Şimdi Ara

ütü almak istiyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
141.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni aldığım ütüden memnunmusun acaba bende ütü almayı düşünüyorumda ama tefal program 8300 yoksa senin aldığın ütü mü kararsız kaldım açıkçası. fikirlerini belirtirseniz sevinirim
  • slm.
    yaklaşık 9 yıl önce bir tefal aldım.(made in france)6 ayda bir değişmesi gereken kireç kartuşunu sadece 1 kez değiştirdim.
    mükemmel bir durumda zaman zaman teminleme özelliğini kullanıp kireçleri temizliyorum. eşim çok memnun buna bir şey olursa
    kesinlikle başka bir şey almam yine tefal diyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: zelzele10

ehckelem
    yeni aldığım ütüden memnunmusun acaba bende ütü almayı düşünüyorumda ama tefal program 8300 yoksa senin aldığın ütü mü kararsız kaldım açıkçası. fikirlerini belirtirseniz sevinirim

merhaba
    elime 3 gün önce ulaştı şimdilik ütüden memnunum gayet güzel
    üst modellerinde sadece İyonik DeepSteam özelliği(kırışıklıklar kolayca giderilebilme) var.bir fark olurmu bilmem ama 4420 kırışıklarda başarılı.
  • Eğer fiyatı problem olmayacaksa PHILIPS AZUR 4440 ı tavsiye ederim. Adeta buhar makinası. Yüzeyi kaygan, ucu sivri olduğu için ütülenmedik yer bırakmıyor. Yukarıda da arkadaşlar genelde Philips i tavsiye etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan83 -- 5 Mayıs 2007; 19:02:26 >
  • http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/tree/tr/tr/consumer/household_products_gr_tr_consumer/hop_irons_ca_tr_consumer/ir_steamirons_su_tr_consumer/ce/_productId_GC3230_02_TR_CONSUMER/Buharl%C4%B1_%C3%BCt%C3%BC+GC_3230?proxybuster=RQVFUQ1M4KZYPJ0RMRCSHP3HKFSESI5P
    Bu ütüyü ekim ayında ykm den 89 ytl ye almıştım. Kampanyadaymış. şimdi Philips'in sitesinden baktım 153 ytl olmuş (hatta ocak 2007 yazıyor) gayet memnunuz çok hafif bir ütü kayıyor adeta. uygun fiyata iyi bir ütü sahibi olam isteyenlere tavsiye ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: onurcan83

Eğer fiyatı problem olmayacaksa PHILIPS AZUR 4440 ı tavsiye ederim. Adeta buhar makinası. Yüzeyi kaygan, ucu sivri olduğu için ütülenmedik yer bırakmıyor. Yukarıda da arkadaşlar genelde Philips i tavsiye etmiş.

merhaba onurcan83,
    geçen hafta bende 4440 ütü aldım genel olarak eşim memnun ancak su püskürtme düğmesine bastığında su püskürtme deliğinden su püskürtürken ayrıca yoğun olarak su akıtıyor ve kumaşı çok fazla ıslatıyor,sen böyle bir problemle karşılaştınmı yoksa bizim şansızlığımız mı teşekkürler
  • ya bu pahalı ütüler pantolonu, gömleği masaya koyunca kendi ütülüyorsa vereyim parayı hemen alayım yoksa 20 ytl likte yeter:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyimserol

ya bu pahalı ütüler pantolonu, gömleği masaya koyunca kendi ütülüyorsa vereyim parayı hemen alayım yoksa 20 ytl likte yeter:)

bence hiç ütü alma,itinalı şekilde katlayıp bir gece önceden yatagın altına usturplu yerleştirdinmi ütüye beş basıyor ya işte böyle
  • BENDE EŞİME HEDİYE ETMEK İSTİYORUM

TEFAL PROGRAM 8 500 2400 WATT BUHARLI ÜTÜ
    TEFAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 23 Temmuz 2007; 20:42:09 >

• Buhar kazanlı ütü bakıyorsanız bu ürünü almayın!

DELONGHİ WX340 BUHAR KAZANLI
  • aslında ütü dediğimiz şeye özellik olarak fazla bişi yapamazlar..tefal çıkarmış bi tane uzay gemisi gb kutusu var fiyatı 600 lira ama özelliğini sorduğumuzda ütü deilde kullandıktan sonra koyduğumuz kutunun özelliği var...yani parayı ütü için deil de kutu için verioruz bu da pek mantıklı deil
  • ya bende ütü arıyorum euro 6299 professıonal buhar kazanlı ütü diye bişey war. alışveriş merkezlerinde satılıyoo müthiş bi alete benzıyo ama duyulmuş bişey olmadığı için güvenemiyorum. kullanan war mı yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugbagurbuz

ya bende ütü arıyorum euro 6299 professıonal buhar kazanlı ütü diye bişey war. alışveriş merkezlerinde satılıyoo müthiş bi alete benzıyo ama duyulmuş bişey olmadığı için güvenemiyorum. kullanan war mı yardımcı olun lütfen

Bende kullanmadım ama şunu söyleyebilirim gelecegin ütüleri bunlar olacak,en kısa zamanda almayı bende düşünüyorum,izmirde kipalarda tanıtımı yapılıyor,evdeki bir bozulsada hemen alsam
  • merhabalar

uzun arastırmalardan sonra tefal pro expres buhar kazanlı utu almaya karar verdik dun siparisi verdik hepsievimize.com da satısmagazalarına gore ciddi indirimli bir rakama aldık
    yarın elimizde olacak.
    umarım memnun kalırız
    test etmeden bar vs gibibilgilerine bakarak aldım
    philips standında buhar kazanlı 6310 utusunu denemistim guzeldi bunun değerleri ondan daha yuksek. insallah yazdıgı gibidir ozellikler.

ben philips ve braun da safir taban denen seye pek inanamadım bildigin celik taban gibi gorunuyor
    tefel utuluren tamamın farklı bir tabana sahip daha onceki utumde tefaldı birkaç kez arıza yaptı dusmeden dolayı ama onun dısında ç ok memnundum.

birde benim braun vardı arkadasımın tefalini kullandım tefal iyiyimis gibi yorumlar tam gercei yansıtmıyor
    teknik olarak esdeğer olması gerek utulerin. tek marka ile değil sonuçta iyi utuleme ozelligi.

utu yu kullandıktan sonra soran olursa yazarım yorumlarımı
    iyi gunler

• Arkadaşlar annem 1997 yılında aldığımız Tefal ütüden şikayet etmeye başlamıştı.
    Ütünün kartuşu bulunamıyordu ve buhar vermemeye başladı.Zamanının en üst modeliydi ama nafile.
    Bugün mediamarkt'ı gezmeye gittik.Daha önceden beğendiğim ütüyü orada uygun fiyatla görünce hemen aldık.189YTL 6 taksit.
    http://www.siemensevaletleri.com/?5=TS10503&28=7%3d1%269%3d26%253d2414_22%253d1%2629%3d1%2628%3d26%253d2414

En beğendiğim yönü dakikada 40gr sabit ve 100gr şok buhar vermesiydi.
    Zaten bu ütü değil,kompakt buhar istasyonu.İçine buhar motoru konmuş.Düğmeye bastıkça aralıksız buhar püskürtüyor.Yani buhar istasyonu gibi gerçekten.%30 zaman tasarrufu sağlıyormuş.
    Annem buhardan şikayetçi olduğundan özellikle ütülerin dakikada verdiği buharlara dikkat ettim.Bir tane de Philips vardı aynı özellikte ama o klasik ütüydü ve daha pahalıydı.Bir tane de Braun vardı 50gr sabit,120dk şok buhar veren.Ancak 270YTL idi:S Dolayısıyla fiyattan dolayı elendi
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=17263&productid=evphgc4420
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17521&productid=evbraunsi18890

Evde annem ütü yaptı ve tabanının eski ütüye göre biraz daha az kaydığını ama ütü süresini gerçekten hızlandırdığını söyledi.Alışma evresindeymiş Ütüde titanyum taban var.

Kısacası kesinlikle tavsiye ederim.Kocaman buhar istasyonu alacağınıza bence bu ütüyü alın.Buhar motoru olması çok iyi.Görüntüsü de süper.Siyah-gri renk olduğundan sararma yok.Philips'in verdiğim modelini de çok beğendim ayrıca.Parası yetene de Braun derim.

Tefal'e elveda Siemens'in kutusuna kaldırıldı.

Bu arada mediamarkt gerçekten çok uygun.İnternetteki fiyatlar var.Mutlaka gezmenizi öneririm.Buzdolaplarında en iyi firmalardan biri olan Liebherr ve Arçelik-Vestel sayesinde tanıdığımız Gorenje markası gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 10 Ekim 2007; 17:49:25 >

• yaa bende phılıps 6310 almayı düşünüyorum tefalı kullandıktan sonra düşüncelerini paylaşırsan cok memnun olurum. paralar boşa gitmesin bu ütüler bir servet çünkü...
  • Braun'un kazanlı ütüsü (9500) uzun süredir getirilmiyor. bulunması zor. Philips'in kazanlı ütüsü farklı bir distribütör tarafından pazarlanıyor. Philips bayileri bile alıp satamıyor. Teknik servisi hakkında ise bi enteresanlık söz konusu. SAdece evden pazarlamacılarda ve alışveriş merkezlerindeki standlarda satılıyor . Bilginize.
  • philips in 6310 buhar kazanlı modeli anadolu yakasında sadece carrefour natilius da su anda satısta. ortada bulunan stand da o da . demin bir arkadasında dedigi gibi philips bayilerinde bile yok. standda ben utunun ozelliklerini sorarken iki hanım gelip biryandan diger gorevli arkadasa sikayetlerini hararetli birseklide anlatıyorlardı bana tanıtım yapan gorevliden çok onları dinlemeye calıstım :)) bayan su akıttıgını soyluyordu. bana tanıtım yapan kızcagızda o bayan her hafta gelir boyledir inanmayın tarzı laflar soyledi. ama su da var sonra ekledi utuyu gerekli isiya getirmeden buhar almaya kalkarsanız su akıtır bu tum utulerde boyledir e bu da dogru..

neyse ben philips i standda bizzat denedim normal utulere gore çok çok farklııı. tefali teknik ozelliklere bakarak deneme sansım olmadan aldım çunku philipsin fiyatına aynı ozelliklerde tefalin 319 ytl lik easy cord olanı var philips ise 490 ytl idi. bu durumda tefal in 499 luk olan pro expres 5 bar olan utusunu internetten 389 a aldım.
    kullanıp deneme philips le farkları neler yazarım ptesi den sonra ancak yazabilirim malum tatil.

bu arada braun isteyenler içerenkoy carrefour boyner de braun 9500 utü vardı sanırım 474 gibi bir rakamdı yada 574 emin değilim.

ben tefal tabana çok guveniyorum kullananlar bilirler inanılmaz kayıyor. o yuzden philips falan almaya pek gonlum razı olmadı b u safir taban kayıyor olablir ama goruntude bildigin celik taban gibi olup test edilen utunun altında bile hafif sararma vardı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.