj
14 Mayıs 2006; 15:25:26 

çok ii bi topic olmuş

__Türkiye__

180 Mesaj
14 Mayıs 2006; 17:17:58 

güzel topic eline sağlık

242 Mesaj
14 Mayıs 2006; 17:41:00 

guzel bilinenler

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

409 Mesaj
14 Mayıs 2006; 17:42:37 

bence para kasma olayını anlatırken warrior, mage vs ve leveline göre daha ayrıntılı bir açıklama yapsaydın üst konu olabilirdi, ama bu bilgiler sadece yeni başlayanlara fikir verebilir.

120 Mesaj
14 Mayıs 2006; 17:46:37 

eline saglık baba gzl topic olms

712 Mesaj
14 Mayıs 2006; 17:49:54 

up up ...

Black Light Burns!

12 Mesaj
14 Mayıs 2006; 18:07:55 

Saolasın

Uzaklaştırılmış
14 Mayıs 2006; 21:57:09 

quote:

Arkadaslar...Bu topicde para kasma yollarını anlatmak istedim.Neden mi?Aramızda son zamanlarda gördüm ki paraya ihtiyacı olan bircok arkadasımız var...İnsallah yardımcı olur.Alıntı değildir.Kendm yazdım.

1) Abyss

Arkadaslar abyss te para kasmak demek icinden parayı toplamak demek değildir.Abyss de para kasılmaz
abyss kasıp satarsınız.İcinden cıkan para cok azdır cünkü.1 hafta boyunca abyss te kasıp satarsanız cidden cok büyük kar a gecmis olursunuz.150-200 Abyss e Shard IB vs. Değisen var .Ve abyss leri toplayıp kırdırıp cıkan item ları upgrade edebilir ya da satabilirsiniz. Ayrıca Provoker warrior olursanız abyss de cok hızlı para ve abyss kasabilirsinz.

2)Boss(Warriorlar icin)

Warirorlar icin en iyi para kasma yolu Boss avlamaktır.Sağlam bir clanınız olursa ve charınızda sağlamsa
BolBol boss kesip item cıkartır ve satarsınız.Bu sekilde cok hızlı para ede edebilirsiniz .

3)Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

60 LeveL olan bir warrior un healer bir arkadası varsa aksama kadar DM kesmesi 1 ayda onu milyarder ve item manyağı yapabilir.Her 15 DM den en az 3 tane High class item düsüyo.Bu sekilde cok hızlı para yapabilir warriorlar .

4)Goblin

İste benim tercih ettiğim yöntem!Aksama kadar 150-200 tane Goblin kasıp satarsanız zamanla cok zengin olursunuz.Cok kolay satılıyo zaten Goblinler.Tavsiye ettiğim yöntem bu .

5)Upgrade
Geldin en hızlı ve yüksek para kazandıran bölüme.Oyunda eğer sanslıysanız Upgrade edip item satmanızı tavsiye ederim.Upgrade kücük basıyabilirisniz +7/70 Sword Breaker basıp satarak.Zamanla +8 basıp satarsınız ve sonra Mirage Dagger upgrade edersiniz.Cok para kazandıran upgrade bölümünde gün gelir cok sans sız olursunuz ve cok büyük zararlara girebilirsiniz.

6)Pot. Basıp satma(Healer 60+ Priest lar icin)
Healer 60+Priest lar sundriesten fawors yapma kağıdını alıp yanlarına ayriyetten en dandik 45 lik pot. alıyolar
ve tam bilmiyorum.Sanıyorum ki great priest helena ya veriyolar.kac tane 45 lik ve scroll verdiyseniz o kadar 720 HP pot oluyo

7)StoneOfLife(ReZzeR lar icin)

Rezzer olup aksama kadar ölen adamları kaldırıp tas kasabiliriniz.bir tası 19 k dan satar

günde 250 tas kasarsanız=5 m para eder ki bu günde inanılmaz bir kar olur ve hergün aynı kar ı elde edebilirisiniz.

Elestirilere acığım...Olumlu ya da olumsuz görüsler olabilir...Sonucta zevkler ve renkler tartısılmaz

İnsallah foruma yararı dokunur .Yazım hataları icin simdiden özür dilerim.

Paraya çok ihtiyaç olanlar veya yeni acılan serverlarda para kasmak için lunar savasları vakti arenada player adam kesip 50 k almak tanıdık bi arkadasınız seri seri kesip savas süresi boyunca(1 saat) para kazanılabilir..

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2006; 8:30:48 

haklısn cok guzel acıkladın durumuu bencede en iyisi warior olup dm kesip kasmak çunku manyakm item cıkıyoo

10096 Mesaj
15 Mayıs 2006; 8:42:47 

Üst konu olmalı.
Bana kalırsa son zamanlarda açılan en ayrıntılı para kasma yollları..
Teşekkürler..

276 Mesaj
15 Mayıs 2006; 15:49:20 

tşk. paylaşım için. ama edana da goblin 12 k abys 200 k

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2006; 16:16:03 

quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

Üst konu olmalı.
Bana kalırsa son zamanlarda açılan en ayrıntılı para kasma yollları..
Teşekkürler..

Saol "Mert"...Eğer moderatörler de senin gibi düsünüyorlarsa neden olmasın :)

7 Mesaj
15 Mayıs 2006; 17:09:13 

ya bide +55 salam warior için golemler ii para kaynağı yani en azından 10 tanesşnedn bi tane ctihin cıkıyo malesef cyperda piyasa birz düştü hiç para kasılmıyo ama golem beni tercıhım

ViNcE CaRtEr

483 Mesaj
15 Mayıs 2006; 17:16:00 

lunar ne ben bilmiyom
arenada nasıl para kasılıyoo

bilen yardım etsin

3009 Mesaj
15 Mayıs 2006; 17:27:09 

fena değil dostum saolasın

666 Mesaj
15 Mayıs 2006; 17:36:07 

quote:

Orjinalden alıntı: _BaD_BoY_LorD_

aga guzel olmus ellerıne saglık

Oyunu bırakırsan sevinirim.

Dragon Nest EU oyna !

3574 Mesaj
17 Mayıs 2006; 6:18:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Mongo

bence en iyisi abyss çünkü 1 ayda 100 tane abyss topladım 3 milyondan sattı8m zengin oldum

3mmu 3mda paramı oynadığın server edanımı edanada abyss 200k çarp 100le edanda bile 20m

Uzaklaştırılmış
17 Mayıs 2006; 17:48:46 

quote:

Orjinalden alıntı: uzman21

lunar ne ben bilmiyom
arenada nasıl para kasılıyoo

bilen yardım etsin

Lunar savası sırasında Arena da kestiğin her adamdan 10 k gelir.İlk kestiğin adamdan 50 k gelir.Bu sekilde para kasılır.Özellikle 60+Warrior lar parayı götürüyo.

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2006; 19:01:37 

Aklıma geldi söyliyim...Acaba konu SSS ya da Üst Konu olabilir mi?

10096 Mesaj
19 Mayıs 2006; 20:33:51 

quote:

Aklıma geldi söyliyim...Acaba konu SSS ya da Üst Konu olabilir mi?

Aslında Modların üst konu için ilginç kriterleri olduğunu düşünmekteyim.Ancak SSS daha mantıklı geliyor..

En yeni serverlardan olympiada kimsenin parasının olmaması bu tür konulara insanları yöneltmekte..

2359 Mesaj
19 Mayıs 2006; 20:37:32 

güzel

Server : xigenon ID : ::bLaCk_PearL:: LvL : 70 Clan : Omg [ Leader ]
Resimlerim 1 2 3

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2006; 20:39:08 

quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

Aslında Modların üst konu için ilginç kriterleri olduğunu düşünmekteyim.Ancak SSS daha mantıklı geliyor..

En yeni serverlardan olympiada kimsenin parasının olmaması bu tür konulara insanları yöneltmekte..

Zaten o kadar anlattım.Üst konu ya da SSS olmamasına bende sasırdım.

10096 Mesaj
20 Mayıs 2006; 12:14:56 

Up..

35 Mesaj
20 Mayıs 2006; 12:18:43 

güzel calısma urasmıssın

bir gün gelecek ve belki o gün yarın olacaktır
Sayfa:   [1] 3      >>
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Knight Online » KO Genel » ßaslıca para kasma yolları...(Acıkladım)
Sayfa: [1] 3      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516