Şimdi Ara

Turkcell, Nexus 4 önsiparişli satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Turkcell, Nexus 4 önsiparişli satışına başladı

Bir süre önce Teknosa üzerinden satışa sunulan ve kısa sürede tükenen Google'ın son referans akıllı telefonu Nexus 4, Turkcell çevrimiçi mağazasında önsiparişe sunuldu. 

Firmanın yaptığı duyuruya göre 1399TL seviyesinde olacak Nexus 4 için önsipariş verenler, Perşembe gününden itibaren cihazlarına kavuşmaya başlayacak. 21-28 Ocak tarihi arasında ön satış kampanyasından cihaz alanlara ise 1 aylık 1GB internet hediye olarak verilecek.

Satışa sunulduğu günden bu yana stok sıkıntısı yaşayan LG Nexus 4 için Turkcell'in ne kadar stok ayırdığı bilinmiyor. Modeller 16GB depolama kapasitesine sahip. Satışa başlanmasının sonrasında modelin; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya şehirlerinde Turkcell internet paketli tekliflerle müşterilere sunulacağı ifade ediliyor.

LG-Google ortaklığında üretilen Nexus 4 modelinin özelliklerini kısaca hatırlayacak olursak; 4.7 inçlik 1280 x 768 piksel çözünürlükte True HD IPS+ ekran, 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci, Adreno 320 grafik birimi, Android 4.2 işletim sistemi, 2100mAh batarya, WiFi, Bluetooth 3.0 olarak sayılabilir. 

• Bu da biter 1-2 günde. Eskiden en iyi telefonlar 1000 liraydi şimdi 1400 liraya üst düzey telefon bulunca üzerine atlar olduk maalesef.

• herşeyi iyi güzelde şu hafıza olayı cok kötü 16 gb coğu kişiye yetmezki :/

• Yani 1400 TL bu telefon içn çok.Nedeni de artık çok geç olması..... Bu saatten sonra Xperia Z,optimus g gelecek.....

• Bu telefonun fiyat farkı yurtdışına göre çok yüksek Google Play'de 16gb 350$ tamam bu fiyata Türkiye'ye gelmez ama Avrupa'da Google Play dışında 400€ 16gb olanı. Burda 1400 bu da 2.el pazarında bu telefon 2-3 ay içinde 800TL ye falan gidecek anlamına gelir. Şu an TR'de Avrupa fiyatına en yakın Lumia 920 (620€) satılıyor 2. sanırım iPhone 4s 16gb (600€). Mesela Galaxy S3 16gb (520€), HTC One X 32gb (505€) ama One X genelde TR Galaxy S3 den daha pahalı. Yani Global anlamda TR'de alınabilecek en mantıklı telefon Lumia 920.

• en azından 32gb versiyonu 1400 tl olsaydı alırken içimiz acımazdı

• o değilde yurtdışından getirenler falan hala 1400~1600 bandında kayıtsız garantisiz satma uğraşındalar ülkede. ellerinde patlar yakında inş.
  • 999 TL falan olsa anama babama sevgilime, eşe dosta, herkese alırdım.

Şimdi sadece "Tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz" demekle yetiniyorum.

Malum Amerikada (kalmamasına rağmen) 350 Dolar + Vergi + Kargo.

(iPhone sahibiyim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 22 Ocak 2013; 13:46:27 >
  • Belki ilk bakışta 1400 ₺ çok gibi geliyor ama aynı özellikteki telefonlarla kıyaslanınca fiyat normal bence Turkcell2in tarifeye ek paketlerine bakmak lazım
  • amerika fiyatına göre değerlendirmemek lazım. avrupa fiyatına göre değerlendirmek gerekir. yani 350 euro üzerinden. genel olarak telefonların fiyatlarını yüksek bulduğum için bu da bana pahalı geldi. 1200 civarı satılabilirdi.

• Hele bir vatana'a gelsinde %25 indirimle ozaman alinir :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

999 TL falan olsa anama babama sevgilime, eşe dosta, herkese alırdım. Şimdi sadece Tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz demekle yetiniyorum. Malum Amerikada (kalmamasına rağmen) 350 Dolar + Vergi + Kargo. (iPhone sahibiyim.)

Vurmayın vurmayın iPhone sahibiyim :)

• çok nazik bir telefon olduğu söyleniliyordu videolarda çatlama ve çizilmeye dayanaksız diyolar.

xperia z = 1700 tl

buttrfly = 1600 tl

nexus 4 = 1100 tl

hangisi bu fiyatlar arasına ilk girerse onu satın alıcam..

• Birileri yine gidip iPhone5e 2250 tl verecek, sonra 'abi cihaz abd'de 350$ , TR'de neden 1400tlye satiliyor" denmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaratık00

quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

999 TL falan olsa anama babama sevgilime, eşe dosta, herkese alırdım. Şimdi sadece Tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz demekle yetiniyorum. Malum Amerikada (kalmamasına rağmen) 350 Dolar + Vergi + Kargo (iPhone sahibiyim.)

Vurmayın vurmayın iPhone sahibiyim :)

Komik misin şimdi arkadaş sen?

"999 TL falan olsa anama babama sevgilime, eşe dosta, herkese alırdım..." dedim.
    Kendime pahalı olduğu için değil, iPhone4 kullandığım için almıyorum.

Ya memlekette öyle cins adamlar varki, seni illa bi "taraf" yaparlar.
    Az önce "Nexus süper" anafikirli mesaj attım, azıcık Androidçi göründüm.
    Şimdi "iPhone varken Nexus almam" dedim, şimdi de iPhone'cu görünüyorum.
    Ne kadar zevzek insan var. Ciddi olamıyoruz 2 dakika. İnsanı illa kızdırıyorsunuz.
    Bu sitenin yöneticilerine de çok söven var (bazen haklılık payları da oluyor).
    Nasıl sinirlenmiyor adamlar anlamıyorum (Mesut bazen sinirle cevap yazıyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 22 Ocak 2013; 15:05:45 >

• Fiyatı yüksek hani f/p ürünüydü sırf Nexus diye 1400tl verilmez Full HD cihazların yaygın olacağı 2013 te bu fiyata alan kesinlikle pişman olacak

• cihaz 10 numara, fiyat 4 numara...

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Fiyatı yüksek hani f/p ürünüydü sırf Nexus diye 1400tl verilmez Full HD cihazların yaygın olacağı 2013 te bu fiyata alan kesinlikle pişman olacak

Üst düzey akıllı telefon alanların genelde pişman olduğu konu yazılım desteği. xperia sola kullanıyorum. Telefonumda bazı sıkıntılar var başka sola kullanıcıların rahatlıkla açtığı oyunlarda takılıyor. Ancak benim bir daha sony almama en büyük engel çıkalı 1 yıl olmamış bir telefona yazılım desteğini kesmesi ve daha düşük donanıma sahip xperia j gibi bir modele 4.1 vermesi. Nexus modelleri bundan sonra benim için 1. tercih olacaktır.

• 2013 yılı HD yılı... gerisi geriden gelir....konu kilit

• quote:

Orijinalden alıntı: yakmac

çok nazik bir telefon olduğu söyleniliyordu videolarda çatlama ve çizilmeye dayanaksız diyolar.xperia z = 1700 tlbuttrfly = 1600 tlnexus 4 = 1100 tlhangisi bu fiyatlar arasına ilk girerse onu satın alıcam..

Butterfly Avrupa'ya gelmeyecek denildi (Gerçi Rusya'ya girdi ama Rusya'yı Avrupa pazarına dahil mi değil mi emin değilim.)
    One X in giriş fiyatını düşününce Türkiye'ye geldiğinde o civardan gireceğini düşünüyorum. Söylediklerin arasında o fiyata en kısa zamanda düşecek olan Xpeira Z gibi. Nexus 4 ise sürekli stok sıkıntısı çekeceği için (Kasıtlı olarak) o fiyata düşmez, düşerse de yine hemen biter :) Belki Nexus 5 çıktığında elde kalırsa son stokları eritmek için o fiyata inebilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.