Şimdi Ara

Dead Island: Riptide İçin İlk Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Dead Island ilk tanıtıldığında özellikle CGI videosu ile büyük iz bıraktı ve tanıtımın bir oyun için ne kadar önemli olduğunu bizlere hatırlattı. Bekleneni pek de karşılayamayan Dead Island'ın ardından, standalone genişleme paketi Riptide duyuruldu ve ilk oynanış videosu ile karşınızda.

Pre-Alpha görüntülerden oluşan oynanış videosu, oyunda karşılaşacağımız yeni mekanikleri  oyunculara aktarıyor. Neler farklı, neler aynu? Yorumlar sizin.

• ilk oyuna göre daha etkiliyici bir oyunla karşılaşıcaz galiba umarım öle olur ilk oyun beni pek tatmin etmemişti

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafiklerde hiç bir değişiklik yok, oynanış aynı. Bir konusu değişmiş okadar alınıp oynanacak oyun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

Grafiklerde hiç bir değişiklik yok, oynanış aynı. Bir konusu değişmiş okadar alınıp oynanacak oyun değil.

Kardeşim sol altta PRE-ALPHA yazıyor. Bilmem anlatabildim mi.

• Oyun alfa ve xbox sanırım.

1. oyunu defalarca keyifle oynamış biri olarak şunu söyleyim, bu oyun biraz kolay olmuş. Yani 10 tane zombinin arasından sağ çıkmak mı :) 1. oyunda bu çok zordu, resmen plan yapmak zorundaydık.
    2. Oyun da grafik falan aramıyorum, 1. oyunun grafikleri iyiydi, önemli olan hikaye, zombiler ve bir sürü mekan..
    3. Heyecanla bekliyoruz ama bu kadar kolay olması sanırım oyunun yapımcılarının aldığı zorluk tepkisinden.

• heyecanlandım :)

• Ben gayet güzel buldum şuan alabilirim oyunu.İlk oyunu rackla oynasamda 2. oyunu orjinal alacağım.Türkçe çıkma şansı olsa çok sevinirdim.Birde şunu anlayamadım ben.İlk oyundaki karakterlerimiz helikoptere binip adadan uzaklaşıyorlardı ama bu oyunda şunu anladımki helikopter kazası yapıp başka bir adada esirmi kalıyorlar?Yada bu oyunun ilk oyunla bağlantısı yokmu varmı?

• Acaba neden hala bi önceki oyundaki karakterler var ? merak ettim :D
  • ilk oyundan hiç bir farkı yok oynanış hariç karakterlerde aynı şekil ve ruhsuzluğa sahip robot gibiler buda oyundan kopmaya sebeb oluyo bambaşka bir tasarım bambaşka bir ada canlı karakterler olmalıydı

• youtubeda da demişler burada da demişler
    nerdeyse hiçbir gelişme yok. dead island'ın bir dlc'si gibi.

• Yav insan yikilmis birine balta mi atar...?.Hic erkekce diyil...
  • Sıgınak olayını sevdim benim anlamadığım o telleri döşemiş o bombaları kurmuş yinede birden zombiler nasıl girdi ya teller dayanıksız yada hiç sabit duran silahları kullanmadı. Gece gündüz döngüsü varsa bu oyunda of süper olur :)

• eski oyun gibi hiçbir fark yok göstergeler bile aynı komik bir durum keşke adı DLC olsaydı en azından insanlar gülmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 24 Ocak 2013; 17:31:11 >
  • ARKADAŞLAR PRE-ALpha farkettiyseniz.
  • ilk oyunun kopyası resmen böyle olacaksa oynanmaz zaten ilk oyunda rezaletti
  • Farketteyseniz haberde "standalone genişleme paketi " deniyor. Yeni oyun değilki...

• ak 47 yi değişik doldurur
  • dlc dediğin böyle olur arkadaş... en azından yüklemede sıkıntı çekmeyiz.. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.