Şimdi Ara

DELTA Servis (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
44
Favori
234.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahirasker

garantiyi önemsemiyorsanız alın sonuçta orjınal gönderiyorlar birşey olursa cebinizden yaptırırsınız

Parayı bi kere verirsin 2 kere verirsin bu meretlere tornavida bi kere degdimi iplik söküpü gibi devamı geliyor. 3 sene önce iphone4 aldım bi kere garantiye gerek görmedim ama jb filan hiç yapmadan kullandım. Android öyle mi?! Girdiğin siteden bile hemen virüs kapmaya müsait,sıkıntısı daha fazla. Gg'den 1450₺'ye indirimlerle 32gb g3 bulmuştum üstünede 100₺ bonus vardı ama bunlar bana daha sonra eksi bonus olabilir diye almadım. Orjinal garantili ürünlerin biraz daha ucuzlamasını bekleyeyim:s

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik bir servismiş s5 gördüm gg da delta garantili yaziyor bi bakim dedim neymis bu delta baktim ve kesinlikle delta garantili telefon almayacağım basim yanmasin bosuna dertsi basimi agritmayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

• Konuyu bir ara baştan sona okuyayım. Pek iyi şeyler görmeyeceğim sanırım. Bende Lg g3 aldım bir tane. Garantisi Delta'nın. Umarım bir sorunla karşılaşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: abooo01

Dandik bir servismiş s5 gördüm gg da delta garantili yaziyor bi bakim dedim neymis bu delta baktim ve kesinlikle delta garantili telefon almayacağım basim yanmasin bosuna dertsi basimi agritmayayim

tebrik ederim, böyle birşeye vesile olduğumuz için mutluyum. bizim telefonlarımız bozuk halde elde kaldı,biz yandık siz yanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrarengiz52

Arkadaşlar bir kaç kuruş fazla verin amma Delta servisi garantisi altında olan bir şeyi almayın. İşin yolunu bulmuşlar 29.04.2013 Tarihin Internetten aldıgım. Samsung s 3 mini Telefon sebeke sorunu ile
    karsılastım. 18.08.2014 tarihinde Delta servis garantisi altın da servise bıraktım. 30.Agustos
    2014 Tarihinde telefonla müsteri hizmetlerinden aranarak telefonumu düsürdügüm ve
    darbelerin olustugu ve birazda sıvı girisi oldugu ideasıyla telefonumun yapılabilmesi için
    anakartın degisimi gerektigi ve bu degisim için 250 tl ödemem gerektigi söylendi. Hiç bir
    sekilde sıvıyla temasım olmadıgı halde sıvı girisi oldugu iddeasıyla beni suçlu duruma
    düsürerek benden para talep edilmektedir. Bir kaç kuruş ucuz mal alacam diye boşuna paranızı çöpe atmayın...

napıyo bunlar acaba telefonları mı karıştırıyorlar ki.

• Paralel ith. olanlardan hangisi iyi o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

Paralel ith. olanlardan hangisi iyi o zaman ?

bu soruya ben de cevap arıyorum, misal beşken elektronik teksel diye bir yerden alıyor, buradan alan var mıdır, iyi midir?
  • Delta servis Garantili telefon kesinlikle almayın!!!!!!.telefonumu gönderdim.Sağlam telefon bozuk olarak geri geldi.1 sürü laf kalabalğından sonra getirin cihazınızı tekrardan bakalım fln flian derken 1 ay sonra tel anca elime geçti. Başta olumlu yorumları görünce bende yanıldım.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM !!! . 1 DAHA DA BUNLARA BULAŞMAM.MİLETİ RESMEN SALAK YERİNE KOYUYOLAR.YİNE SÖYLÜYORUM ALMAYIN VE 1 AN ÖNCE BATMALARINI DİLİYORUM
  • n11 de indirim var burdaki yorumlar sayesinde delta garantili telefon almadım . sonradan başım ağrıyacağına hiç almam daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyankizu -- 21 Ekim 2014; 8:57:10 >
  • edit: Yanlış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireSwords -- 21 Ekim 2014; 21:12:35 >
  • telefonunu şuraya veripte işi sıkıntısız halledilen yok mu arkadaşlar? cihazda wifi sıkıntısı başladı inanın göndermeye korkuyorum. en son istanbula gidip kendi elimle vereceğim cihazı.
  • Lg Nexus 4 telefonu şarj kısmında bozukluk olduğu için garantiye gönderdim fakat telefonda darbe var garanti kapsamına girmez 150 tl masraf var denilerek gönderildi.Bir telefonda ufak tefek düşürülmeler sonucu illaki darbeler olacaktır ki darbeden sonra bu hal almış değil telefon.Ben hayatımda böyle bir garanti görmedim.Şikayetim var sitelerinde bol bol bu konu hakkında yorumlar var.
  • Paralel telefonu yarı fiyata denk getirip alabiliyosan alacan, bozulunca çöpe atıp bitane daha alacan/ yada almayacan /yada mahallendeki servise parasını verip yaptıracan. Ama deltaya meltaya göndermiycen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

quote:

Orijinalden alıntı: abooo01

Dandik bir servismiş s5 gördüm gg da delta garantili yaziyor bi bakim dedim neymis bu delta baktim ve kesinlikle delta garantili telefon almayacağım basim yanmasin bosuna dertsi basimi agritmayayim

tebrik ederim, böyle birşeye vesile olduğumuz için mutluyum. bizim telefonlarımız bozuk halde elde kaldı,biz yandık siz yanmayın

eyvallah paylaştığınız için iyiki almamışım

• Sırf Delta garantili olsun diye G3 alırken 50 lira fark verdim.Delta kurumsal bir firma diye aklimda kalmış. Şimdi rastgele konuya girdim ve hayal kırıklığı yaşadım. İnsallah garantilik işim olmaz

• tahirasker T kullanıcısına yanıt
    Adamlar alışmış kullanıcı hatası ... Bir kaç kuruş fazla vermek verdiğin boşa gitmesinden iyidir... Delta servis değil bence uyduruk telefonların kar güden 300 500 tl cebe indiren kullanıcı hatası diyen organize bir şirket :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

telefonunu şuraya veripte işi sıkıntısız halledilen yok mu arkadaşlar? cihazda wifi sıkıntısı başladı inanın göndermeye korkuyorum. en son istanbula gidip kendi elimle vereceğim cihazı.

Kendi ellerinle vermen bir şey değiştirmiyor ki. Seni bir insan karşılayacak. Bilgilerini alacak sonra biz sizi ararız... diye geri yollayacak. Sen aranmayı bekleyeceksin en az 2 hafta sonra seni biri arayacak (kullanıcı hatası 300 tl ver yapalım.) diyecek... Söylentilere göre bir başka olasılık daha var telefonu tamir edecekler eline gelecek sevineceksin. bir bakacaksın ki telefonda başka başka sorunlar hortlarmış arayacaksın tekrar gönder bakarız diyecekler göndereceksin kullanıcı hatası diyecekler 300 - 500 sıkışmış araya gönder yapalım diyecekler böyle işte ....
  • ps4 veren oldu mu arkadaşlar delta servise sonuç ne oldu bilgi verirmisiniz ?
  • Buradaki delta servis ile ilgili sorunların hepsi içi vs gibi sözde güvenilir firmalardada var.Bende daha önce teleservis ti sanırım cihaz bırakmıştım.cihaz 29. İş gününde tarafıma hiç bir müdahale yapılmadan verildi servisten çıkmadan kontrol ettiğimde acilmama sorununun aynen devam ettiğini görünce yetkiliye durumu ilettim.oda bana yeni kayıt açalım demezmi.başladım bağırmaya servisin orta yerinde.beni bir ay daha telefonsuz bırakacak uyanık.neyse hemen ilk kayittan aldılar telefonu iki gün daha kalsaydi değişim hakkım doğacaktır ama gelin gorunki 29 günde yapamadıklarını bir gecede yaptılar ertesi gün cihazı onarılmış şekilde tarafıma verdiler.yani bu olaylar hepsinde var hep müşteri haksız.haaaa ben olsam bende müşteri haksız derim. Nedenim.Bakın arkadaşlar eğri oturalım doğru konuşalım.Bir gün bir arkadaşımla harici harddisk konusunda konuşuyoruz.o zamanlar philips 400 gb harici harddisk almıştım onbeş gün sonra bozuldu.philips e verdim bir haft sonra 500 gb ligini bana gönderdiler.buda benim çok hoşuma gitmişti.bu sohbeti yaptığım arkadaşın tabiri şu oldu.abi neden dert ediyorsun ben harici harddisk alınca tam iki yılın dolmasına bir iki ay kala hdd yi havlu vs gibi bir şeye sararim sonrada çalışırken yere carparim hdd sizlere ömür.iz varmı yok.firmalar zaten bunun içini açıp kontrol edemiyorlar.değişim yapıyorlar.buna benzer farklı sektörlerde birçok olaya şahit oluyoruz.örneğini çok gormusumdur.yani kusuru birazda kendimizde aramalıyız.firmalar müşteriye müşteriden firmaya güvenmiyor.art niyetin karıştığı yerde iyi niyetlilerde sıkıntı çekiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.