Şimdi Ara

Total War[Fan Club](Genel Konu) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
14
Favori
30.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kripoli

Bu seriyi çok severim ekle

Bu arada TwT'den 2-3 kişiyi gördüm ben TWT'deki Kripoli değilim haberiniz olsun

ekledim hocam.hoşgeldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasis65

quote:

Sağol konuyu canlı tutmaya çalışanlardan olacağım gerek taktikler gerekse kendi kampanyalarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Medieval total war 2 hakkında bir sorum olacaktı.

Bu oyunun asya haritasını içeren bir modu varmı ?

Yada buna benzer türden.
  • quote:

quote:

quote:

Sağol konuyu canlı tutmaya çalışanlardan olacağım gerek taktikler gerekse kendi kampanyalarımla

Sağolun hocam.ben şahsen oturup total war hakkında 1 hafta konuşacak yapıya sahibim

• quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

Medieval total war 2 hakkında bir sorum olacaktı.

Yada buna benzer türden.

Falcom Total War 3: The Total Conquest modu var hocam.kendim denemedim ama beklentinizi karşılayabilir.İsterseniz özelden link atabilirim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun hocam.ben şahsen oturup total war hakkında 1 hafta konuşacak yapıya sahibim

Aynen aynen sırf kampanyalardaki anılarımı anlatsam zaten ohoooooo

Broken Crescent ama bunda da Avrupa yok yani İstanbul'da son buluyor Batısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kripoli -- 21 Nisan 2013; 1:46:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

Medieval total war 2 hakkında bir sorum olacaktı.

Yada buna benzer türden.

Falcom Total War 3: The Total Conquest modu var hocam.kendim denemedim ama beklentinizi karşılayabilir.İsterseniz özelden link atabilirim

teşekkür ederim. Özelden link verirsen sevinirim. ayrıca medieval total war 'ın hangi sürümünün yüklü olması lazım neler gerekli bilgilendirirsen çok iyi olur.

• yaz benide hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S©o®PioN06

yaz benide hocam.

eklendiniz hocam.hoşgeldiniz
  • Rome 2 oynayış videosu konuya eklendi
  • quote:

Rome 2 oynayış videosu konuya eklendi

Kaçıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınn

Gördüğüm kadarıyla Romeun dinamiklerini koruyup geliştirmişler. Piyadeler çok daha hızlı tepki veriyor ama süvarilerin tepki süresi artmış demekki orda kaçırmayı düşünmedi. Gerçi Romedaki süvari dinamikleri biraz saçmaydı anlık ne emir verirsen yapıyorlardı. Chargeları sağlam kalsın yeter o Ama piyadeler gerçekten hoş savaşıyor okların geliş açısına göre kalkanlarını falan kaldırıyorlar sonra tustedo moddan çıkıp charge etme süreli falan çok iyi Romeda çok yavaş olduğundan kullanışlı bir özellik değildi. Harika savaş atmosferi olacağı garantilendi heyecanım 2 kat arttı...

Sonra taktik görüşte kontrol imkanını sağlamışlar. İlk videoda ordan kontrol ettirmeyeceğiz demişlerdi fikirlerini değiştirmişler demekki gerçekten güzel oldu bu. Çünkü büyük savaşlarda çok yarar sağlar 30 birime kadar rahat kontrol edilir bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 24 Nisan 2013; 1:09:16 >

• Rome 2 9.ülke pontus
  • quote:

Rome 2 9.ülke pontus

Zaten 8 ülkenin azlığını konuşuyorduk 8 tane değilmiş demekki Sevindirici bir haber en az 15 tane olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 26 Nisan 2013; 21:36:43 >
  • quote:

Rome 2 9.ülke pontus

Kesinlikle daha azla oynanabilir ülke eklenmeli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

quote:

Rome 2 9.ülke pontus

Zaten 8 ülkenin azlığını konuşuyorduk 8 tane değilmiş demekki Sevindirici bir haber en az 15 tane olsun

normalde 8 ama bu free dlc galiba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

quote:

Rome 2 9.ülke pontus

normalde 8 ama bu free dlc galiba

Evet free dlcmiş Oyun çıkmadan dlcmi olur Millet ülke sayısını az bulunca 9 yaptılar onuda dlc olarak gösteriyorlarki daha fazla istemeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 26 Nisan 2013; 22:37:28 >

• Bu Rome II'nin en güzel özelliklerinden biri de rebel şehirleri yerine yerel küçük devletler olacaktı diye hatırlıyorum. O süper olacak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Empire ve Medieval 2 hastası birisi olarak Rome'a soğuk bakıyordum ama bu son video görüşümü değiştirdi, alacağım sanırım ben de

Yalnız mutlaka sistemi yenilemek lazım hd7870 ya da gtx680 olmadan en yüksek ayarlarda mümkün değil oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Empire ve Medieval 2 hastası birisi olarak Rome'a soğuk bakıyordum ama bu son video görüşümü değiştirdi, alacağım sanırım ben de

Yalnız mutlaka sistemi yenilemek lazım hd7870 ya da gtx680 olmadan en yüksek ayarlarda mümkün değil oynanmaz

oyunun optimize konusunda iyi olacağını duymuştum ama yüksek ayarlar için iyi bir sistem şart tabi ki
  • şu oyunu oynamadan ölmemek lazım bir an önce çıksada oynasak insan videoları izledikçe yerinde duramıyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.