Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MavericKFive

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk ne zaman avrupanın kaliteli televizyon kanallarıyla anlaşıp şebekeye ekleyecek merak ediyorum...

Avrupanın kanallarını eklese nolacak arkadaşım. Türk kanalları az mı geldi. İtalyanca, Fransızca, Almancanı mı geliştireceksin. Merak ettim açıkçası. Böyle boş boş istekler yerine kanallar yayın kalitelerini artırsınlar. İçeriklerini zenginleştirsinler.

aynen katılıyorum
  • arkadaşlar...digitürk şebekesinin avrupa televizyonlarını eklemesini istediğimin sebepi sansürsüz yayın yapıyor gözlerimi şenlendiriyor...türkiye televizyonlarıysa sansürlü yayın yaparak beni fena halde kızdırıyor...
  • quote:

arkadaşlar...digitürk şebekesinin avrupa televizyonlarını eklemesini istediğimin sebepi sansürsüz yayın yapıyor gözlerimi şenlendiriyor...türkiye televizyonlarıysa sansürlü yayın yaparak beni fena halde kızdırıyor...

İçeriğini anlamadıktan sonra gözlerini şenlendirse nolur arkadaşım. Ben o dilleri ana dilim gibi biliyorum diyorsan o başka. Zaten sansürsüz bir şekilde o kanalları izlemek istiyorsan birkere yanlış platformdasın. Alacaksın kendine paylaşımlı bir uydu cihazı ondan sonra istediğin kadar şenlendir kendini. Yani bilmiyorum sizin bu istekleriniz bana çok anlamsız ve gereksiz geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

quote:

arkadaşlar...digitürk şebekesinin avrupa televizyonlarını eklemesini istediğimin sebepi sansürsüz yayın yapıyor gözlerimi şenlendiriyor...türkiye televizyonlarıysa sansürlü yayın yaparak beni fena halde kızdırıyor...

İçeriğini anlamadıktan sonra gözlerini şenlendirse nolur arkadaşım. Ben o dilleri ana dilim gibi biliyorum diyorsan o başka. Zaten sansürsüz bir şekilde o kanalları izlemek istiyorsan birkere yanlış platformdasın. Alacaksın kendine paylaşımlı bir uydu cihazı ondan sonra istediğin kadar şenlendir kendini. Yani bilmiyorum sizin bu istekleriniz bana çok anlamsız ve gereksiz geliyor.

arkadaşım...evimizde zaten next pandora paylaşımlı uydu alıcı mevcut üstelik iptv üzerinden avrupanın çeşitli televizyonlarınıda seyrediyorum...biraz ingilizcem ve almancam mevcut içeriğini anlamaya çalışarak idare ediyorum...
  • 89. Kanala idman azarbaycan eklendi

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sshyzhe

89. Kanala idman azarbaycan eklendi

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler

açılmıyor , paket üyelik istiyor çok saçma değilmi üyelik istemesi böyle eklese ne olcak eklemese ne olcak
  • Discovery World yalan oldu heralde eklenmediğine göre
  • 98. kanaldaki dream türk benim cihazda görünmüyor. gitmiş yani.

dream türk çıkarıldı mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 19 Haziran 2014; 13:23:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

98. kanaldaki dream türk benim cihazda görünmüyor. gitmiş yani.

dream türk çıkarıldı mı acaba?

çıkalı 1 ay oluyorr
  • sshyzhe kullanıcısına yanıt
    iyi halt etmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Discovery World yalan oldu heralde eklenmediğine göre

Harbiden yalan oldu, zaten yazmıyordu hiç bir yerde, birileri sağlam atış yapıyor :)
  • 386. history channel hd, 376 sports tv hd cihazın fişini takıp çıkarınca gitti, nedir bu saçmalık history channel hd yoksa bi manası yok digiturk'ün
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaesthesia

386. history channel hd, 376 sports tv hd cihazın fişini takıp çıkarınca gitti, nedir bu saçmalık history channel hd yoksa bi manası yok digiturk'ün

Sinyal alamamıştır, tekrar taratın ya da fişi çıkarıp takın.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

quote:

Orijinalden alıntı: synaesthesia

386. history channel hd, 376 sports tv hd cihazın fişini takıp çıkarınca gitti, nedir bu saçmalık history channel hd yoksa bi manası yok digiturk'ün

Sinyal alamamıştır, tekrar taratın ya da fişi çıkarıp takın.

düzeldi çok teşekkürler.
  • 188 deki history hd de gitmiş depo savaşlarını da izletmiyecekler bize

• Tüm kanallar çekiyor ama playboy tv sinyal yok diyor ne yapmam lazım
  • green82 kullanıcısına yanıt
    188 - history hd şuan yayında.. sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perp -- 20 Haziran 2014; 21:39:34 >
  • Bu İdman TV neden hala Spor paketine geçmedi arkadaşlar, bilen var mı ?
  • siteye tüketici şikatet bölümü eklenmiş

https://tuketicisikayet.digiturk.com.tr/
  • ozgun23 O kullanıcısına yanıt
    İdman TV, Dünya Kupasından sonra aktif olacakmış. 1.ağızdan aldığım bilgidir. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.