Şimdi Ara

İphone 4 / ios 6.0.1 şarj sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone 4 16 GB cihazımı ios 6.0.1 ile birlikte kullanıyorum.

Cihazımı tamamen şarj ettikten sonra (%100) gece uyumak için tuşları kitleyip bıraktım sabah kalktığımda sarj düzeyi %50'ye düşmüştü.
    Sürekli sarj sorunu yaşıyorum. 3G açtıktan sonra dakikada %1-2 arasında ciddi azalmalar oluyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Hard Reset denedim. Tüm ayarları silip sıfırlayıp denedim herhangi bir sonuca ulaşamadım.

Teşekkürler..

• güncel...
  • home tusu ve kilit tusuna 10 saniye basili tutup cihazi resetle oyle bir dene olmazsa sarji bitir cihaz kapansin full sarj et sorun muhtemelen cozulur (arka planda acik kalmis uygulamalarada dikkat) ayni sorun benim basima gelmisti bu sekilde cozdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

home tusu ve kilit tusuna 10 saniye basili tutup cihazi resetle oyle bir dene olmazsa sarji bitir cihaz kapansin full sarj et sorun muhtemelen cozulur (arka planda acik kalmis uygulamalarada dikkat) ayni sorun benim basima gelmisti bu sekilde cozdum

home+kilit tuşu olayını denedim defalarca.. tamamen bitirip tamamen şarjıda denedim

ayrıca acık uygulamalar olayınıda biliyorum nafile

başka çözüm önerilerinizi bekliyorum.

teşekkür ederim.
  • hattin vodafone gibi geldi bana yaniliyor muyum ? hattin vodafone ve faturali ise sim kart degisikligi yap derim cunku cihazinda sorun olmadigi dusuncesindeyim muhtemelen sebeke sorunu yuzunden

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

hattin vodafone gibi geldi bana yaniliyor muyum ? hattin vodafone ve faturali ise sim kart degisikligi yap derim cunku cihazinda sorun olmadigi dusuncesindeyim muhtemelen sebeke sorunu yuzunden

Cihazım AVEA ve nefret ediyorum sürekli servis yok uyarıları çekme sorunları yaşıyorum tek çubukta çekiyor çekerse sürekli ucak moduna alıp normale getirmek durumunda kalıyorum ki oda ayrı bir sorun turkcelle gecmeyi düsünüyorum yakında ... AVEA FATURASIZ yani..
  • ucak moduna alma sorunu bendede var :)

turkcell de 3g sinyali zayifsa hemen edge ye aldiriyor cihazi avea da bu sistem yok zorluyor 3g de kalicam diye bataryaya zarar veriyor haklisin umarim sorunun bir an once cozulur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.