Şimdi Ara

Twitter Takipçilerim falan sıfırlandı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
40.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar twit hesabimi dondurdum sabah aksam acitigmda bütün takipcilerim falan gitmiş takip edilenler gitmiş 0 gözüküyor nedendir ?

naapmak lazım yardımcı olabilirmisniz?:S

• quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Arkadaşlar twit hesabimi dondurdum sabah aksam acitigmda bütün takipcilerim falan gitmiş takip edilenler gitmiş 0 gözüküyor nedendir ?

naapmak lazım yardımcı olabilirmisniz?:S

kullanıcının kendine gelmesi biraz zaman alıyor. bende de aynısı olmuştu. zamanla düzelir.
  • Evet ;)
  • Arkadaşlar bende hesabımı kapatıp açtığımda takipçilerim ve takip ettiklerim sıfırlandı. Attığım tweetler hala duruyor. 2 gün oldu defalarca mail atmama rağmen herhangi bir düzelme yok. Konuyla alakalı kesin bilgisi olan yada daha önce bu şekilde olupta düzeltebilen varsa acil yardımcı olabilir mi??

• belli bir süre sonra tekrar geri geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 saat içerisinde düzelir
  • Kardeşim Ben Sabah kalkdım Girdim Hersey 0 Sıfır OLmuş aRKADAS TAKİP EDYOM EDMIYO ONDAN Bİ ÇARE BULUNCA YAZIN
  • Your account is suspended and is not permitted to access this feature. bU hatayı Verıyo Bırısını Takıp Ednce
  • Gecmiz olsun

• Kimse panik telaş yapmasın daha az önce bu durumla karşılaştım. 15 dakika bile geçmeden herşey yerine geldi. Korkucak bişey yok takipçilerinizi yemediler illa geri gelir
  • klavye86 K kullanıcısına yanıt

Ben bir kez kapatıp açmıştım düzelmişti ama 2.kez kapatıp açtım 2 gün olmasına rağmen takipçi sayım hâla 0 ama takip ettiklerim görünüyor düzelir mi sizce?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.