Şimdi Ara

DELTA Servis (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
44
Favori
234.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAyfaları inceledim ve arada-derede kaldım. Deltaya güvenip güvenmeme konusunda biraz kararsızım. Forumda madur olan bir çok kullanıcı mevcut. Para kolay kazanılmıyor 200-300 Tl kar edeceğim diye 1000-1500 Tl zarar etmek çok akıl karı değil. Şöylede bir sonuca vardım firmayla sıkıntı yaşayan kullanıcılar genelde eski forum üyeleri yada yeni ürün alıp milletle derdini paylaşmak isteyen yeni kullanıcılar. Ama birde şöyle birşeyde kafamı kurcalamadı desem yalan olur firmayı övenlerin nerdeyse tamamı yeni dh kullanıcısı ve buda benim kafamı karıştırdı. Neden derseniz genelde firmalar sahte üyelik alıp kendi firmalarını öven mesajlar atarlar bunu zamanında çalıştığım bir firmada yaptığından biliyorum. Eğer firmayla ilgili mazisi olan eski forum kullanıcısı arkadaşlarım varsa onların görüşlerini almak isterim. Mümkünse yeni kayıtlı arkadaşlar cevap yazmazsa sevinirim.
  • delta servis pek girmiyor artık siteye???
  • samsung s4 avize cızrtısı sorunu hakkında pm attım bilgi verirseniz savinirim saygılarımla.
    @Delta Servis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 21 Nisan 2014; 0:32:27 >
  • domper D kullanıcısına yanıt
    Bir de bilindik distribütör servislerin şikayet sayfalarını okuyun derim az mı çok mu. sizin kafanızdaki soru şu; karşımdaki kişiler kim muhatabım kim ben anlıyorum sizi. garanti donanımsal fabrika hatalarını içerir böyle bir durumda her ikisi de garantiden yapmak zorunda. ancak garanti düşme suya düşme vs kazaları içermez, şüpheniz varsa ister distribütör ister ise paralel ithalat yapın bunu karşılamaz, bunun için cepkask yani sigorta yaptırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Bir de bilindik distribütör servislerin şikayet sayfalarını okuyun derim az mı çok mu. sizin kafanızdaki soru şu; karşımdaki kişiler kim muhatabım kim ben anlıyorum sizi. garanti donanımsal fabrika hatalarını içerir böyle bir durumda her ikisi de garantiden yapmak zorunda. ancak garanti düşme suya düşme vs kazaları içermez, şüpheniz varsa ister distribütör ister ise paralel ithalat yapın bunu karşılamaz, bunun için cepkask yani sigorta yaptırın

Bu konuda haklısın sonuna kadar katılıyorum. Telefonu düşürüp pert edip sonrada garantiden yapın yada değiştirin diye yüzsüzlük yapmakta çok saçma sapan bir yaklaşım olur ama çoğu şikayette şikayet edenler telefonun serviste sağının solunun çizildiği yada başka yerinin arızalanarak geldiği yönünde. Buda ne yalan söyleyim gözümü korkuttu. paralel ithalat ürünlerine cepkask yaptırılıyor mu ?

• domper D kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle talebiniz olursa ister paralel ister distiribütör alın cepkask yapılıyor o nedenle yaptırın diyorum herkese 70-80 liraya ve nokta iyi geceler
  • İyi geceler yarın kaldığımız yerden kafanı ütülemeye devam ederim artık :)

ancak son bir sorum daha var cepkask için hangi firmayı tavsiye edersin ? onunla da ilgili bilgi paylaşırsan çok sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: domper

İyi geceler yarın kaldığımız yerden kafanı ütülemeye devam ederim artık :)

ancak son bir sorum daha var cepkask için hangi firmayı tavsiye edersin ? onunla da ilgili bilgi paylaşırsan çok sevinirim .

hangi firma sorusuna cevap veremeyeceğim ancak cep kasklar da işin çakallığı üstüne kurulu daha çok. ben telefonumu alırken hediye gelmişti kasko, s3'teki kronik kasa soyulması için aradım firmayı, ilgilenmediler. illa suya mı atalım, çekiçle mi vuralım dedim, ona da bir şey demediler. bence kaskoya güvenmek çok da akıl karı değil. olumsuz yorumları çokça göreceksiniz araştırdığınızd zaten. kıldan tüyden kabul etmiyorlar cihazları.

aynı şey garantide de geçerli. siz sanıyor musunuz ki distribütör garantili olunca hemen uğraştırmadan işinizi hallediyorlar? valla bu memlekette bir cihaz alıyorsanız biraz da şansızınza güveneceksiniz. ben de öyle yaptım, 100-200 lira ucuza paralel aldım şükür şimdiye kadar öyle büyük bir sorunla karşlıaşıp da garantiye göndermedim cihazı. araba alıyorsun binlerce lira verip fabrika hasarında bile sıkıntı çıkartıyorlar, telefon alıyorsun kutudan bozuk çıkıyor 1 ay telefonsuz kalıyorsun. bu memlekette distibütör de olsa hiçbvir şirkete güvenemezsin. herkes kendi cebini düşünüyor. müşteri de zaten alıyor, memnuniyeti düşünen de yok. yalnız, bir tek muhattap olduğum firmalardan lenovo'nun garantisinden memnun kaldım. telefonları da aynı şirket üzerinden getirir de türkiye'de pazarlarsa o markadan alışveriş yaparım hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 21 Nisan 2014; 20:50:47 >

• Herkese merhaba.

Ankara da oturuyorum ve bilindigi uzere delta servisin ankara da bayisi var. S4 umu bazi sebeplerden dolayi garantiye gondermek istiyorum. Istanbul da ki merkeze mi gondermeli yoksa ankara da ki bayisi de guvenilir olur mu?

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle talebiniz olursa ister paralel ister distiribütör alın cepkask yapılıyor o nedenle yaptırın diyorum herkese 70-80 liraya ve nokta iyi geceler

Kesinlikle yaptırmayın. Hiçbir işe yaramıyor cep kask. Arkadaşım gönderdi olduğu gibi arızalı olarak geri gönderdiler. Muhatap bulamazsınız. Paranız çöpe gider. Tüketici hakem heyetleri de sınırı aştığı için bakmıyor. Mahkemeye gidin diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Kesinlikle yaptırmayın. Hiçbir işe yaramıyor cep kask. Arkadaşım gönderdi olduğu gibi arızalı olarak geri gönderdiler. Muhatap bulamazsınız. Paranız çöpe gider. Tüketici hakem heyetleri de sınırı aştığı için bakmıyor. Mahkemeye gidin diyor.

O halde ne yapıyormuşuz: ister distribütör ister paralel ithalat alınsa da telefonları iyi dikkatli kılıflı korumalı vs kullanıp cepte telefonla wc ye felan girmiyoruz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: caner32

Arkadaşlar hiç başınızı ağrıtmayın beni dinleyin delta ile hiç uğraşmayın samsung s4 mini telefonum çekim göstermesine rağmen çekmiyor arayan ulaşamıyor ben arayınca ağda kayıtlı değil diye hata veriyor veya çağrı düşmüyor aynı marka model telefonlarda aynı noktada deniyoruz benm tlf da gene hata hatları değiştiriyoruz bnm tlf gene arama yaptırmıyor çekim ful gösteriyor ama bende garantiye gönerdim yazılım güncellendi deyip gönderdiler hata devam ediyor 2. ye gönderdim 20. iş gününde ulaştı tlf ve aynı hata yine gönderdim çarşamda 20. iş günü doluyor daha tlf gelmedi gene çarşamba yine gelecek anakart değiştircekelrini söylediler çağrı merkezinde işe yaramaz toplama elemanları var teknik bilgiye sahip değiller bi bilgi almak için afedersiniz kıçınızı yırtıyorsunuz düşününki ben 2.5 aydır telefonumu kullanamıyorum ben o kadar süre yeni aldıgım telefonu kullanamayacaksam ne anlamı var sizin hizmet vermenizin ben 2.5 aydır madurum bir numaram (com) dan almıştım telefonu bin pişmanım ama arkadaşlar gerçekten hiç uğraşmayın madem aldınız verin mahkemeye kullanıcı hatası olmayan konularda mahkeme %99 müşteri lehine karar veriyo 3 avukatla mahkemeye gelen şirketin avukatlartı konuşamıyor bile sadece yazılı açıklamarını mahkeme öncesinde iletiyorlar buna emin olun hakim konuşturmuyor bile oları mahkemede unutmayın ama kullanıcı hatası değilse ve ben şimdi durumu çok merak ediyorum telefon gene düzelmesse 4. ye gönderip gönderim belgeleriyle beraber mahkemeye başvuracağım insanı adam yerine koymuyorlar sonra forumdan ahkam kesiyorlar yok öyle syn delta servis hadi banada bi kulp bulun 78 89 numaramın sonu ıspartadan yollayan müşteriyim samsung s4 mini beyaz 18. de giriş yapan banadaa açıklamanı yap ne istersen yapıcam ama beni aramadan önce çağrı merkezindeki arama kayıtlarımı dinle sanada saatlercee acıklama yapmak istemiyorum! bıktım sizden artık lanet ettim içinizde iyi niyetli çalışanlarda var ve onları küçük düşürüyorsun yalan söylemeye itiyorsun daha dün bi kızcağız ile görüşme yaptım yazık o kızı o duruma düşürdüğün için cvp veremedi benim problemimi çözün artık bıktım sizden bıktım bıktım bıktımmmmm !!!!!!!!!!!! telefonum gelinde yine size bildireceğim durumu arkadaşlar benim anlamadığım detlaya tşkr edenler var gareziniz banamı anlamıyorumki

arkadaşlar 4. ye gönderdim ve problem görülmedi die cvp geldi bugun gittim ve tüketici haklarına dilekçemi yazdım işlem çokta basitmiş korkmayın hakkınızı arayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: puffy123

Delta servis ile bugün itibarıyla tanışmık oldum. Çıkıcak olan sonucu çok merak ediyorum, değişim talebinde bulundum, çünkü gerçekden kullanılmaz hale geldi 20 günde.
    büyük hevesle aldığım xperia z1 telefonumda önce çektiğim resimler çok kötü çıkıyordu, böyle puslu sol tarafdan yarısı gölgeli gibi önce kamera ayarları yapmadım diye düşündüm ama kurcalamaya da gerçekden fırsatım olmamıştı. Daha sonra hoparlörden konuşma yapamadığımı farkettim. Karşı taraf kesinlikle söylediklerimi anlamıyor hoparlör görüşmesinde. Hala ilk iş servise göndermek aklıma gelmiyor. Derken kitkat geldi ve resmen telefonumu bitirdi. Çektiğim resimler siliniyor, resme bakarken sağdan soldan gri ekranlar geliyor ve resim yok oluyor. Videolarda biraz oynatıyor sonra geçersiz url hatası veriyor. Ben hala telefona toz konduramıyorum, güncelleme vs diye geçiştiriyorum. Bu arada sürekli telefonumu onar diyorum vs vs. Onar dedikten sonra 1 gün kadar normal gibi sonra yine başlıyor hatalar. Mesela klavye kayboluyor yazarken. Facebook whatsap gibi programlarda ileti yazamaz oldum. Mesela kulaklık ile radyo dinlerken kulaklık çıktı ve radyo çalmaya devam etti. Mobil internetimde bir sorun yok çekmeme falan gibi, aynı yerde bağlanıyor aynı yerde bağlanmıyor. Telefonumu kapatıp açıyorum, operatörden tekrar ayarları istiyorum vs vs. Sürekli bir düzeltme çabam vardı. Bugün abim servise bırakmış, şuan diyorumki keşke 500 tl daha fazla vermiş olsaydımda sony garantilisini almış olsaydım, çünkü biliyorumki yazılım yüklenip 1 gün denenicek ve bana geldiği gün uygulama kullanmaya başladığım gün aynı sorunlar yeniden yaşanıcak. Bundan önce ki xperia p telefonla kıyaslayınca boşuna almışım diyorum. onun 8 mp kamerası bunun 20 kamerasından çok daha güzel çekiyordu.

Şimdi servisden gelicek cevabı bekliyorum. Ve telefonumu kılıf ile gönderdim çünkü o kadar çok hasar gördü şikayeti okudumki. Umarım sağ salim gelir telefonum

daha önce böyle yazmıştım. Ürün servisden geldi, 2 hafta oldu gönderdiğim sorunlar katlanarak fazlalaşmış durumda. Şarzım 2 gün gidiyordu şuan 1 gün gitmiyor. Isınma problemi yoktu, feci ısınıyor geldiğinden beri.Servisten aldığımın ertesi günü yazışırken kapandı kendi kendine. Uygulamaları kullanmadığım halde enteresan hatalar alıyorum. Örneğin google play durduruldu gibi. İlk yazdığım gibi kamera ile çektiğim bazı resimler kayboluyor. Ön kamera arka kamera ikisindede yapıyor. Rsmi görüntüle dediğin zaman sağdan soldan gri ekranlar geliyor ve puff resim yok oluyor.
    Telefonum daha 1,5 aylık 2.kere servise göndermiş olucam. Yerine kullanılcak telefonuda 10 gün dolarsa gidip elden almak gerekicekmiş.
    Bu telefonda alındığından beri sorun var değişim istiyorum ama umursamıyorlar. İlla 3-5 kere servise yollamak yada şikayetçi olmak lazım. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Milletin hayranlık duyduğu telefondan nefret ettim. Sanki 3 mp kamera var gibi puslu resimler çekiyor. Ön kamera ile arkada arasında sanki fark yok gibi. Yada resim çekmek için illa gün ışığı vs olmak zorundaymış gibi. Keşke 200-300 daha fazla verseymişimde orginal sony garantilisini alsaymışım. Kafamı hangi duvara vursam diye düşünüyorum

• quote:

quote:

Arkadaşlar hiç başınızı ağrıtmayın beni dinleyin delta ile hiç uğraşmayın samsung s4 mini telefonum çekim göstermesine rağmen çekmiyor arayan ulaşamıyor ben arayınca ağda kayıtlı değil diye hata veriyor veya çağrı düşmüyor aynı marka model telefonlarda aynı noktada deniyoruz benm tlf da gene hata hatları değiştiriyoruz bnm tlf gene arama yaptırmıyor çekim ful gösteriyor ama bende garantiye gönerdim yazılım güncellendi deyip gönderdiler hata devam ediyor 2. ye gönderdim 20. iş gününde ulaştı tlf ve aynı hata yine gönderdim çarşamda 20. iş günü doluyor daha tlf gelmedi gene çarşamba yine gelecek anakart değiştircekelrini söylediler çağrı merkezinde işe yaramaz toplama elemanları var teknik bilgiye sahip değiller bi bilgi almak için afedersiniz kıçınızı yırtıyorsunuz düşününki ben 2.5 aydır telefonumu kullanamıyorum ben o kadar süre yeni aldıgım telefonu kullanamayacaksam ne anlamı var sizin hizmet vermenizin ben 2.5 aydır madurum bir numaram (com) dan almıştım telefonu bin pişmanım ama arkadaşlar gerçekten hiç uğraşmayın madem aldınız verin mahkemeye kullanıcı hatası olmayan konularda mahkeme %99 müşteri lehine karar veriyo 3 avukatla mahkemeye gelen şirketin avukatlartı konuşamıyor bile sadece yazılı açıklamarını mahkeme öncesinde iletiyorlar buna emin olun hakim konuşturmuyor bile oları mahkemede unutmayın ama kullanıcı hatası değilse ve ben şimdi durumu çok merak ediyorum telefon gene düzelmesse 4. ye gönderip gönderim belgeleriyle beraber mahkemeye başvuracağım insanı adam yerine koymuyorlar sonra forumdan ahkam kesiyorlar yok öyle syn delta servis hadi banada bi kulp bulun 78 89 numaramın sonu ıspartadan yollayan müşteriyim samsung s4 mini beyaz 18. de giriş yapan banadaa açıklamanı yap ne istersen yapıcam ama beni aramadan önce çağrı merkezindeki arama kayıtlarımı dinle sanada saatlercee acıklama yapmak istemiyorum! bıktım sizden artık lanet ettim içinizde iyi niyetli çalışanlarda var ve onları küçük düşürüyorsun yalan söylemeye itiyorsun daha dün bi kızcağız ile görüşme yaptım yazık o kızı o duruma düşürdüğün için cvp veremedi benim problemimi çözün artık bıktım sizden bıktım bıktım bıktımmmmm !!!!!!!!!!!! telefonum gelinde yine size bildireceğim durumu arkadaşlar benim anlamadığım detlaya tşkr edenler var gareziniz banamı anlamıyorumki

arkadaşlar 4. ye gönderdim ve problem görülmedi die cvp geldi bugun gittim ve tüketici haklarına dilekçemi yazdım işlem çokta basitmiş korkmayın hakkınızı arayın :)

Bende şikayetçi olucam. Çünkü benimde telefonumu daha aylarca servise yollayın diyip durucaklar. Çözüm olmıycağından çok eminim artık. Hafıza kartı kullanıyosanız yapar bu sorunu demişler. Hafıza kartıda kullanmıyorum. Kafadan sallama iş yapıyorlar. Nasıl başvuru yapmak gerekiyor. Neler yapılmalı, fikir verebilirmisiniz?

• Arkadaşlar nasıl firma ile ilgili çok sorun yaşayan var mı? nedir durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar nasıl firma ile ilgili çok sorun yaşayan var mı? nedir durum?

Xperia Z telefonumda kameradaki siyah leklerden dolayı garantiye verdim.
    1 hafta sonra gittiğimde 890 TL masraf çıkarttılar :)
    Neymiş efendim telefon su geçirmiş :)
    Telefonu aldığım firma ile iletişime geçtim onlar ilgilenecek sağolsunlar.
    Sonuç alamazsam Delta Servis ile mahkemede karşılacağım.
    Yani anlayacağın hiç bulaşma bu firmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: koktay

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar nasıl firma ile ilgili çok sorun yaşayan var mı? nedir durum?

Xperia Z telefonumda kameradaki siyah leklerden dolayı garantiye verdim.
    1 hafta sonra gittiğimde 890 TL masraf çıkarttılar :)
    Neymiş efendim telefon su geçirmiş :)
    Telefonu aldığım firma ile iletişime geçtim onlar ilgilenecek sağolsunlar.
    Sonuç alamazsam Delta Servis ile mahkemede karşılacağım.
    Yani anlayacağın hiç bulaşma bu firmaya

Tek mesaj yeterli oldu teşekkür ederim. 200-300 ün hesabını yapmayacağız o zaman
  • Sony Xperia Z1 Compact telefonunu Delta servisiyle alan arkadaşlar acaba bir sıkıntı yaşadınız mı?

Not: Normalde konu içi arama yapardım fakat konu içi arama yapamıyorum şuan sanırım sunucular meşgul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Sony Xperia Z1 Compact telefonunu Delta servisiyle alan arkadaşlar acaba bir sıkıntı yaşadınız mı?

Not: Normalde konu içi arama yapardım fakat konu içi arama yapamıyorum şuan sanırım sunucular meşgul.

alan arkadaş beni de bilgilendirirse sevinirim :D
  • Cihaz arastirmasi yaparken delta denilip duruluyor bu konuya kadar süreklendim sahsi fikrim elbette forumda bi temsilci olmasi iyi fakat yarın temsilci geri cekilir forum hesabi kapanir hatta bu forum bile kapanabilir,gelen şikayetlerin surekli serviste cihazlara hasar verilmesi oluşu önemli bir nokta firma bunun uzerine düşüp çozmeli root jb konusundaki tavri böyle takdir edilesi kurumda gelen cihazlara hasar verildigi dusuncesi korkunc gercekten.ozetle bu isler biraz sans işi ve her an sartlar degisebilir bunlari dikkate ve göze alarak karar verilsin iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.