Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alahan1963

Sayın Kartaltilkisi,

1-) Şu bahsettiğiniz hotbird uydusunu izlemek için ne yapmak gerekiyor, nasıl bir receiver almak gerekiyor, (tavsiye ettiğiniz marka model nedir) biraz açıklayabilirmisiniz..

Not :Apartmanımızda merkezi bir hotbird uydusu mevcut

2-) Kısa bir süre sonra lcd led tv alarak dijitürk platformuna geçeceğim..Maç yayınlarını da almayı düşünüyorum..Dijitürkün 2 farklı receiveri varmış anladığım kadarıyla, biri eutelsat uydusu üzerinden diğeri ise başka bir uydu üzerinden yayın yapıyormuş..Ben hangisini istemeliyim, hangisi en iyi kalitede full hd yayın verir??

Teşekkürlerimle..

Merhaba Bende Yardımcı Olabilirmiyim
    Hotbird İçin Ekonomik ve stabil olarak Hiremco chipbox öneririm
    Digitürk İçinde Forumda Cardsharing Yerli Platformlar Yasak Olduğu için öneride pmine mesaj attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizam-ı Cihan -- 5 Temmuz 2013; 14:50:18 >
  • arkadaşlar...digitürke eklenen yeni kanallar duck tv... eurosportnews... rtr planeta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 8 Temmuz 2013; 23:58:15 >
  • Bu digiturkte malesef kanal sayısı azaldı ve kısırlaştı geçen senelere bakıldığında büyük bir düşüş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Bu digiturkte malesef kanal sayısı azaldı ve kısırlaştı geçen senelere bakıldığında büyük bir düşüş var

arkadaşım...digitürkten özellikle fx,fox life ve fox sports ayrılmaları üzücü vaziyet kanal sayısı azalıyor...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Peki geriye ne kaldı ? normal kanallar belgesel çocuk diye diye pahalı pahalı yayın izliyoruz ama en önemli kanllar bir bir gidiyor kalkıp duck tv koyuyorsun olacak iş değil yakında teledünya gibi arap kanalları da eklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Peki geriye ne kaldı ? normal kanallar belgesel çocuk diye diye pahalı pahalı yayın izliyoruz ama en önemli kanllar bir bir gidiyor kalkıp duck tv koyuyorsun olacak iş değil yakında teledünya gibi arap kanalları da eklenir

arkadaşım...digitürke kaliteli kanallar inşallah eklenir...rtr planeta ve eurosport news geldi...gidenlerin yerine kesinlikle daha iyilerini getirmek zorundalar şeklinde düşünüyorum...
  • arkadaşlar...digitürk üzerinden geceleri yayın yapan şifreli erotik özel kanalları şahane...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk üzerinden geceleri yayın yapan şifreli erotik özel kanalları şahane...

öbür taraftada sorarlar gece yayınları nasıldı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk üzerinden geceleri yayın yapan şifreli erotik özel kanalları şahane...

Hocam ramazanda bunu yapma bari
  • Eurosport news kaçta arkadaşlar? Ben göremedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Eurosport news kaçta arkadaşlar? Ben göremedim...

Kanal 70

Turkcell olayı yüzünden Çukurova nın para ödemesi gerekiyormuş.Bu yüzden Digitürk satılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba birşey soracağım.

Lig TV'yi açtığım zaman kanal açılmıyor, ardından mor bir ekran çıkıyor. Lig TV 2 var, fakat Lig TV 3 listede bile yok.

Yaz dönemi olduğu için mi böyle yoksa bir sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ne kadar doğru bilinmez ama başka bir forumda gördüm.

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler

birde digitürk ün sitesinde moviemax speed in dışındaki tüm moviemax kanallarının sd si kaldırılmış.durum iyi değil

http://www.digiturk.com.tr/kanal/tumkanallar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 10 Temmuz 2013; 0:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

arkadaşlar ne kadar doğru bilinmez ama başka bir forumda gördüm.

birde digitürk ün sitesinde moviemax speed in dışındaki tüm moviemax kanallarının sd si kaldırılmış.durum iyi değil

büyük ihtimalle doğuş grubuna satılır digitürk...
  • quote:

Bunun anlamı gelecek ay başında kanallar ile ilgili değişimin habercisi olabilir.Kanal listesinde görünen SD kanallar HD kutularda HD kanallar bulunuyor.Keza,811,812,813,814. kanallara baktığınızda kanalların SD versiyonları duruyor.
  • Bende bazı kanallar açılmıyor. Mesela National G. Bir haftadır bir şeyler değişip duruyor sanırım...
  • quote:

sorun olabilir,SD üyeler film izlemesin mi
  • arkadaşlar...digitürkü benim gibi sadece standart dijital yayın şeklinde seyredenleri düşünüp sd yayını kapatmazlar şeklinde düşünüyorum...doğuş gurupuna satılıp dijitürk yeniden özelleşebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Merhaba birşey soracağım.

Lig TV'yi açtığım zaman kanal açılmıyor, ardından mor bir ekran çıkıyor. Lig TV 2 var, fakat Lig TV 3 listede bile yok.

Yaz dönemi olduğu için mi böyle yoksa bir sorun mu var?

Bilen yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.