Şimdi Ara

Formamı BÜTÜN TAKIM İMZALAYACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
4
Favori
15.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilen bilir tesislere yakın bir alışveriş merkezinde çalışıyorum, azönce DANY buradaydı Sneıjder uğrar diye getirmiştim hemde baskı yaptıracaktım, Dany formayı görünce aldı '' Yarın anrenmanda tüm takıma imzalatayım istermisin? '' dedi bende tabi dedim doğal olarak, yarın getirecek sizler için fotoğraf çekileceğim

Belki ilk değil ama Sneijder imzalı forma ilklerden olacak

Ardından Antrelmana sokması için ricada bulunacağım İnşallah yardım eder Dany kardeşim.

inanmayan kardeşlerim olursa buda eskiden çekildiğim fotolar

dany-https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181113_4011779925201_2063570591_n.jpg

eboue -https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/309643_2367045927879_1362430495_n.jpg

riera -https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/302292_2317681493799_841895015_n.jpg

elmander -https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/281536_2126082103934_7188747_n.jpg

• Bu türlere ne deniyordu ya Şanslı ... bişeydi ama
  • Hayırlı olsun. Bize niye denk gelmez bu şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Hayırlı olsun. Bize niye denk gelmez bu şans.

Bende hiç ummuyordum imza bile istemedim formayı gösterdim sadece
  • Sahada futbolcu diye gördüklerin dışarıda bu şekilde görünce insan değişik hissediyor...Örneğin Amrabat...Yolda görsen asgari ücrete fabrikada çalışan makine başı işçi gibi ama adam milyarların içinde...asıl şans bu olsa gerek...
  • Bütün takım Turkcell mi kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

Arkadaşlar selam.

Bilen bilir tesislere yakın bir alışveriş merkezinde çalışıyorum, azönce DANY buradaydı Sneıjder uğrar diye getirmiştim hemde baskı yaptıracaktım, Dany formayı görünce aldı '' Yarın anrenmanda tüm takıma imzalatayım istermisin? '' dedi bende tabi dedim doğal olarak, yarın getirecek sizler için fotoğraf çekileceğim

Belki ilk değil ama Sneijder imzalı forma ilklerden olacak

Ardından Antrelmana sokması için ricada bulunacağım İnşallah yardım eder Dany kardeşim.

inanmayan kardeşlerim olursa buda eskiden çekildiğim fotolar

Böyle daha iyi oldu Sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Fly Emirates

Bütün takım Turkcell mi kullanıyor?

Yok hayır genelde hepsi avea kullanıyor.

Riera ipad ve kılıfını aldı, Elmander iphone4s almıştı , amrabat hat aldı , selçuk fatura ödüyor ama keyfi hiç yoktu foto diyemedim adam kafasını kaldırmadı sabri reyiz hep burada , dany ve eboue alışverişe geliyor , fatih akyelde kankamız saidou ile beraber Hasan şaşda öyle ama foto çekilmedim .

• Hocam bu Dany'nin 4. kuşak kuzeni. Seni kandırmış, formaya da çökmüş, benden demesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Hocam bu Dany'nin 4. kuşak kuzeni. Seni kandırmış, formaya da çökmüş, benden demesi...

Ahaha zaten kuzenleriyle beraber geziyorlar hiçbiri birbirine benzemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Hocam bu Dany'nin 4. kuşak kuzeni. Seni kandırmış, formaya da çökmüş, benden demesi...

Ahaha zaten kuzenleriyle beraber geziyorlar hiçbiri birbirine benzemiyor

İşte o yüzden 4. kuşak dedim.

• Elmander'in T-shirt fenaaa
  • Hay balına
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri

Sahada futbolcu diye gördüklerin dışarıda bu şekilde görünce insan değişik hissediyor...Örneğin Amrabat...Yolda görsen asgari ücrete fabrikada çalışan makine başı işçi gibi ama adam milyarların içinde...asıl şans bu olsa gerek...

Okadar havalı tipler değiller ama, ufacık bir ikrama bile eğilip büküldü ogün Elmander , Burak ve Selçuk ile foto çekilemedim Selçuk gariptir hep bir sinirli gibi gelip gidiyor hızlı hızlı kafasını bile kaldırmadan. Buraksa fırsat vermiyor çakal Garip olduğu kesin ama paranın havasını pek yapmıyorlar yapabilcek durumdalar oysaki ...
  • neresi orasi ya bende gelcem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

neresi orasi ya bende gelcem

Tesislerin AZ İLERSİ , FLYINN AVM , -2 KAT TURKCELLdeyim beklerim
  • Elmander'de sağlam tip var ha bekar olsa bizim kızlar peşini bırakmaz.
  • İstinye Park?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.