- x
iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...
229 Cevap72894 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2581 Mesaj
23 Ocak 2013; 12:38:29 

Ayarlar > Wi-Fi > On/Off tuşu malesef çalışmıyor.(Pasif durumda soluk gri şeklinde.)

5.1 surumu varken wıfı acıp kapatabılıyordum lakın hıc bır ag bulmuyordu sımdı 6.1 yukselttım sımdı wıfı yı elınle acamıyorum. soguk grı seklınde saga sola kaydıramıyorum ....

http://postimage.org/image/6tzd4ck5h/

0

yardımlarınız ıcın tesekkur eden vısor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visor -- 23 Ocak 2013; 12:43:25 >

visor dan alisveris yapanlar

570 Mesaj
23 Ocak 2013; 12:39:57 

ayarlar genel sıfırla ağ ayarlarını sıfırla yapın dün bir arkadaş böyle çözmüştü

248 Mesaj
23 Ocak 2013; 12:46:06 

@gokooo hocamında dediği gibi önce ayarları sıfırlamayı deneyin eğer olmazsa restore yapabilirsiniz. :)

2415 Mesaj
23 Ocak 2013; 12:51:20 

Ne ağları sıfırlamak ne de restore işe yarıyor. Babamdan biliyorum çünkü.. 6.0.1 yükledik ardından bu sorun nüksetti..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ocak 2013; 12:59:27 

Herkeste bu sorun var buzdolabina koyup sonuc alan var ama tekrar bozuluyormus malesef .
6.1 de belki duzelir sorununuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:19:04 

Sorun, yazılımın entegre ayarlarını bozmasından kaynaklanıyor. Tek çözüm swap :)

2581 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:47:32 

http://www.youtube.com/watch?v=5phuLEPUm9o

adam buzluga koydu yarım saat sonra duzeldı ...

deyecek olan vısor

1564 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:58:04 

quote:

Orijinalden alıntı: visor

http://www.youtube.com/watch?v=5phuLEPUm9o

adam buzluga koydu yarım saat sonra duzeldı ...

deyecek olan vısor

sorun donanımsal

garantili cihaz ise yenisi ile değişir

benimde başıma geldi

garantisiz cihazdı burada tamire verdim yapamadılar

buzluğa koyarken mutlaka kuru bir poşet ile birlikte koy

malum hava soğuyunca buhar içerdiğinden nemlenme yapar bide sıvı teması sorunu olmasın

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2581 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:22:09 

buzluga koydum bı posete koyup ..30 dk sonra cıkardım posetınden telı actım

wıfı calısıyor .. 15 dk nete gırdım ersey guzel baska bı odaya gıttım sınyal dustu tabıkı gerı geldım wıfı cıhazın yanına sınyan arıyor arıyor bulamadım ag .. bende kapatıp acayım dedım kapattım actım ıphonu yıne eskı halıne donmus :(((

wfı oldugu yer yıne grı renk olmus ...yuardakı foto gıbı olmus

nasıl cozecegını bılmeyen vısor

225 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:21:15 

Ayni sorun ablamin 4s'de de mevcut. Google'da aramama ragmen cozum bulamiyorum.
Denedigimiz yontemler;
-Ag ayarlarini sifirladik
-Restore ettik
-Cihazi sifirladik

Hala cozum ariyoruz.

Since 2005

273 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:37:20 

benim de bir arkadaşın başına gelmişti durup dururken. yabancı forumlar da dahil olmak üzere birçok yerde araştırdım. malesef sorun donanımsal. buzdolabına koyma yontemi kısa bir süre sorunu düzeltiyor sonra eski haline geri donüyor. wifi modülünün değişmesi gerekiyor. garantisi yoksa max 100 tl ye yaptırırsınız diye düşünüyorum. geçmiş olsun.

891 Mesaj
23 Ocak 2013; 21:22:01 

yazılım nasıl donanımı bozabiliyor anlamıyorum

906 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:39:22 

DOnanımsal. ipad basebandı atınca nasıl bozuyorsa onun gibi birşey oldugunu düşünüyorum 6.1 de düzelir inşallah

2580 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:59:03 

bende de aynı soru
tüm tavsiyeleri yağtım
olmadı

6.1 bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DUYURU;
Avatarımdaki Mustafa Kemal Atatürk ve Fenerbahçeye hakaret edenler, ceza almam gerekse de, en sert şekilde cevaplanacaktır.

2581 Mesaj
23 Ocak 2013; 23:17:18 

6.1 de duzelecegine dair bi beklenti var galiba

teli cekmeceye koyup bekleyecek olan visor

1564 Mesaj
24 Ocak 2013; 17:56:10 

quote:

6.1 de duzelecegine dair bi beklenti var galiba

teli cekmeceye koyup bekleyecek olan visor

olay her ne kadar yazılımsal görünüyor olsa da donanımsaldır

yoksa buzdolabına girip çıkınca nasıl düzelsin

benim cihazımda aynı anda yakınlık sensörünün çalışmaması ve normale göre biraz fazla ısınma sorunu da baş göstermişti

senin cihazaında varmı böyle bir sorun

ben burda bi yere vermiştim tamir için 150 lira istemişti ama yapamamıştı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2581 Mesaj
25 Ocak 2013; 6:42:42 

https://selfsolve.apple...rantyDynamic.do?newid=y

adresınden serı numarasına baktırdım ve sonuc

0

sımdı kımı arasan kıme gıtsem devletımızden yardım bekleyen vısor:(

2737 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:39:39 

Kısa süre önce benim de başıma geldi, genpaya verdim.0 cihaz verdiler.

Gran Turismo 6

3399 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:58:17 

quote:

https://selfsolve.apple...rantyDynamic.do?newid=y

adresınden serı numarasına baktırdım ve sonuc

0

sımdı kımı arasan kıme gıtsem devletımızden yardım bekleyen vısor:(

Bizim ülkemizde malesef uluslararası garantisi bir iphone'da geçmiyor,amerikada orda burda bir ülkede tanıdık varsa ona kargolayın o değiştirtsin,17 nisana kadar vaktiniz var,büyük bir ihtimal yenisini verirler,ama ozamanda onu burda tekrar imei kaydettirmeniz gerekecek,apple store türkiyeye açılmadan bu sorun düzelecek gibi değil,yazılım güncellemesiyle çözülebilecekmiş gibi durmuyor,tamir işini yapan varmı bilmiyorum,izmirde okadar kapsamlı tamirci ben bilmiyorum,vallahi ne yaparsın bilmiyorum visor işin sakat bu haliyle satsan kim wifi sorunlu 4s alır orasıda muamma

22 Mesaj
13 Şubat 2013; 17:33:50 

Benim de İphone 4ste de aynı problem vardı, her yolu denedim sorun düzelmedi, sonra service gönderdim yenisini gönderdiler.

3 Mesaj
18 Mart 2013; 0:52:46 

arkadaşlar bende 4s var.. yazılım güncelledikten sonra aynı sorun bendede oldu... ama sorunu çözdüm... sorun ne yazılımda nede donanımda ....

sizden ricam bu düzeltme yolunu her yerde paylaşmanız ve diğer arkadaşlarında bu illetten çok pratik şekilde kurtulmalarını sağlamanız...

SORUNUN ÇÖZÜMÜ :

telefonunuza ilk önce bir flash ışıgı programı indirin ve flash ışık programını çalıştırarak tüm şarjını bitirin.

Telefonunuzun bataryası bittikten sonra 1 gün boyunca hiç açmayın ve şarj etmeyin...

1 gün sonunda telinizi şarj etmeye başlayın ve telinizi açın...

wifi nin çalışır hale geldiğini göreceksiniz...

HERKES PAYLASSIN BU ÇÖZÜMÜ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinquer -- 18 Mart 2013; 0:56:56 >

3 Mesaj
18 Mart 2013; 0:57:43 

arkadaşlar bende 4s var.. yazılım güncelledikten sonra aynı sorun bendede oldu... ama sorunu çözdüm... sorun ne yazılımda nede donanımda ....

sizden ricam bu düzeltme yolunu her yerde paylaşmanız ve diğer arkadaşlarında bu illetten çok pratik şekilde kurtulmalarını sağlamanız...

SORUNUN ÇÖZÜMÜ :

telefonunuza ilk önce bir flash ışıgı programı indirin ve flash ışık programını çalıştırarak tüm şarjını bitirin.

Telefonunuzun bataryası bittikten sonra 1 gün boyunca hiç açmayın ve şarj etmeyin...

7452 Mesaj
18 Mart 2013; 1:14:53 

quote:

Orijinalden alıntı: zinquer

SORUNUN ÇÖZÜMÜ :

Bu yazdigin gecici bir cozum, buzdolabina koymak gibi. Olay donanimsal oldugu icin gene ortaya cikacaktir. Ciktikca arada bir gun yatirir sonra kullanirim diyorsan o da bir secenek tabi.

872 Mesaj
18 Mart 2013; 1:17:25 

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Bu yazdigin gecici bir cozum, buzdolabina koymak gibi. Olay donanimsal oldugu icin gene ortaya cikacaktir. Ciktikca arada bir gun yatirir sonra kullanirim diyorsan o da bir secenek tabi.

Bu da anten sorununun yeni versiyonu mu

Sanirim o dedigi yontem telefonun sogumasini sagliyor yaniliyor muyum?

7452 Mesaj
18 Mart 2013; 3:03:50 

quote:

Orijinalden alıntı: YesiilEriik

Bu da anten sorununun yeni versiyonu mu

Sanirim o dedigi yontem telefonun sogumasini sagliyor yaniliyor muyum?

Anten sorunundan kastin ne bilmiyorum. Bu wifi sorunu ios 6 ile birlikte 4s lerin bir kisminda ortaya cikti. Cihaz sogutulunca ortadan gecei olarak kalkiyor, belli bir sure kullanimdan sonra tekrar oluyor. Benzer durumda bir 4s i bizzat apple store da degistirdim ve genuis in da onayladigi uzere bu donanimsal bir sorun.

4475 Mesaj
18 Mart 2013; 6:38:47 

İphone 3gs cihazımda,aylardır bu sorun var,
Düzeliyor,iki gün sonra yine aynı,duruyor kenarda.
Bekliyorum,belki yeni bir film gelir,mevsim değişir akdeniz olur

ÇARESİZSENİZ,ÇARE SİZSİNİZ

303 Mesaj
18 Mart 2013; 13:29:17 

entegreden kaynaklanıyor

3 Mesaj
18 Mart 2013; 17:38:51 

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Anten sorunundan kastin ne bilmiyorum. Bu wifi sorunu ios 6 ile birlikte 4s lerin bir kisminda ortaya cikti. Cihaz sogutulunca ortadan gecei olarak kalkiyor, belli bir sure kullanimdan sonra tekrar oluyor. Benzer durumda bir 4s i bizzat apple store da degistirdim ve genuis in da onayladigi uzere bu donanimsal bir sorun.

Buzdolabını bende denedim sadece 15 dakika çalıştı ama dediğim işi yaptıktan sonra 1 haftadır. Hiç sorunsuz kullanıyorum

18 Mesaj
1 Nisan 2013; 23:11:15 

merhaba,
aynı sorun bir kaç gündür bende de var.
genpa'ya verdiğinizde kaç günde dönüş yapıp yenisini veriyorlar. bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.
teşekkürler.

59 Mesaj
2 Nisan 2013; 0:03:18 

Aynı sorun kızkardeşimin telefonunda oldu.Vatan telefonu garantiye yolladı sıvı temas dedilerki mümkün değil.Tekrar garantiye gitti bu sefer 500tl değişim ücreti talep ettiler.Kızkardeşim beklemekten illallah edip bana sormadan parayı vermiş yeni telefon geldi.Kızcağız 1 hafta bile kullanamadan yine aynı arızayı verdi sağol vatan sağol iphone çok memnun ettin bizi

PAYLAŞILMAYAN BİLGİ BİLGİ DEĞİLDİR

10392 Mesaj
2 Nisan 2013; 21:23:16 

quote:

Orijinalden alıntı: BARDO

Aynı sorun kızkardeşimin telefonunda oldu.Vatan telefonu garantiye yolladı sıvı temas dedilerki mümkün değil.Tekrar garantiye gitti bu sefer 500tl değişim ücreti talep ettiler.Kızkardeşim beklemekten illallah edip bana sormadan parayı vermiş yeni telefon geldi.Kızcağız 1 hafta bile kullanamadan yine aynı arızayı verdi sağol vatan sağol iphone çok memnun ettin bizi

Hocam öyle iş mi olur yani ne hakla böyle bişey yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 2 Nisan 2013; 21:23:25 >

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

271 Mesaj
2 Nisan 2013; 21:51:34 

Bir tanidigim aradi beni bu problemden muzdarip bir sekilde. Telefonu aldim, restore denedim olmadi. Reset network settings de ise yaramadi. Apple discussion f. Da okudugum buzdolabina koyma hakkindaki yazilarin hep kisa sureli cozumler oldugunu gordum ve denemedim. Sonrasinda bir cozum daha okudum ve bu gercekten hem wifi hem de bt problemini cozdu. 2 gun bende kaldi telefon ve sonrasinda telefonun sahibi ile bir hafta sonra konustum hala calisiyordu. İngiltere orange cihaziydi bu arada 4s. Neyse, nasil cozdugume gelecek olursak;
Telefonu kapattim, bilgisayar masasina yatirip 5 dk boyunca sag ust koseye sac kurutma makinasi ile sicak hava verdim. Cihaz cok asiri isiniyor dikkat edin, ben tutmaya calismadim cok fazla... Sonra sogumaya biraktim ve tamamiyle sogudugunda da actim. Acildiginda wifi gelmisti ve kapatip yattim, ertedi sabah actigimda sikintisiz calisti tum gun. Ertesi gun de biraz test ettim ve teslim ettim cihazi sahibine. Siz de bir deneyin isterseniz sanirim sensor ile alakali bir durum.

Sometimes I feel like screamin'

1773 Mesaj
3 Nisan 2013; 0:58:45 

bende de olmuştu telefonum yurtdışı olduğu için garantisi yoktu restore yaptım 6.1.3 e güncelledikten sonra sorun kalmadı yani hepsi donanımsal olmayabiliyor

59 Mesaj
3 Nisan 2013; 16:22:35 

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Hocam öyle iş mi olur yani ne hakla böyle bişey yapıyorlar

Valla oldu hocam hatta 500tllik ödeme makbuzu ve diğer garanti evrakları vs ile tüketici hakem heyetine şikayette bulunmaya hazırlanıyorum.

1 Mesaj
7 Nisan 2013; 14:03:46 

benim de suan iphone 4s imde ayni problem bas gosterdi. ayrica entegre sorunundan olsa gerek hotspot da yapamiyorum yani telefonun 3G sini bilgisayara baglayip kullanamiyorum. bu yuzden ben de guncelleme istiyor ama guncelleyemiyorum benimkinin surumu 6.1.2 suan. bu problem ise 4 gundur mevcut. dediginz gibi bu bir donanimsal problem ise yazilim guncelleme ile olacagini sanmiyorum ama bi umut guncellemeyi dusunuyorum. ama soyle de bir kaygim var garantisi oldugu halde yenisini verirler mi ve gidecegim teknik servisin bi onemi var mi cunku maltepe de gorunuyor garanti belgesindeki servis ve cok uzak. kisacasi iphone benim canima okudu son bir aydir herhangi bi yerde herhangi bi wifi agini gormuyordu wifi yi kapatinca donuk gri oldu. ve yenisi geldiginde ayni problemin yenisinde olmayacaginin da bi garantisi yok tahminimce.

271 Mesaj
7 Nisan 2013; 14:14:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Meltem23

benim de suan iphone 4s imde ayni problem bas gosterdi. ayrica entegre sorunundan olsa gerek hotspot da yapamiyorum yani telefonun 3G sini bilgisayara baglayip kullanamiyorum. bu yuzden ben de guncelleme istiyor ama guncelleyemiyorum benimkinin surumu 6.1.2 suan. bu problem ise 4 gundur mevcut. dediginz gibi bu bir donanimsal problem ise yazilim guncelleme ile olacagini sanmiyorum ama bi umut guncellemeyi dusunuyorum. ama soyle de bir kaygim var garantisi oldugu halde yenisini verirler mi ve gidecegim teknik servisin bi onemi var mi cunku maltepe de gorunuyor garanti belgesindeki servis ve cok uzak. kisacasi iphone benim canima okudu son bir aydir herhangi bi yerde herhangi bi wifi agini gormuyordu wifi yi kapatinca donuk gri oldu. ve yenisi geldiginde ayni problemin yenisinde olmayacaginin da bi garantisi yok tahminimce.

Guncelleme sonrasi degisiklik olmazsa yukarda yazdigim adimlari dener misiniz? Bu arada garanti kapsaminda yurt disinda degisim yapiyorlar cihaza fakat Tr'de nedir prosedur bilemiyorum.

59 Mesaj
7 Nisan 2013; 16:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: jpetrucci

Guncelleme sonrasi degisiklik olmazsa yukarda yazdigim adimlari dener misiniz? Bu arada garanti kapsaminda yurt disinda degisim yapiyorlar cihaza fakat Tr'de nedir prosedur bilemiyorum.

Dediğiniz yöntemde denenebilir ama azcık fazlaca ısıtıpta kasada deformeye sebep olunacak olursa olmayan sıvı temas arızası çıkaran servis garanti dışı bırakmak için neler yapar acaba?

271 Mesaj
7 Nisan 2013; 17:52:32 

quote:

Orijinalden alıntı: BARDO

Dediğiniz yöntemde denenebilir ama azcık fazlaca ısıtıpta kasada deformeye sebep olunacak olursa olmayan sıvı temas arızası çıkaran servis garanti dışı bırakmak için neler yapar acaba?

Haklisiniz. Dedigim gibi garanti kapsamindaysa cihaz en guzeli degisim olacaktir.

2 Mesaj
9 Nisan 2013; 19:49:26 

wifi pasif durumda... bende de aynı sorun var dondurucuya koyuyorum wifi aktif oluyor 5 dakika sonra bağlantı kopuyor. birde telefonu kapatıp açarsan wifi pasif durumda ise şarj da dayanmıyor köpek gibi şarj emiyor. 7 saatte bitiyor şarzı. bende telefonu en son 1 ay önce dolaba kyup wifi yi açtım şarj sorununu öyle çözdüm. bunun ayarlarla falan bir ilgisi yok. tamire vereceksin wifi parçasını değişecekler. başka yolu yok. kazık bi yere gidersen 200 tl falan diyorlar ben parçaya netten baktım 30 tl civarı birşey. 100 e biter

2 Mesaj
9 Nisan 2013; 19:53:38 

tamire vereceksin başka yolu yok hacıı. bende de aynı

Bu mesajda bahsedilenler: @visor

31 Mesaj
29 Nisan 2013; 22:28:22 

aynı sorun bendede var çözümü yokmu bunun telefonu garantiye yolladım 0 geldi cihazım ve 0 cihazı alalı 4 gün oldu wifisi bu şekilde tekrar garantiye verip 0 mı alıcaz yine yada çözümü varmı ?

1928 Mesaj
29 Nisan 2013; 23:21:11 

1000 de 1 4s lerde olan kronik bir sorundur 2. 4s'imi aldım eve geldim kurulumunu yaptım wifi seninki gibi oldu yarın götürdüm sıfırı ile değişim yaptılar tamir fln geçici çözümmüş buzdolabına fln da koyma git değiştirirler

• Arrow • Sons of Anarchy • Breaking Bad • Da Vinci's Demons • Vikings • Camp • Chicago Fire • Game Of Thrones • Covert Affairs • Lost • Prison Break • Shameless • Skins •
• Spartacus • Goodwin Games • Graceland • Hart Of Dixie • The Walking Dead • Hawaii Five-0 • Last Resort • Orange Is the New Black • Orphan Black • OZ • Pretty Little Liars•
• Revenge • Revolution • Sleepy Hollow • Banshee • Teen Wolf • The Following • Under the Dome • The Secret Circle • Battlestar Galactica • Dexter • Agents of S.H.I.E.L.D •
• The Blacklist • Atlantis • The Mentalist• Intelligence • Hostages •Helix

31 Mesaj
30 Nisan 2013; 9:55:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

1000 de 1 4s lerde olan kronik bir sorundur 2. 4s'imi aldım eve geldim kurulumunu yaptım wifi seninki gibi oldu yarın götürdüm sıfırı ile değişim yaptılar tamir fln geçici çözümmüş buzdolabına fln da koyma git değiştirirler

aynı sorun şuan bendede var telefonu garantiye verdim 0 cihaz verdiler 0 cihazında wifi si açılmıyor yine garantiye vercem inşallah çözülür bu sorun yada 0 cihaz ile değişim yaparlar

1928 Mesaj
30 Nisan 2013; 12:10:34 

quote:

Orijinalden alıntı: bafrarock

aynı sorun şuan bendede var telefonu garantiye verdim 0 cihaz verdiler 0 cihazında wifi si açılmıyor yine garantiye vercem inşallah çözülür bu sorun yada 0 cihaz ile değişim yaparlar

aynen hocam ben uzun uzun yazmamak için öyle yazdım benim telefonu yolladım videoda ses çıkmıyodu 0 cihaz verdiler ondada bu sorundan oldu tekrar yolladım gold bilgisayardaki adam dedi 0 yollarlar tekrar diye

• Arrow • Sons of Anarchy • Breaking Bad • Da Vinci's Demons • Vikings • Camp • Chicago Fire • Game Of Thrones • Covert Affairs • Lost • Prison Break • Shameless • Skins •
• Spartacus • Goodwin Games • Graceland • Hart Of Dixie • The Walking Dead • Hawaii Five-0 • Last Resort • Orange Is the New Black • Orphan Black • OZ • Pretty Little Liars•
• Revenge • Revolution • Sleepy Hollow • Banshee • Teen Wolf • The Following • Under the Dome • The Secret Circle • Battlestar Galactica • Dexter • Agents of S.H.I.E.L.D •

31 Mesaj
3 Mayıs 2013; 11:45:00 

quote:

aynen hocam ben uzun uzun yazmamak için öyle yazdım benim telefonu yolladım videoda ses çıkmıyodu 0 cihaz verdiler ondada bu sorundan oldu tekrar yolladım gold bilgisayardaki adam dedi 0 yollarlar tekrar diye

Arıza açıklama: Wİ-Fİ AÇILMIYOR. ŞARJI 24 SAAT GİTMIYOR . (EKRAN CAMINDA JELTIN VAR KAPAKALRDA BELIRGIN ÇİZİK YOK) İç-Dış IMEI Kontrol Edildi Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI
Arıza tanımlama: İç-Dış IMEI Kontrol Edildi;Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI
Durum: Onarılmak üzere bekliyor
Onarım detayı:
Teknik Serviste Yapılan Son İşlem Tarihi: 03/05/2013

sanırsam cihaz deişimi olmicak bu sefer

1933 Mesaj
3 Mayıs 2013; 12:28:11 

Arkadaşlar aynı sorun maalesef dün benim 4S te başıma geldi.
daha önceki yazılımlarda wifi de arada bir kopmalar oluyordu .
6.1.3 'den sonra ekran komple GRİ oldu ve 1-0 tuşu aktif olmuyor.
telefonu home + aç kapa tuşuyla kapatıp açınca bazen aktif oluyor ama bu seferde ağları bulamıyor tekrar kapatıp açınca da tekrar GRİ ekran oluyor..
Bir sonraki yazılımı beklesek düzelirmi bu sorun diyeceğim ama okuduklarım kadarıyla sanırım donanımsal bir problem ..
Lanet olsun yaa adam gibi bir yazılım çıkaramıyorlar ,bu nasıl bir yazılımdır,yazılımın telefonun donanımsal bir arızaya sebep olduğuna ilk defa şahit oluyorum..

yazılımsal bir sorun değilse Telefonum Şengüller Turkcell garantili ve garantisi devam ediyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar içini açtırıp tamir ettirmek istemiyorum zira telefonun sıfır üründen farkı yok.sıfır ürünle Değişim yaparlar mı varmı bilgisi olan bu konuda?

1928 Mesaj
3 Mayıs 2013; 18:21:55 

quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Arkadaşlar aynı sorun maalesef dün benim 4S te başıma geldi.
daha önceki yazılımlarda wifi de arada bir kopmalar oluyordu .
6.1.3 'den sonra ekran komple GRİ oldu ve 1-0 tuşu aktif olmuyor.
telefonu home + aç kapa tuşuyla kapatıp açınca bazen aktif oluyor ama bu seferde ağları bulamıyor tekrar kapatıp açınca da tekrar GRİ ekran oluyor..
Bir sonraki yazılımı beklesek düzelirmi bu sorun diyeceğim ama okuduklarım kadarıyla sanırım donanımsal bir problem ..
Lanet olsun yaa adam gibi bir yazılım çıkaramıyorlar ,bu nasıl bir yazılımdır,yazılımın telefonun donanımsal bir arızaya sebep olduğuna ilk defa şahit oluyorum..

yazılımsal bir sorun değilse Telefonum Şengüller Turkcell garantili ve garantisi devam ediyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar içini açtırıp tamir ettirmek istemiyorum zira telefonun sıfır üründen farkı yok.sıfır ürünle Değişim yaparlar mı varmı bilgisi olan bu konuda?

hocam malesef yazılımla ilgili bir sorun değil tamamen kronik donanımsal bir sorun, benim telefon hala garantide bekliyor %80 sıfır cihaz yollucaklar telefonumu aldıgımda konuya yazarım garantiye yollamanı tavsiye ederim

1933 Mesaj
3 Mayıs 2013; 18:33:39 

quote:

hocam malesef yazılımla ilgili bir sorun değil tamamen kronik donanımsal bir sorun, benim telefon hala garantide bekliyor %80 sıfır cihaz yollucaklar telefonumu aldıgımda konuya yazarım garantiye yollamanı tavsiye ederim

eyvallah dostum çok teşekkür ederim bilgilendirme için..
öyleyse bende yetkili servisle bi irtibata geçeyim.

1181 Mesaj
4 Mayıs 2013; 22:58:13 

Eşimin telefonundada aynı sıkıntı oldu (4S), Genpa garantili cihaz ve servise vereceğiz. Tahmini onarım,değişim yada cihazla ilgili ne yapılacağı kararı kaç günde veriliyor Arkadaşlar. Cihaz serviste tahmini kaç gün kalır?

Teşekkürler

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

31 Mesaj
6 Mayıs 2013; 14:20:27 

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Eşimin telefonundada aynı sıkıntı oldu (4S), Genpa garantili cihaz ve servise vereceğiz. Tahmini onarım,değişim yada cihazla ilgili ne yapılacağı kararı kaç günde veriliyor Arkadaşlar. Cihaz serviste tahmini kaç gün kalır?

Teşekkürler

1 ayda 2.ci 0 iphone 4s genpayı kötüleyenlere gelsin
0

1181 Mesaj
6 Mayıs 2013; 23:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: bafrarock

1 ayda 2.ci 0 iphone 4s genpayı kötüleyenlere gelsin
0

Cihazı bırakırken asıl şikayetin yanıına 1-2 şikayet daha eklemek değişim işini hızlandırırmı :)

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

119 Mesaj
7 Mayıs 2013; 0:23:05 

ben de bu sorundan müzdariptim telefonu güncellemeye karar verdim ve son eş zamanlamayı wifi sorunsuzken yapmıştım
eş zamanlamayı kapattım telefonu güncelledim yeni bir iphone olarak tanıttım ve wifi çalışırkenki eşzamanlamayı telefona geri yükledim wifi şu an sorunsuz çalışıyor

1181 Mesaj
7 Mayıs 2013; 0:53:28 

quote:

Orijinalden alıntı: chnsak

ben de bu sorundan müzdariptim telefonu güncellemeye karar verdim ve son eş zamanlamayı wifi sorunsuzken yapmıştım
eş zamanlamayı kapattım telefonu güncelledim yeni bir iphone olarak tanıttım ve wifi çalışırkenki eşzamanlamayı telefona geri yükledim wifi şu an sorunsuz çalışıyor

Selam,

Eş zamanlayı nerden görebiliriz

Edit: Gördüm arkadaşım, deneyeceğim yöntemini,umarım bizdede işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 7 Mayıs 2013; 0:57:16 >

Fenerbahçe S.K

yyusa

4 Mesaj
27 Mayıs 2013; 16:42:07