Şimdi Ara

4 mü 4s mi 5 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, arkadaşım iphone alacak ama 4 mü 4s mi 5 mi alma konusunda kararsız. aslında ben kararsızım o 4 almak istiyor arada pek bi fark yok zaten diyor ama ben fark var vs. diyorum ben kendim de iphone 4 kullanıyorum ve büyük ihtimalle 5s-6 gibi bişey alcam çıktığı zamanlarda. bu yüzden sizce hangisini almalı bide bütçesi sınırlı.

• Butcesi sinirli derken, nasil bir sinir ki hem 4 hem 4s hemde 5 secenek arasinda. Cani ne istiyorsa onu alsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya zaten fazla konuşamadık bütçesi sınırlı yani 5 alamaz sanırım fiyatlarını yazarsanız iyi olur benim iphone 4 annemindi bu yüzden fiyatlarını iyi bilmiyıorum ama şimdi 1. el 4 alırsa biraz eski kalacağı için almasını istemiyorum ben.
  • Bu cagda kim niye fiyatlari yazsin. Girip bakin internette hepsinin fiyati var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam akıllı cevap vercek biri olsa iyi olurdu :/
  • Ortalama alsın 4s alsın
  • güzel fikir :D ama pek fark yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewtwo_1010

adam akıllı cevap vercek biri olsa iyi olurdu :/

Yasin kac bilmiyorum ama laflarina dikkat et. Adam akilli soru sorarsan oyle cevap alirsin. Forumun suyunu cikardiniz. Arkadasinin ne alacagina forum mu karar verecek sacmalamayin. Fiyatlari belli gucu neye yetiyorsa cani ne istiyorsa onu alsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin olsun büyük fark var yakında 4 de sonecek Apple yapacak yine bir seyler. 4s alabilir sınırlı ise ömrü daha var 4sin ama 5 alınması benim tercihimdir

• ama zaten oyle cok oyun oynamıcak pek teli kascak sey yapmıcak
  • 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewtwo_1010

ama zaten oyle cok oyun oynamıcak pek teli kascak sey yapmıcak

oyun oynamayacaksa veya daha genel olarak app yuklemeyecekse iphone ile isiniz ne? iphone ios, ios'de oyun ve uygulama demek. app ile isiniz yoksa galaxy ace de is gorur yani. ne amac ile alinacak onu da yazsan daha net cevaplar gelir. 4 mu 4s mi 5 mi diye sorarsan her telden cevaba acik ol.
  • 4 ile 5 aynı seçenekte olur mu ya?Hem fiyat olarak hem özellik olarak arada bariz fark far..Bence siz daha telefonun nasıl bi özelliği var onu bilmiyosunuz arkadaşın ve sen,tavsiyem 2.el bi 3gs yada 4 al jailbreak yap uygulama yükle sil her detayı öğren ki ondan sonra iphone sana göre mi değil mi bi bak.Hiç bir özelliğini bilmeden iphone 5 alınmaz.Hem maddi açıdan da zorlamaz...
  • Fiyatini yazin diyor ya saka misiniz nesiniz? Gidin arastirin kardesim parasi en cok neye yetiyorsa onu alsin neden daha eskisini dusunesiniz ki?

• 6 alsin

• Bu konuyu acan 489261915807260. kisi oldunuz. Tebrik ederiz.

• Yazdığın heç birşey anlamadım ama 4S en uygunu diyebilirim. Şuan için..
  • Oyun oynamıyorsa 4 alsın da bu konular için cep telefonu tavsiyeleri kısmı var neden buraya açılmasına izin veriliyor anlamadım

• Butcemiz sinirli diyolar iphone aliyorlar vay arkadas biz nasil bir ulke olduk

• 8!! Arkadaş ne kadar genişsiniz ya :D otur incelemeni yap alıyosan al.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.