Şimdi Ara

Iphone imin net paketi ile PC den baglanmak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim AVEA sinirsiz net paketim var Ve bu paketle kablo veya baska bir yontemle bilgisayarimdan da baglanmak istiyorum. Telefonum Iphone ancak bulamadim nasil oluyor.

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi kandiler.Ayarlarda kişisel erişim noktası var oradan wi-fi yada kablolu bir şekilde bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.
  • usb tethering yapacaksın google da arat bulursun.
  • Kablo ile yapıyorum bende bu dediğini. Teli pcye kablo ile bağla, hücresel ağı aç sonra ayarlarda kişisel erişim noktası var onu aç sana sorucak wifi bluetooth açıyımmı diye ordan onay verip açıcaksın zaten. Bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cail.lou -- 23 Ocak 2013; 15:49:14 >
  • Herkese cok tesekkur ediyorum. Hallettim ve giriyorum. Cok tesekkurler. 96 kbps ye dustugum icin biraz yavas ama olsun.

• Ayarlardan Kişisel Erişim Noktası denilen kısımdan wifi veya kablolu bağlantı kurarak (ve istersen kuracağın wifi ağına şifre koyarak) telefon aracılığı ile bilgisayardan internete bağlanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonus

Ayarlardan Kişisel Erişim Noktası denilen kısımdan wifi veya kablolu bağlantı kurarak (ve istersen kuracağın wifi ağına şifre koyarak) telefon aracılığı ile bilgisayardan internete bağlanabilirsin.

Cok tesekkur ediyorum , yaptim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.