Şimdi Ara

Android için Press güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

RSS okuyucu uygulamaları arasında yeni katılan ve Google Reader ile entegre çalışan Press, Android platformu için güncellendi.

Ücretli olmasına rağmen olumlu eleştiriler alan ve tasarımı dikkat çeken uygulama ilk sürümde bazı eksiklikler yaşamıştı. Geliştirici TwentyFive Squares eksiklikleri bu güncelleme ile giderdi.

Güncelleme ile makale görünümünde besleme listesi içerisinde yön tuşlarıyla daha hızlı hareket etmek mümkün hale gelirken, geçişler animasyon ile gerçekleşiyor. Ayrıca arka planda senkronizasyon, bildirim senkronizasyonu, başlangıç esnasında senkronize etme, resim başlığını ve adresini görüntüleyici içerisine görebilme, beslemeleri başlıkları ile paylaşabilme, performans iyileştirmeleri ve hataların giderilmesi diğer değişiklikler.

Uygulama 2.99$ fiyat etiketine sahip. Senkronizasyon için Google Reader hesabınızın olması şart.

• Pulse ve Flipboard gibi ucretsiz uygulamalar varken neden tercih edilelmesi gerektigini anlayamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Pulse ve Flipboard gibi ucretsiz uygulamalar varken neden tercih edilelmesi gerektigini anlayamiyorum.

Bunların ikisine de ısınamadım ben, içerikleri çok zayıf geldi. Taptu diye bir app var, ikisinden de iyi gibi. RSS desteği de mevcut, türkçe içerik eklenebiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.