Şimdi Ara

Power FM'de Çalan Şarkılar (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
61
Favori
147.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ara çok çalıyor. Nakaratında Kız söylüyor devamında saksafon çalıyor. Hareketli ama çok da değil ismini bulamadım sarkının
  • Şarkıyı buldum şans eseri :D

• şu arkadaşlar birkaç gündür power fm de denk geldiğim bir şarkı var goon & links in open crib albümünden robin thicke adlı şarkısının müziği ama bir kadın söylüyor kaç gündür arıyorum shazam bana o albümü gösteriyor ama şarkı o değil ve sadece power fm de dinledim delirdim şu şarkıyı bulucam diye bir el atarsanız çok sevinirim :D
  • Opus life is life şarkısının süper bir remixi ya powerda ya da metroda çalıyor bu aralar ama power fm olması lazım. Bilen arkadaşlar lütfen yardım
  • emossemoss E kullanıcısına yanıt
    kardeşim bende uğraşıyorum bulmak için ama yok bulursan link veya şarkıyı paylaş benimlede ben bulursam koyucam buraya...
  • Yahu bir şarkı var
    İki uç defa anca denk geldim.

Baby i want you. Baby i need yolu. Remix olması lazim. Bayan söylüyor. Yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ma_ce_racı -- 30 Eylül 2014; 17:42:00 >

• 40 dakika kadar önce power fmde denk geldim şarkıya. %99 in the sky diyordu ve sky uzataraktı biraz sıkaaaay ayyyy diye devam ediyordu söyleyen kadındı. Umarım anlatabildim. Rihanna değil. Teşekkürler şimdiden.
  • Shoote® kullanıcısına yanıt
    A Sky Full Of Stars
    Coldplay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

40 dakika kadar önce power fmde denk geldim şarkıya. %99 in the sky diyordu ve sky uzataraktı biraz sıkaaaay ayyyy diye devam ediyordu söyleyen kadındı. Umarım anlatabildim. Rihanna değil. Teşekkürler şimdiden.

Bu olabilir mi?
    http://www.youtube.com/watch?v=OJGUbwVMBeA

• İkisi de değil arkadaşlar. Şarkıyı son anda duydum ekrana baktığımda kesik kesik şarkı adı geçiyordu ama tam baktığım an bitti. In ve sky gördüğümü hatırlıyorum bir de şarkıcı ya da grup her ne ise sanki K harfi ile başlıyordu adı. Tam emin değilim ah tekrar keşke çalsa. Teşekkür ederim cevaplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoote® -- 3 Ekim 2014; 17:31:27 >
  • Aradığım şarkıyı buldum arkadaşlar,hoşunuza gider belki.
    http://www.youtube.com/watch?v=yluv3Gxw3Hk
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.