Şimdi Ara

iOS korsanları untethered jailbreak için iOS 6.1'i bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Mobil cihazını özelleştirmekten yana olan birçok iOS 6 kullanıcısının merakla beklediği untethered jailbreak aracı için şu ana kadar pek de tatmin edici çalışmalar göremesek de, bu işle uğraşan korsanlar yakın bir zamanda yayınlanması beklenen iOS 6.1 için oldukça umutlu.

iOS 5.1.1'in jailbreak çalışmalarında oldukça önemli rol oynayan pod2g, Twitter üzerinden paylaştığı mesajda Apple'ın iOS 6.1'i bir an önce yayınlaması konusundaki isteğini dile getiriyor. Ayrıca, pod2g'nin mesajında jailbreak ile uğraşan diğer korsanların takma adlarına da yer verdiği görülüyor. Anlaşılan iOS korsanları iOS 6 üzerinde buldukları açığı bir sonraki yazılım güncellemesi olan iOS 6.1'e saklayarak şirketin bulunan açığı kapatma süresini uzatmak istiyor.

iOS korsanlarının heyecanla beklediği iOS 6.1 ile birlikte jailbreak cephesinde ne gibi gelişmeler yaşanacağını yakın bir zamanda hep birlikte göreceğiz. 

• Başlığı görünce kendimi korsan gibi hissettim. O adamlar korsan değil emekçi emekçi Aylardır canları çıktı bi jailbreak çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 24 Ocak 2013; 15:07:21 >
  • DH sanırım böyle haberler için geç kalıyor. Forumdaki arkadaşlar bu konularda defalarca bizleri bilgilendirdi.

Biraz daha girişimci ve kaliteli haberler ile görüşmek dileğiyle
  • korsan kelimesi bence de uymuyor. jailbreak yasa dışı değil, sadece apple dışı :)

• Aynen JB direk korsan demek değildir, Apple'ın cihazının yapabildiği ama Apple'ın firma olarak sınırlandırdığı şeyleri yapmamızı sağlayan programdır. Kırılmış app'de yüklenir ama JB'nin asıl amacı telefonu özgür bırakmaktır. Bu yüzden JB kullanıcılarına direk korsan muamelesi yapmak bence yanlış.
  • Beklenen oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb olmasaydı Apple'ın çizdiği ufacık saha çizgileri içinde oynamak zorunda kalırdık. Resmi olarak bazı kısıtlamalar kaldırılmadığı sürece ios cihazlarda jb şarttır.
  • Daha çok beklersiniz 6.1 yayınlanıncada jb çıkmıcak yazık sanki jb yapanlar tweaklar için yapıyor beleş uygulama yüklemek için
  • Hadi Apple yayınlayacaksan yayınla 6.1 i be.. JB siz kaç günü devirdim bilmiyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: parantezzz

Daha çok beklersiniz 6.1 yayınlanıncada jb çıkmıcak yazık sanki jb yapanlar tweaklar için yapıyor beleş uygulama yüklemek için

Arkadaşım jb olmadan da parasız uygalamaları yükleyebiliyosun... Jb yapanların % 90 ı tweakler için yapıyo ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: parantezzz

Daha çok beklersiniz 6.1 yayınlanıncada jb çıkmıcak yazık sanki jb yapanlar tweaklar için yapıyor beleş uygulama yüklemek için

hele yürü sen beles programmis :)

• iOS 6.1 in yarin yani cuma günü yayınlanması bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-mac3

iOS 6.1 in yarin yani cuma günü yayınlanması bekleniyor.

Ben pek ihtimal vermiyorum kaynak nedir dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Kaynak nedir? Bende merak ettim.

• Parayla alınacak ise yaricak bütün uygulamaları almak 100tl. tweakler ve özgürlük paha biçilmez ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Kaynak nedir? Bende merak ettim.

iOS 6.1 Beta 4'ün süresi 28 Ocakta bitiyor. Apple 6.1 gm veya final sürümünü 25 Ocak Cuma günü yayınlayacak.
    Ayrıca 6.1 Final sürümü çıkar çıkmaz DEV-TEAM Jailbreak hakkında kararını verecek. bu vereceği karar da JAilbreak çıkış tarihi olacağı düşünülüyor..

Kaynak: gdeluxe.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-mac3 -- 24 Ocak 2013; 18:45:14 >

• iap crackker lazım usta ya :) JB çıksada rahatlasak !
  • Jb yi sırf şu icleaner için istiyorum korsan oyunla işim yok yılbaşı sağolsun 19 tane oyun app aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

iap crackker lazım usta ya :) JB çıksada rahatlasak !

• quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

iap crackker lazım usta ya :) JB çıksada rahatlasak !

kıraker gibi olmuş "crackker"
    şaka bi yana gerçekten iyi bi tweak. jb bekliyoruz artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.