Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kacanga

Acun Tv 8in yeni logosunu ilkokul öğrencisine yaptırmış galiba. Gerçi öyle olsa bile bundan daha güzel olurdu

Aynısını düşündüm, bu kadar kötü logo olamaz herhalde, kendi yapmıştır tahminim...
  • film kanallarındaki aşk filmleride yapa yalnız izlenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sshyzhe -- 5 Eylül 2014; 12:45:41 >
  • ASLA ALMAYIN DİGİTURK'E SAKIN BULAŞMAYIN SAKIN SAKIN SAKIN !!!

http://forum.donanimhaber.com/m_97142106/f_//tm.htm#97142106
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

ASLA ALMAYIN DİGİTURK'E SAKIN BULAŞMAYIN SAKIN SAKIN SAKIN !!!

http://forum.donanimhaber.com/m_97142106/f_//tm.htm#97142106

hayırdır kardeş nedir seni bu kadar sinirlendiren şey!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    Forumdaki herkesin geçtiği tarifeye geçmek istedim taahhütünüz bitmesine yakın arayın geçirelim dediler.Tamam dedim 2 eylül de taahhütüm bitti o gün bugündür hala oyalıyorlar beni ve böyle bir kampanyamız yok diyorlar.Bana böyle böyle dediniz diyince kayıt oluşturcaz bilmem kaç saat içinde döncekler diyolar her arayışımda böyle her seferinde artık çıldırdım.Kayıt oluşturuyorlar ne arayan var ne soran.Bir de utanmadan sisteme aradık bilgi verdik diye işlem yapıyorlar.

Onu geçtim diyorum başka kampanya önerin madem ona da gidip fahiş fiyatlarr çekiyorlar dalga geçer gibi.Bir türlü çözemediler ve 10 gün önce yayınımı kestiler bir türlü açmıyorlar bütün lig maçlarını kaçırdım bu hafta da kaçırcam büyük ihtimalle.

Sırf şu lig tv için alıyorum şunu ama lanet digiturk ile uğraştırmak beni de babamı da bıktırdı artık.
  • forumda herkesin geçtiği taridfe derken hang tarife bilemedim.

Digitürkten uygun tarifeden yayın almak istiyorsanız taahüt bitimine yakın iptal talebi vereceksiniz. Onlar sizin peşinizden koşarlar. Sizde uygun fiyatlara üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
    Twiterdan mesaj atın geri dönüşü çabuk olur. Müşteri hizmetleri malesef bilgisiz insanlar çogunlukta. Müşteri hizmetlerini arayıp takım liderleriyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Onlar sorunlarınızı daha çabuk çözerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcdlmlt -- 11 Eylül 2014; 22:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

forumda herkesin geçtiği taridfe derken hang tarife bilemedim.

Digitürkten uygun tarifeden yayın almak istiyorsanız taahüt bitimine yakın iptal talebi vereceksiniz. Onlar sizin peşinizden koşarlar. Sizde uygun fiyatlara üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
    Twiterdan mesaj atın geri dönüşü çabuk olur. Müşteri hizmetleri malesef bilgisiz insanlar çogunlukta. Müşteri hizmetlerini arayıp takım liderleriyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Onlar sorunlarınızı daha çabuk çözerler.

Valla dostum teklif biriminde de çok bilgisiz var bana kalırsa müşteri hizmetleri müşteri odaklı olduğu için çözüm üretmeye çalışıyorlar ama teklif birimi mi asla sakın ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

forumda herkesin geçtiği taridfe derken hang tarife bilemedim.

Valla dostum teklif biriminde de çok bilgisiz var bana kalırsa müşteri hizmetleri müşteri odaklı olduğu için çözüm üretmeye çalışıyorlar ama teklif birimi mi asla sakın ha

aynen müşteri temsilcileri sorunları çözmeye çalışoyorlar ama ellerinde pek yetkileri yok. Yardımcı olmak isteseler bile olamıyorlar.(bazıları hariç tabi daha yetkili temsilciler de var)

Bu arada digiye yeni hd kanallar gelirmi acaba. Malum 4A uydusu hizmete girecek digide olmayan bazı hd kanallar gelecek. Diginin bir atağa kalkması gerek

• Geçen hafta Lig TV HD açıktı sonra Cuma günü kapandı. HD paket almamış olmama rağmen...

Bu durumu yaşayanlar oldu mu?

Türksat Digiturk, LigTV + Spor Extra üyesiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Geçen hafta Lig TV HD açıktı sonra Cuma günü kapandı. HD paket almamış olmama rağmen...

bazen böyle durumlar olabilir. normal bir durum. türksatta HD test aşamasında olduğu için olmuştur.
    bu arada ben eutelsat kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Geçen hafta Lig TV HD açıktı sonra Cuma günü kapandı. HD paket almamış olmama rağmen...

bazen böyle durumlar olabilir. normal bir durum. türksatta HD test aşamasında olduğu için olmuştur.
    bu arada ben eutelsat kullanıyorum.

Anladım hocam. Bari Cuma değil de pazartesi kapansaydı maçlara hd bakardım
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var bu türksat üzerinden digitürk kutusu ile maçları izliyorum buraya kadar sorun yok ancak bu kanal d, show, atv gibi kanallar devamlı gidip geliyor mesela kanal d günlerdir yok, uydu alıcısının ayarlarına giridğimde sinyal seviyesi % 35 civarlarında gösteriyor, arasırada sinyal seviyesi düşük uyarısı alıyorum. kaç kere desteği aradık ancak kutu değişti ama nafile bize söylenen arka komşumuz wi-fi alıcısı ile internet kullanıyor onun yüzünden oluyor... Birde söyle bir şey var aynı lnb den 3 kişi ortak kullanıyoruz diğer kutularda sorun yok bir tek bizde var sorun.

Birde bir diğer sorum bu kutuyu değiştirsek mesela next in kart girişli bir kutusunu alsak ve digitürkün kartını taksak yine maçları izleyebilitmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 16 Eylül 2014; 18:07:57 >
  • A Spor ve A Spor HD,bu gece 88.kanalda yayında...
  • Türksat 4a'ya eklenecek olan HD kanalların bir kısmı kısa sürede digiturk eutelsat 7 dereceye gelecek .hatta kanal d hd gibi guzel gelişmeler de olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

A Spor ve A Spor HD,bu gece 88.kanalda yayında...

S.A HABERİ NERDEN ALDINIZ DİGİTÜRK 88 KANALA GELECEĞİNİ
  • Rakip forumdakilere göre bu gece Kanal D HD de başlıyormuş. Eğer bir aksilik olmazsa 24 ve 324. kanallarda başlıyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BillCipherDude

Rakip forumdakilere göre bu gece Kanal D HD de başlıyormuş. Eğer bir aksilik olmazsa 24 ve 324. kanallarda başlıyormuş.

S.A DİGİTÜRKTEMİ 24 .VE 324. KANALDA BAŞLAYACAKMIŞ KANAL D HD
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Rakip forumdaşlar doğruyu söylüyorsa evet. Oraya yerleşecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BillCipherDude

Rakip forumdaşlar doğruyu söylüyorsa evet. Oraya yerleşecek.

RAKİP FORUMDAŞLAR NERDE YAZMIŞLAR BUNU KOPYALARMISIN
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.