Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kanaltürkten haber varmı yok heralde yalan oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcdlmlt -- 1 Eylül 2014; 12:08:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    Kanal kurulum yaptim tv 8 geldi fakat kanallar eksik galba normalde kactane kanal olmasi lazim

• Kanaltürk gelmedi daha. Öğlen12'den önce gelmezse Kanaltürk'ün gerçek yüzü ortaya çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BillCipherDude -- 1 Eylül 2014; 9:11:42 >
  • bende kolay kurulum yaptım biraz önce 293 kanal çıktı.
    Tv8 hd kanal 29 da da çıkıyor. Kanal 329 da da çıkıyor.

• kanaltürk hd yalan olacak gibi hiçbir hareketlenme yok. Test kanallarında hd test var ama hangi kanal olduğu belirsiz.
    Belkide türksatla beraber gelir ama çok alakasız olur.

• digi kanali da kapanmış sızdede oylemi movimexx 10.39 yazıyo kanalda bi çalışma var heralde
  • şuan digi kanalı açılmıştır. Çalışma değilde yeni film o saatte başladığından yazıyordur.
    Bu ay hediye olan kanal mmx comedy film kanalı.

• hey ay film dunyamızdan bir kanal hediye diye duyuru geçiyo logonun yaninda şimdi canlı desteğe yazıyorum kanalturk için
  • evet sorun iyi olur. Bizede haber vermeyi unutmayın.
    Buarada digi kanalı açıldı diğilmi sizdede. 9. Kanalda hd olarakta izleniyor.

• evet izleniyo şuan tv 8 hd haberi yok müşteri temsilcisinin daha konuşuyorum bakalım kanaltürk için ne diycek acaba
  • bu nasıl müşteri temsilcisi birşeyden haberleri olmuyor. Tv8 bilmiyorsa kanaltürk ü hiç bilmez.

• tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    makarayla gün geriyolar hemen servise atıyolar topu klasık türk filmi gibi kanal kurulumda kaç kanal çikmalı toplam acaba
  • Ve Kanaltürk HD yalan oldu. Koyun gibi Türksat'ı bekleyecekler. Bi kere de şifreli yayın yap, dünyanın sonu mu?!

EDİT: Sözümü geri alıyorum. 11667 V 30000 frekansında çalışmalara başlanmış. Demek ki bir aksilikten dolayı biraz geç geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BillCipherDude -- 1 Eylül 2014; 11:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilka

makarayla gün geriyolar hemen servise atıyolar topu klasık türk filmi gibi kanal kurulumda kaç kanal çikmalı toplam acaba

eğer internet bağlantısı yoksa digi kutuda ve hd üyelik varsa 293 tane toplam kanal çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BillCipherDude

Ve Kanaltürk HD yalan oldu. Koyun gibi Türksat'ı bekleyecekler. Bi kere de şifreli yayın yap, dünyanın sonu mu?!

belliydi ama diğer forumlarda kesin deniyordu kanalı arayıp sormuşlardı. ama türksata gelirse digiyede gelir inşallah. çünkü kanaltürkün sd yayını çok berbat.
  • tv8 kesintisiz hd yayına başladımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

tv8 kesintisiz hd yayına başladımı.

Aynen, dün gece 00:00 itibarıyla yayın başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

quote:

eğer internet bağlantısı yoksa digi kutuda ve hd üyelik varsa 293 tane toplam kanal çıkar.

internet bağlantısı varsa kaç tane olur ayrıca internetle nasi bi alakası varkı

not. temsilciyle konuştum kanaltürk hakkında bi bilgi yok deniyo...
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Neyse ki evet. TV8'e helal olsun. Görüntü cam gibiymiş. Az sonra da Kanaltürk HD gelir. Çalışmalara başlamışlar 11667 V 30000'de.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

quote:

internet bağlantısı varsa kaç tane olur ayrıca internetle nasi bi alakası varkı

not. temsilciyle konuştum kanaltürk hakkında bi bilgi yok deniyo...

digi kutuda internet bağlantısı olduğu zaman interaktif kanallar çıkıyor. kanal 555 falan bankacılık işlemleri veya bazı başka kanallar bende tam bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.