- x
Ankara'da nereden sağlıklı muhabbet kuşu alınır?
16 Cevap3041 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

234 Mesaj
24 Ocak 2013; 16:23:09 

Kendim Çorum'da yaşıyorum ancak bir arkadaşım Ankara'ya gidiyor ve bana kafesiyle birlikte
muhabbet kuşu getirmesini istedim.Sağlam bir yer olmak kaydıyla evde üretici de olabilir çünkü
kafesi pet shop dan da alabilirim.Bu arada Çekoslovak muhabbet kuşu tercihimdir.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

2623 Mesaj
24 Ocak 2013; 16:37:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

Kendim Çorum'da yaşıyorum ancak bir arkadaşım Ankara'ya gidiyor ve bana kafesiyle birlikte
muhabbet kuşu getirmesini istedim.Sağlam bir yer olmak kaydıyla evde üretici de olabilir çünkü
kafesi pet shop dan da alabilirim.Bu arada Çekoslovak muhabbet kuşu tercihimdir.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

http://www.muhabbetkusuureticileri.org/index.php

bu sitede üretici arkadaşlar mevcut , eminim yardımcı olacaklardır

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ocak 2013; 20:05:43 

Hiç bir siteye girmene gerek yok ulus kuşçular çarşısına git.Ulusta kime sorsan gösterirler çarşının içinde 10'dan fazla kuşçu var ucuza bulursun ve sağlıklılarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 24 Ocak 2013; 20:06:02 >

234 Mesaj
25 Ocak 2013; 7:58:13 

Başka yerlerde de o siteyi tavsiye etmişler ve bir arkadaş buldum ordan.
Ama Ulus daki çarşıya da arkadaşı gönderirim yinede.
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar...

458 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:14:27 

ulustaki carsi ankarada muhabbet kusu alinacak en son yerdir...

Hasta la victoria siempre!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ocak 2013; 21:54:53 

quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

ulustaki carsi ankarada muhabbet kusu alinacak en son yerdir...

Sebep?

1 Mesaj
25 Şubat 2013; 11:14:44 

Her zaman Ev üreticilerini tercih edin.

http://www.facebook.com.../365725766850402?ref=hl

"EN SERT MERMERDE BİLE YAĞMURUN İZİ KALIR"

234 Mesaj
28 Mart 2013; 12:07:16 

#Black Raven arkadaşın tavsiye ettiği siteden birkaç arkadaşla görüştüm ve Ankara'da olduğum
dönemde yeme düşen yavrulardan bir tane aldım.Şu an 1.5 aylık ve gayet sağlıklı,maşallah diyeyim de :))

2623 Mesaj
28 Mart 2013; 12:34:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

#Black Raven arkadaşın tavsiye ettiği siteden birkaç arkadaşla görüştüm ve Ankara'da olduğum
dönemde yeme düşen yavrulardan bir tane aldım.Şu an 1.5 aylık ve gayet sağlıklı,maşallah diyeyim de :))

sağlıkla büyütmen dileği ile

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

234 Mesaj
28 Mart 2013; 12:53:52 

#Black Raven
Tavsiye ve iyi dileklerin için teşekkürler...

139 Mesaj
6 Mayıs 2013; 17:59:18 

kesinlikle ulustan felan almayın arkadaş doğru söylemiş.kuş bataklığı diyebiliriz orası için... 1.000 tane kuş varsa içerdeki dükkanlarda almaya değer kuş sayısı 100 bile yoktur.
ve ordaki adamların alayı yalancı,1-2 aylık kuşu 1 yaşında,jumbo kırığı kuşu Jumbo,siyah gözlü sarı kuşu lutino diye veriyorlar. @cradleofden

Bu mesajda bahsedilenler: @cradleofden Bu mesaja 1 cevap geldi.

234 Mesaj
6 Mayıs 2013; 20:27:12 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihsen06

kesinlikle ulustan felan almayın arkadaş doğru söylemiş.kuş bataklığı diyebiliriz orası için... 1.000 tane kuş varsa içerdeki dükkanlarda almaya değer kuş sayısı 100 bile yoktur.
ve ordaki adamların alayı yalancı,1-2 aylık kuşu 1 yaşında,jumbo kırığı kuşu Jumbo,siyah gözlü sarı kuşu lutino diye veriyorlar. @cradleofden

Evet bende birkac arkadastan ayni seyleri duydum ve amator olarak hobihaneleri olan arkadaslarla girustum netten, Ankara da oldugum surede yeme dusen yavrulardan da birini aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

78 Mesaj
23 Ocak 2014; 23:13:48 

merhaba o ulustaki yer neden önerilmiyor? Ben jako papağanı almayı planlıyorum ordan. Başka yer bilmiyorum. Kızılaydaki petshoplarda kafasına göre fiyat diyor. @iliqueur

458 Mesaj
23 Ocak 2014; 23:58:28 

quote:

Orijinalden alıntı: tarhana92

merhaba o ulustaki yer neden önerilmiyor? Ben jako papağanı almayı planlıyorum ordan. Başka yer bilmiyorum. Kızılaydaki petshoplarda kafasına göre fiyat diyor. @iliqueur

hocam 30 yasindayim. 10 yasimdan beri bu islerle hasir nesir oldum. oradan alinan kuslarin veya baliklarin cok buyuk bir cogunlugu olmustur (yol sebebiyle olabilir, sagliksiz kosullar sebebiyle olabilir vs)... ha aralarinda iyi esnaflar vardir, itirazim yok, su an belki degismiste olabilir lakin tecrubelerim bu sekilde.

jako papagani icin antalyadan yavuz usta ile bir gorus. elinde vardi. gonderir mutlaka. yada uretim yapan ciftlikleri kontrol et, papagan forumlarina bir bak vs. yani amator ruhla calisan, bu isi sevdigi icin yapan insanlardan almaya calis derim ben.

Hasta la victoria siempre!

78 Mesaj
24 Ocak 2014; 17:27:33 

Umarım kumlucada ya da manavgattadir dediginiz kişi. Ankarada yaşıyorum. Alacak olursam nasıl getirebilirim? Otobüs sıkıntı yapar mı?

193 Mesaj
24 Haziran 2014; 1:42:31 

Evet arkadaşlar burda yazilanlari okudum ancak bir arkadasimin tavsiyesi uzerine ulustaki kuscular carsisina gittim. Soylenildigi gibi iyi bir yer diil, hayvanlar kötü durumda ve saticilar guvenilir diil, bildigimiz ulus. Onun yerine bu isi daha önce hobi olarak yapmis bi arkadasimin tavsiyesi uzerine kizilayda eskiden beraber calistigi bir ureticiye gittim. Hakkaten de cok iyi yapmisim. Hem orjinal ingiliz muhabbet kuslari vardi hem hayvanlar on numara ortamda yasiyolar. Ulustakilerle arasinda daglar kadar fark var. Adamin üslubu bile bambaska ve guvenilir. Isine yarayacak olur belki diye buraya da yazayim dedim. Kizilayda izmir caddesinde turtes is hanı diye bi yer var onun icindeki tek petshop zaten girer girmez sesleri duyuyorsunuz. Yalniz baska tur pek yok bir de sultan papagani vardi bi kac tane. İngiliz muhabbet kusu dusunuyorsaniz gonul rahatligiyla gidebilirsiniz. Evcil hayvan alicaksaniz da tavsiyem bu tarz tanidik bildik guvenilir yerlerden alin.

32 Mesaj
25 Haziran 2014; 11:17:11 

Edit: Forumda başka bir yeri okurken ve oraya yazm ak isterken yanlışlıkla buraya yazmıştım, düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sttt -- 25 Haziran 2014; 15:35:36 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Evcil Hayvanlar » Kuşlar » Ankara'da nereden sağlıklı muhabbet kuşu alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.316