Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: adriana lima <3

Keşke hepsini bedava izleyebilseydik ya

arkadaşım...sen heralde imkansızı istiyon...

sanırım ama ne güzel olurdu ya lig tv , movie smart , national geographic sonra comedy smart vs vs hepsi BEDAVA hayal gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Vice da hiç düzgün dizi yok bence. Commedy gene iyiydi...

beğenmeyenler 1 ay katlanacak yada paket alacak :)
  • genede iyi hediye vermeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Vice da hiç düzgün dizi yok bence. Commedy gene iyiydi...

beğenmeyenler 1 ay katlanacak yada paket alacak :)

Ben de zaten film paketi var, yanında comedy iyi gidiyordu diye dedim. Diğer dizi kanallarını pek beğenmiyorum açıkçası..
  • arkadaşlar...digitürk kanallarıyla ilgili ufukta gözüken yeni gelişmeler yaşayacakmıyız?...
  • mesajın altına ''istiyorum'' diye ilk cevap yazana 1 haftalık film paketi şifresi hediye edeceğim...
  • quote:

mesajın altına ''istiyorum'' diye ilk cevap yazana 1 haftalık film paketi şifresi hediye edeceğim...

İstiyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utopcuoglu

quote:

mesajın altına ''istiyorum'' diye ilk cevap yazana 1 haftalık film paketi şifresi hediye edeceğim...

şifreni pm attım iyi seyirler :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utopcuoglu

quote:

şifreni pm attım iyi seyirler :))

Teşekkürler...

• arkadaşlar...digitürk moviemax paketine horror versiyonu yakışır...
  • quote:

arkadaşlar...digitürk moviemax paketine horror versiyonu yakışır...

Bak ilk defa doğru bir şey. Yazdın tamami ile katılıyorum.
    Aslında şöyle olabilir.
    Movimax aksiyon &bilim kurgu
    Movimax korku

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

quote:

arkadaşlar...digitürk moviemax paketine horror versiyonu yakışır...

Bak ilk defa doğru bir şey. Yazdın tamami ile katılıyorum.
    Aslında şöyle olabilir.
    Movimax aksiyon &bilim kurgu
    Movimax korku

arkadaşım...radyo televizyon kurumu 24 saat korku kanalına izin vermiyebilir...
  • Digiturk Giriş+Belgesel+Çocuk+SporSever+Şampiyonlar+Spor Extra+Film Kanallarım var paketimde FİLM Paketini yeni aldım
    Bu arada Plus IQ kullanıcısıyım Şimdi bir sorum olucak Film kanalları açık ve Dizimax Vice Kanalı da açık normalmi sizce.?
    Diğer Dizi kanallarım KAPALI almadığım için ama pepsi kampanyasından 1hafta açtırmış o bitti ondan sonra hep açık VİCE
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibirli007

Digiturk Giriş+Belgesel+Çocuk+SporSever+Şampiyonlar+Spor Extra+Film Kanallarım var paketimde FİLM Paketini yeni aldım
    Bu arada Plus IQ kullanıcısıyım Şimdi bir sorum olucak Film kanalları açık ve Dizimax Vice Kanalı da açık normalmi sizce.?
    Diğer Dizi kanallarım KAPALI almadığım için ama pepsi kampanyasından 1hafta açtırmış o bitti ondan sonra hep açık VİCE

Dizimax Vice Kanalı bu ay tüm digiturklulere açık. Digiturk her ay bir kanalını tüm kullanıcılarına hediye ediyor...
  • arkadaşlar...digitürk moviemax paketine science fiction bilimkurgu şifreli özel filim kanalınında açılıp eklenmesini dilerim...Amerikan uzay yapımlarını izlemektende hoşlanıyom...bilgilerinize sunarım forumdaşlarım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kibirli007

Digiturk Giriş+Belgesel+Çocuk+SporSever+Şampiyonlar+Spor Extra+Film Kanallarım var paketimde FİLM Paketini yeni aldım

Dizimax Vice Kanalı bu ay tüm digiturklulere açık. Digiturk her ay bir kanalını tüm kullanıcılarına hediye ediyor...

Hmm Teşekkürler
  • haber paketim olmadığı için bakamıyorum.CNN INT yerine CNN Asia mı gelmiş,öyle deniyor Twitter'da

Eğlence ve yaşam yazıyor kanal bilgi barında,paket değişikliği yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

haber paketim olmadığı için bakamıyorum.CNN INT yerine CNN Asia mı gelmiş,öyle deniyor Twitter'da

Eğlence ve yaşam yazıyor kanal bilgi barında,paket değişikliği yapılabilir

Digiturk'ten CNN International yayınları hakkında açıklama!

Digiturk tarafından yapılan basın açıklamasında, 11 ve 12 Haziran tarihlerinde sosyal mecralarda Digiturk'ün CNN International yayınını engellediği veya yayını CNN Asia kanalına yönlendirdiği yönünde dile getirilen iddialar gerçeği yansıtmamaktadır denildi.

Digiturk'ün yaptığı basın açıklaması şöyle:

CNN kanalı kendi bölgesel yayın politikasını uygulamaktadır. İngiltere de dahil olmak üzere Avrupa'nın pek çok ülkesinde aynı sinyal üzerinden yayın yapan CNN International, günün belli saatlerinde Asya yayınına bağlanmaktadır. Bu durum yalnızca Digiturk için değil, Türkiye ve Avrupa’da yayın yapan diğer platformlar için de geçerlidir. CNN International bölgesel yayın içeriği ile Digiturk 143. kanalda yayına devam etmektedir.

Digiturk olarak platformumuzda yer alan herhangi bir kanalın yayın akışına ve içeriğine müdahale etmek gibi bir yetkimiz ve hakkımız bulunmamaktadır. Kurumsal yönetim ilkelerimiz çerçevesinde böyle bir eğilimimiz de olamaz.
  • haber paketim olmadığından durumun ne olduğunu bimiyorum dediğim gibi.

karışıklık olduysa bile göremedim
  • Ben de meraktan dün haber paketini açtırdım, yabancı kanalların çoğu Türkiye ile ilgili sürekli haberler veriyor, bizim medyadan 10 kat daha iyi. Merak edenlere 4 tl verip açtırmalarını önerebilirim...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.