Facebook Herse Açık paylaşımların Beğenilere kapatılması
13 Cevap11201 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

225 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:47:29 

Merhaba arkadaşlar,

Facebookta herkese açık gönderilerimi başkaları yani herkes beğenebiliyor. Ben bunu kapatmak istiyorum. aradım taradım epey kurcaladım yok kapatamıyorum, kafayı yicem. Bi sebepten herkese açık bişeyler paylaşmak istiyorum fakat bunlara arkadaşım veya arkadaşımın arkadaşları haricindekilşerinde beğenmesini istemiyorum. lütfen rica ediyorum bir bilen yardımcı olsun

SONY VAIO SVE1712W1E
Intel® Core™ i7 işlemci, Intel® Core™ i7-3632QM İşlemci, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile, 2,20, Turbo Boost ile 3,20'ye kadar, DVD SuperMulti ile Blu-ray Disc™ ROM, Full HD

2009 Dizel Ford Focus Titanium X Gümüş

193 Mesaj
24 Ocak 2013; 13:26:40 

ben bilmiyorum nasıl kapatıldığını ama şahsen ne kadar kişi beğenirse o kadar hoşuma gidiyor. o yüzden kapatmayı düşünmüyorum..

95 Mesaj
24 Ocak 2013; 18:54:13 

quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

Merhaba arkadaşlar,

Facebookta herkese açık gönderilerimi başkaları yani herkes beğenebiliyor. Ben bunu kapatmak istiyorum. aradım taradım epey kurcaladım yok kapatamıyorum, kafayı yicem. Bi sebepten herkese açık bişeyler paylaşmak istiyorum fakat bunlara arkadaşım veya arkadaşımın arkadaşları haricindekilşerinde beğenmesini istemiyorum. lütfen rica ediyorum bir bilen yardımcı olsun

ayarlardan gizlilik ayarlarına girip 'ileride paylaşacağın gönderileri kimler görebilir'i değiştirmen gerekiyor. ancak maddede belirttiği gibi, sadece ileride paylaştıklarını değiştirebileceksin, geçmişte paylaştıkların herkese açık şekilde kalacak.

225 Mesaj
24 Ocak 2013; 21:31:59 

quote:

Orijinalden alıntı: klavye86

Benim kastettiğim herkese açık gönderileri kapatmak değil. Herkese açıkken arkadaşlarım haricindekilerin beğenmesini engellemek.

quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim48

ben bilmiyorum nasıl kapatıldığını ama şahsen ne kadar kişi beğenirse o kadar hoşuma gidiyor. o yüzden kapatmayı düşünmüyorum..

:) evet insan beğenilmek ister fakat eğer paylaştığınız birşeyi sadece birilerinin görmesini istiyorsanız ve eski kız arkaaşlarınızdan biri üstüne alınıp beğeniyorsa sıkıntı olabiliyor:)

SONY VAIO SVE1712W1E
Intel® Core™ i7 işlemci, Intel® Core™ i7-3632QM İşlemci, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile, 2,20, Turbo Boost ile 3,20'ye kadar, DVD SuperMulti ile Blu-ray Disc™ ROM, Full HD

95 Mesaj
25 Ocak 2013; 0:33:01 

quote:

:) evet insan beğenilmek ister fakat eğer paylaştığınız birşeyi sadece birilerinin görmesini istiyorsanız ve eski kız arkaaşlarınızdan biri üstüne alınıp beğeniyorsa sıkıntı olabiliyor:)

beğeniyi kapatabildiğini sanmıyorum. en kötü yorum yazmalarını engelleyebilirsin :/

225 Mesaj
26 Ocak 2013; 0:05:01 

Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin. Kafayı yicem, bulamadıkça sinirlerim oynuyor. Bazılarına bakıyorum, beğenme ve yorum yapma kapalı ama ben yapamıyorum.

SONY VAIO SVE1712W1E

37 Mesaj
28 Ocak 2013; 18:20:27 

Durumu Paylaştıgında Orda Dünya Cıkar O Dünyaya Bas Ve Seceneklerden Yap :S

0

Ekteki dosya (1)

505 Mesaj
30 Mart 2013; 14:33:44 

ben de arkadaş listesini gizleme ayarını bulamadım, bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

44 Mesaj
13 Ekim 2013; 2:21:03 

bu eskiden oluyordu ama artık yok sanırım. bilen varsa yardımcı olursa seviniriz...

44 Mesaj
13 Ekim 2013; 2:24:33 

quote:

Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin. Kafayı yicem, bulamadıkça sinirlerim oynuyor. Bazılarına bakıyorum, beğenme ve yorum yapma kapalı ama ben yapamıyorum.

işte onlar eskiden yapanlar sanırım. yani tema değişmeden önce yaptıkları için şimdi tema değişmiş olsada aynı şekilde devam ediyorlar kullanmaya. o zamanlar bir ayar vardı ordan yapılıyordu ama şimdi o ayar kayboldu. bende çok aradım bulamadım. fotoğraflar mesela gizliliği herkese açık olsada arkadaşın olmayanlar tıkladığında beğen tuşu ve kaç kişinin beğendiği bilgisi onlara görünmüyordu

1 Mesaj
1 Aralık 2013; 20:49:56 

bende uzun süredir bunun yani herkese açık paylaşımların başkasının tarafından beğenilmemesi gibi bi durumun olacağına inanıyordum ve buldum cevabını.... takipçileri iptal etmen gerekiyor ve arkadaşlarından başka kimse durumlarına beğeni yapamıyor :) saygılarımla umarım iş görür

3 Mesaj
3 Aralık 2013; 17:56:56 

Benim bildiğim facebook ile ilgili paylaşımlar gizlilik ayarlarından kapatılabiliyor

90 Mesaj
3 Aralık 2013; 19:32:48 

Arkadaşlar bu Facebook'ta son zamanlarda saçma sapan önerilen gönderi adı atında sayalar yayınlanmakta. Bu sayfaları beğenmedim bakmadım bile fakat son derece rahatsız etmekte. Nasıl engellerim bilen varmı acaba?

71 Mesaj
2 Haziran 2014; 12:33:46 

6 ay geçmiş konu açılalı ama belki birine yine lazım olur arkadaşlar hariç herkesin beğenmesini kapatmak için takipçileri kaptmanız gerekiyor. Ayarlar - Takipçiler - Kısmını Arkadaşlar olarak değiştirirseniz herkese açık gönderilerinizi arkadaşlarınız hariç hiç kimse beğenip yorum yapamaz..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Facebook » Facebook Herse Açık paylaşımların Beğenilere kapatılması
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391