Şimdi Ara

Galaxy s3'te sürekli çıkan uygulama reklamlarını engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonuma sürekli çeşitli uygulama reklamları geliyor: Baidu Search , Youni Sms gibi çince programlar.
    İşin ilginç yönü ben bu programları yüklesem bile reklamlar gelmeye devam ediyor.
    Android market de reklam gönderiyor ama daha az. Ben bu reklamları nasıl engelleyebilirim yok mudur bir yolu ?
    Artık sinir olmaya başladım her dakika çıkıyor çünkü.
    Rootlama gibi işlemler okuyorum sürekli yine bir yol bulamazsam root felan yapacağım fakat ugraşmak istemiyorum kaldı ki root yaparsam reklamları engeleyebilecek miyim onu da bilmiyorum.

İkincisi ben navigasyonu hiç kullanamadım nerede açsam. " Google Haritalar Bu konumda Kullanamıyor. " yazısı çıkıyor.
    Sonra yazının altında yol tarifleri al veya iptal et seçenekleri çıkıyor. Bunun sebebi nedir ?

• 1) saçma sapan uygulamalar böyle reklamlara sebep olabiliyor. uygulamayı yükledikten sonra açtığınız zaman size reklam teklifi sunuyor eğer yes derseniz telefonunuza sürekli reklam yollar. yani genelde uygulama kaynaklı olur. reklamların gelmeye başladığı zaman yüklediğiniz uygulamayı silin. emin değilseniz son yüklediğinizden sile sile başa gelin.
    bu da çözüm olmazsa wipe yapmayı deneyin.

2) ben o haritaları hiç kullanamadım daha igo primo yu tavsiye ederim.
  • Bir kaç uygulamayı sildim reklamların ikisi artık çıkmamaya başladı en son bir tane kaldı o da gitmezse yine wipe yapmayı felan denerim.
    Dediğiniz programı da şimdi indiriyorum. teşekkürler.
  • 2. sorunuzun cevabını vereyim.
    Google maps navigasyonu orjinal yazılımla Türkiyede kullanılamıyor. Ama ekstra bi program yükleyerek kullanabiliyosunuz tabi internetinizin olması lazım bunun için. Gps ile bulup haritayı internetten yüklemesi gerekiyor çünkü. İnternetsiz harita navigasyon için sygic igo gibi navigasyon yazılımları gerekir. bunlarda türkiye haritaları zaten yüklü olarak geliyo. Ama ben navigasyon olarak google maps in haritalarını kullanıyorum daha ayrıntılı geliyo. Sonuçta binaları falan görebiliyosunuz.
    Ancak eğer Ankara-İstanbul-İzmir den birisinde ikamet ediyosanız Yandex maps i şiddetle tavsiye ederim. İnternetiniz var ve mobil veriden yana sıkıntınız yoksa tek geçerim. Panaromalar muhteşem :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.