Şimdi Ara

iTunes satin alinanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes dan satin aldigim bazi sarkilar satin alinanlarda gorunmuyor . Yaklasik 1 ay once farketmistim bu sorunu ama anlik birseydir demistim . Suan hala sorun devam ediyor . Nasil bir cozum onerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla bendede ipad den aynı account ile satın aldığım son 2 app iPhone dan satın alınanlara bakınca görünmüyor. Sorun ne olabilir ayrıca search edip tıklaınca yükle yazacağına 1.79TL yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

valla bendede ipad den aynı account ile satın aldığım son 2 app iPhone dan satın alınanlara bakınca görünmüyor. Sorun ne olabilir ayrıca search edip tıklaınca yükle yazacağına 1.79TL yazıyor.

Belli bir tarihte herkese oldu sanirim eger . Ama onemli olan biz bu muzikleri yada uygulamalari nasil geri alicaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreeege

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

valla bendede ipad den aynı account ile satın aldığım son 2 app iPhone dan satın alınanlara bakınca görünmüyor. Sorun ne olabilir ayrıca search edip tıklaınca yükle yazacağına 1.79TL yazıyor.

Belli bir tarihte herkese oldu sanirim eger . Ama onemli olan biz bu muzikleri yada uygulamalari nasil geri alicaz .

aynen öyle bilenler yardım ederse birdaha para vermeden hakkımız olan uygulamayı/müziği indirebiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.