Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
8
Favori
183.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba. Arkadaşlar Bir kaç Hafta Önce Benım Wİfi Gri Soluk Bir renk E döndü VE Açılmıyor Bunun İçin Zorlu CEnter E Gittim Ve Benden Telefonu DEğiştiricez DEdiler Ve 500 TL İstediler... BAzı Yollar Varmıs Fön MAkinesi Buzdolabı Gİbi Acaba Bu Buzdolabı veya Fön Makınası Hakkında Bİlgisi Olan VArmı

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...
  • emre06134 kullanıcısına yanıt
    o yontemleri uygulamani tercih etmem acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S wifi chipi değişimi için 170-200 lira istiyorlar. Arkadaşımın 4S'i da aynı durumdaydı, telefonu kapatıp telefonun arka üst kısmına 4 dakika kadar fön makinasını tuttuktan sonra soğumaya bıraktı, telefonu açınca çalışıyor ama 4-5 gün sonra tekrar bozuluyor.

• ilk önce ısıt. ama çok ısındı diye uyarı versin. sonra buzdolabıne koy. tamamdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• izmirde 165 tl ya yaparız dediler,
    ama,
    tamir olmayabilir,
    tümden kapanabilir,
    tanir olabilir,
    dediler üstelik sorumlulukda kabul etmeyiz lafını duyunca sattım.
    aslında 4s için istanbul applestore a gidebilseydim,
    530tl ya 1 yıl garantili yenisini almak isterdim.

tavsiye edkilen tüm deneyleri yaptım,
    kesin sonuç yok, geçici hepsi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişim için , akasyadaki servisten randevu alıp yarın kardeşim ile göndericem telefonu bakalım ne olacak.
  • merhaba benim de aynı sorun bugün oluştu grileşti wifi simgesi apple ın sitede yazdıklarını yaptım sıfırlama falan ama işe yaramadı. garantiside bitti cihazımın önerebileceğiniz servis var mı istanbul avrupa yakasında ? ve donanımsal sorun olsa da garanti olmadığından değişim falan olmaz herhalde değil mi ücretli tamiri yapılır. bir de genpa turkcell var ona versem sizce garantim genpa ya da kvk değildi ama nasılsa bitti artık nasıl olur işe yarar mı ?
  • arkadaşlar bende de aynı sorun oluştu. ısıt soğut en sonunda o da işlemez oldu.
    alette

ısınma,
    şarj az gitme,
    wireless blutooth kaybolma

sorunları var..
    şimdi bu aleti takas yolu ile apple a verip farkı ödeyerek aynısından veya üst modelinden edinebiliyor muyuz.
    veya bu sorunların çözümü için ne kadar bedel ödememiz gerekiyor.
    teşekkürler.
  • Arkadaşlar 4-5 aydır bu sorunla kullanıyorum telefonu...Ne yazık ki satmaktan başka çare yok...Fön+Buzdolabı yöntemi 1 ay işe yaradı...Artık aynısını yapınca 5 dk bile dayanmıyor...Telefon eridi resmen...

• Restore ile düzelmiyorsa içini açıp yerinden çıkan soket varmı ona bakın herşey normal görünüyorsa videodaki entegrenin bacaklarındaki temassızlıktan oluyor.Servis bu işleme uğraşmaz restore yapıp gönderir türkiyedeki telefoncular da anca kırılan ekranı değiştirmesini bilir hiç boşuna telefoncuya vermeyin derim.Adam göstermiş eliniz yatkınsa kendiniz yapabilirsiniz

• Önce trolleniyor muyum diye düşündüm ama sinirden fön buzdolabı kombinasyonunu denedim. İşe yaradı! Ne kadar gider bilmiyorum ama şimdilik sıkıntı yok.
  • Bende aynı sorundan muzdaribim.1-2 hafta önce wifi grileşmişti telefonu kapatıp açtığımda düzelmişti.Ama wifi sinyali çok azdı.En sonunda az önce wifi griye döndü.Sıfırlama kapatıp açma filan işe yaramadı.Garantiside bitti.Anlaşılan sağlam bi telefoncuya gidip yaptıracağım.

• Arkadaşlar bu sorun donanımsaldır. Diğer ıvır zıvırlarla boşyere uğraşmanın gereği yok.
    hepsi geçici çözümler,

Asıl soru şu wifi çipini adam gibi değiştirip bu sorunu çözen çözdüren var mı
    varsa bu işlem nerelerde yapıldı.

bu konuda bilgiye ihtiyaç var.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.